Ponuda po danu
Po takmičenju
Luksemburg, Luksemburg 1
UNA Strasen - Ženes Eš
UNA Strasen
Ženes Eš
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Diferdanž 03 | 21 | 14 | 7 | 0 | 51 | : | 13 | (+38) | 49 |
2 | Svift Hesperanž | 21 | 12 | 6 | 3 | 48 | : | 26 | (+22) | 42 |
3 | F91 Didelanž | 21 | 13 | 3 | 5 | 40 | : | 22 | (+18) | 42 |
4 | Progres Niderkorn | 21 | 11 | 6 | 4 | 39 | : | 26 | (+13) | 39 |
5 | Ženes Eš | 21 | 9 | 5 | 7 | 35 | : | 26 | (+9) | 32 |
6 | Petanž | 21 | 8 | 5 | 8 | 35 | : | 29 | (+6) | 29 |
7 | Viktorija Rosport | 21 | 8 | 5 | 8 | 30 | : | 35 | (-5) | 29 |
8 | UNA Strasen | 21 | 6 | 9 | 6 | 24 | : | 26 | (-2) | 27 |
9 | Rasing Union | 21 | 8 | 2 | 11 | 31 | : | 44 | (-13) | 26 |
10 | Mariska Merš | 21 | 6 | 5 | 10 | 29 | : | 37 | (-8) | 23 |
11 | Mondorf le Ben | 21 | 6 | 4 | 11 | 32 | : | 39 | (-7) | 22 |
12 | Vilc 71 | 21 | 5 | 7 | 9 | 28 | : | 36 | (-8) | 22 |
13 | UN Kerjeng 97 | 21 | 6 | 4 | 11 | 24 | : | 34 | (-10) | 22 |
14 | Šiflanž | 21 | 5 | 6 | 10 | 28 | : | 38 | (-10) | 21 |
15 | Monderkanž | 21 | 5 | 6 | 10 | 23 | : | 44 | (-21) | 21 |
16 | Fola Eš | 21 | 5 | 2 | 14 | 23 | : | 45 | (-22) | 17 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Diferdanž 03 | 11 | 10 | 1 | 0 | 36 | : | 4 | 31 | 10 | 4 | 6 | 0 | 15 | : | 9 | 18 | |
2. | Svift Hesperanž | 10 | 5 | 5 | 0 | 18 | : | 10 | 20 | 11 | 7 | 1 | 3 | 30 | : | 16 | 22 | |
3. | F91 Didelanž | 10 | 9 | 1 | 0 | 26 | : | 7 | 28 | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 | : | 15 | 14 | |
4. | Progres Niderkorn | 10 | 8 | 2 | 0 | 23 | : | 8 | 26 | 11 | 3 | 4 | 4 | 16 | : | 18 | 13 | |
5. | Ženes Eš | 10 | 4 | 3 | 3 | 22 | : | 14 | 15 | 11 | 5 | 2 | 4 | 13 | : | 12 | 17 | |
6. | Petanž | 10 | 6 | 2 | 2 | 23 | : | 11 | 20 | 11 | 2 | 3 | 6 | 12 | : | 18 | 9 | |
7. | Viktorija Rosport | 10 | 5 | 0 | 5 | 14 | : | 16 | 15 | 11 | 3 | 5 | 3 | 16 | : | 19 | 14 | |
8. | UNA Strasen | 11 | 4 | 5 | 2 | 14 | : | 14 | 17 | 10 | 2 | 4 | 4 | 10 | : | 12 | 10 | |
9. | Rasing Union | 11 | 5 | 1 | 5 | 17 | : | 21 | 16 | 10 | 3 | 1 | 6 | 14 | : | 23 | 10 | |
10. | Mariska Merš | 10 | 3 | 4 | 3 | 15 | : | 15 | 13 | 11 | 3 | 1 | 7 | 14 | : | 22 | 10 | |
11. | Mondorf le Ben | 11 | 6 | 1 | 4 | 20 | : | 15 | 19 | 10 | 0 | 3 | 7 | 12 | : | 24 | 3 | |
12. | Vilc 71 | 11 | 3 | 4 | 4 | 17 | : | 18 | 13 | 10 | 2 | 3 | 5 | 11 | : | 18 | 9 | |
13. | UN Kerjeng 97 | 11 | 5 | 2 | 4 | 12 | : | 10 | 17 | 10 | 1 | 2 | 7 | 12 | : | 24 | 5 | |
14. | Šiflanž | 10 | 4 | 5 | 1 | 19 | : | 14 | 17 | 11 | 1 | 1 | 9 | 9 | : | 24 | 4 | |
15. | Monderkanž | 11 | 3 | 3 | 5 | 12 | : | 24 | 12 | 10 | 2 | 3 | 5 | 11 | : | 20 | 9 | |
16. | Fola Eš | 11 | 3 | 2 | 6 | 13 | : | 18 | 11 | 10 | 2 | 0 | 8 | 10 | : | 27 | 6 |
UNA Strasen
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.03.2024 | Progres Niderkorn | 0:1 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2023/2024 | |||
10.03.2024 | Diferdanž 03 | 0:2 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2023/2024 | |||
03.03.2024 | Viktorija Rosport | 0:0 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2023/2024 | |||
25.02.2024 | Mondorf le Ben | 1:1 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2023/2024 | |||
18.02.2024 | Petanž | 1:0 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2023/2024 | |||
11.02.2024 | UN Kerjeng 97 | 1:0 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2023/2024 | |||
10.12.2023 | Monderkanž | 0:0 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2023/2024 | |||
03.12.2023 | Šiflanž | 1:0 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2023/2024 | |||
26.11.2023 | Rasing Union | 1:2 | 3+ | Luksemburg 1 | 2023/2024 | |||
12.11.2023 | Mariska Merš | 1:1 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2023/2024 |
Ženes Eš
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.03.2024 | Mondorf le Ben | 2:0 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2023/2024 | |||
10.03.2024 | UN Kerjeng 97 | 3:0 | 3+ | Luksemburg 1 | 2023/2024 | |||
03.03.2024 | Monderkanž | 2:0 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2023/2024 | |||
24.02.2024 | Rasing Union | 3:0 | 3+ | Luksemburg 1 | 2023/2024 | |||
18.02.2024 | Fola Eš | 1:0 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2023/2024 | |||
11.02.2024 | Vilc 71 | 5:2 | 3+ | Luksemburg 1 | 2023/2024 | |||
04.02.2024 | Viktorija Rosport | 0:1 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2023/2024 | |||
02.12.2023 | Petanž | 0:0 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2023/2024 | |||
29.11.2023 | Mariska Merš | 1:4 | 3+ | Luksemburg 1 | 2023/2024 | |||
26.11.2023 | Svift Hesperanž | 0:2 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22.10.2023 | 1:1 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2023/2024 | |||
02.04.2023 | 2:1 | 3+ | Luksemburg 1 | 2022/2023 | |||
16.10.2022 | 0:2 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2022/2023 | |||
01.05.2022 | 2:1 | 3+ | Luksemburg 1 | 2021/2022 | |||
28.11.2021 | 0:0 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2021/2022 | |||
02.05.2021 | 0:5 | 3+ | Luksemburg 1 | 2020/2021 | |||
10.03.2021 | 0:3 | 3+ | Luksemburg 1 | 2020/2021 | |||
20.11.2019 | 1:0 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2019/2020 | |||
07.04.2019 | 2:1 | 3+ | Luksemburg 1 | 2018/2019 | |||
30.09.2018 | 0:4 | 3+ | Luksemburg 1 | 2018/2019 | |||
06.05.2018 | 0:4 | 3+ | Luksemburg 1 | 2017/2018 | |||
19.11.2017 | 0:3 | 3+ | Luksemburg 1 | 2017/2018 | |||
01.05.2017 | 1:1 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2016/2017 | |||
27.11.2016 | 1:1 | 0-2 | Luksemburg 1 | 2016/2017 | |||
30.04.2016 | 2:1 | 3+ | Luksemburg 1 | 2015/2016 | |||
31.10.2015 | 3:4 | 3+ | Luksemburg 1 | 2015/2016 | |||
01.03.2014 | 0:5 | 3+ | Luksemburg, Kup | 2013/2014 |
UNA Strasen | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 17 | 5 | 4 | 8 | 15:37 | (-22) | 52 | 0,88 | 2,18 | 3,06 | 6 | 11 | 35:65 |
Domaćin | 9 | 3 | 3 | 3 | 7:16 | (-9) | 23 | 0,78 | 1,78 | 2,56 | 4 | 5 | 44:56 |
Gost | 8 | 2 | 1 | 5 | 8:21 | (-13) | 29 | 1,00 | 2,63 | 3,63 | 2 | 6 | 25:75 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari