Rusija, Rusija 2

Torpedo - Avangard Kursk

Torpedo

Avangard Kursk



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Rotor 25 16 4 5 39 : 20 (+19) 52
2 Torpedo 25 16 3 6 37 : 23 (+14) 51
3 Himki 25 15 5 5 45 : 17 (+28) 50
4 Čertanovo 25 13 9 3 32 : 18 (+14) 48
5 Neftehimik Niž. 25 13 7 5 35 : 22 (+13) 46
6 Šinjik 25 11 7 7 40 : 33 (+7) 40
7 Baltika 25 11 6 8 32 : 23 (+9) 39
8 SKA-Habarovsk 25 10 7 8 37 : 28 (+9) 37
9 Tom 25 9 9 7 30 : 22 (+8) 36
10 Čajka 25 10 6 9 29 : 27 (+2) 36
11 Nižnji Novgorod 25 9 8 8 28 : 27 (+1) 35
12 Krasnodar II 25 6 10 9 30 : 30 (0) 28
13 Avangard Kursk 25 5 12 8 26 : 36 (-10) 27
14 FK Armavir 25 6 9 10 22 : 27 (-5) 27
15 Luč 25 6 8 11 27 : 38 (-11) 26
16 Spartak Moskva II 25 6 7 12 37 : 43 (-6) 25
17 Jenisej 25 6 7 12 21 : 37 (-16) 25
18 Mordovija 25 4 7 14 19 : 38 (-19) 19
19 Tekstilčik 25 5 2 18 24 : 51 (-27) 17
20 Fakel 25 3 7 15 13 : 43 (-30) 16
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Rotor 12 7 3 2 22 : 14 24 13 9 1 3 17 : 6 28
2. Torpedo 15 11 1 3 25 : 14 34 10 5 2 3 12 : 9 17
3. Himki 12 10 0 2 25 : 7 30 13 5 5 3 20 : 10 20
4. Čertanovo 12 6 4 2 18 : 10 22 13 7 5 1 14 : 8 26
5. Neftehimik Niž. 12 5 5 2 15 : 12 20 13 8 2 3 20 : 10 26
6. Šinjik 12 5 2 5 17 : 17 17 13 6 5 2 23 : 16 23
7. Baltika 12 6 2 4 15 : 10 20 13 5 4 4 17 : 13 19
8. SKA-Habarovsk 13 7 3 3 19 : 9 24 12 3 4 5 18 : 19 13
9. Tom 12 6 4 2 17 : 6 22 13 3 5 5 13 : 16 14
10. Čajka 12 6 2 4 13 : 10 20 13 4 4 5 16 : 17 16
11. Nižnji Novgorod 13 4 4 5 13 : 17 16 12 5 4 3 15 : 10 19
12. Krasnodar II 11 2 6 3 15 : 13 12 14 4 4 6 15 : 17 16
13. Avangard Kursk 13 4 6 3 16 : 19 18 12 1 6 5 10 : 17 9
14. FK Armavir 13 4 7 2 12 : 10 19 12 2 2 8 10 : 17 8
15. Luč 14 2 5 7 14 : 22 11 11 4 3 4 13 : 16 15
16. Spartak Moskva II 13 4 2 7 20 : 22 14 12 2 5 5 17 : 21 11
17. Jenisej 11 3 4 4 13 : 16 13 14 3 3 8 8 : 21 12
18. Mordovija 13 2 4 7 8 : 17 10 12 2 3 7 11 : 21 9
19. Tekstilčik 12 3 1 8 13 : 26 10 13 2 1 10 11 : 25 7
20. Fakel 13 1 5 7 4 : 18 8 12 2 2 8 9 : 25 8

Torpedo

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
23.11.2019 Luč 0:2 0-2 Rusija 2 2019/2020
17.11.2019 FK Armavir 1:2 3+ Rusija 2 2019/2020
13.11.2019 Nižnji Novgorod 0:2 0-2 Rusija 2 2019/2020
09.11.2019 Mordovija 1:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
03.11.2019 SKA-Habarovsk 2:1 3+ Rusija 2 2019/2020
31.10.2019 Baltika 1:0 0-2 Rusija, Kup 2019/2020
27.10.2019 Baltika 1:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
23.10.2019 Čajka 2:1 3+ Rusija 2 2019/2020
19.10.2019 Čertanovo 0:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
12.10.2019 Spartak Moskva II 3:2 3+ Rusija 2 2019/2020

Avangard Kursk

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
23.11.2019 Spartak Moskva II 1:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
17.11.2019 Šinjik 2:2 3+ Rusija 2 2019/2020
13.11.2019 Neftehimik Niž. 1:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
09.11.2019 Tom 3:2 3+ Rusija 2 2019/2020
04.11.2019 Krasnodar II 0:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
27.10.2019 Himki 0:3 3+ Rusija 2 2019/2020
23.10.2019 Jenisej 1:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
19.10.2019 Tekstilčik 2:1 3+ Rusija 2 2019/2020
12.10.2019 Čertanovo 0:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
05.10.2019 Luč 2:2 3+ Rusija 2 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
14.08.2019 3:1 3+ Rusija 2 2019/2020
02.09.2007 1:2 3+ Rusija 2 2007
17.05.2007 3:2 3+ Rusija 2 2007
Torpedo
Ukupno 3 2 0 1 7:5 (+2) 12 2,33 1,67 4,00 0 3 0:100
Domaćin 2 2 0 0 6:3 (+3) 9 3,00 1,50 4,50 0 2 0:100
Gost 1 0 0 1 1:2 (-1) 3 1,00 2,00 3,00 0 1 0:100

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno