Rumunija, Rumunija 2 1.deo

Unirea Dež - Čiksereda Mijerkureja Čuk

Unirea Dež

Čiksereda Mijerkureja Čuk



Ukupno O P N P D : P GR B
1 KSM Slatina 1 1 0 0 3 : 0 (+3) 3
2 Unirea Slobocija 1 1 0 0 3 : 0 (+3) 3
3 Unirea Dež 1 1 0 0 2 : 1 (+1) 3
4 Buzau 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
5 CSC 1599 Selimbar 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
6 Dinamo Bukurešt 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
7 Dumbravita 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
8 SS Polit. Temišvar 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
9 Konkordija Čiajna 2 1 0 1 1 : 3 (-2) 3
10 Metaloglobus Bukurešt 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
11 CSA Steaua 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
12 Ocelul 1 0 1 0 0 : 0 (0) 1
13 Politehnika Jaši 1 0 1 0 0 : 0 (0) 1
14 Brašov 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
15 Progresul Spartak Bukurešt 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
16 Ripensia 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
17 Unirea Konstanca 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
18 Vitorul Targu Žiju 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
19 Čiksereda 2 0 0 2 1 : 3 (-2) 0
20 Minaur Baia Mare 1 0 0 1 0 : 3 (-3) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. KSM Slatina 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 3 : 0 3
2. Unirea Slobocija 1 1 0 0 3 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Unirea Dež 1 1 0 0 2 : 1 3 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Buzau 1 1 0 0 1 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
5. CSC 1599 Selimbar 1 1 0 0 1 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Dinamo Bukurešt 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 1 : 0 3
7. Dumbravita 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 1 : 0 3
8. SS Polit. Temišvar 1 1 0 0 1 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
9. Konkordija Čiajna 1 0 0 1 0 : 3 0 1 1 0 0 1 : 0 3
10. Metaloglobus Bukurešt 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 1 : 1 1
11. CSA Steaua 1 0 1 0 1 : 1 1 0 0 0 0 0 : 0 0
12. Ocelul 1 0 1 0 0 : 0 1 0 0 0 0 0 : 0 0
13. Politehnika Jaši 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 0 : 0 1
14. Brašov 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 1 0
15. Progresul Spartak Bukurešt 1 0 0 1 0 : 1 0 0 0 0 0 0 : 0 0
16. Ripensia 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 1 0
17. Unirea Konstanca 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 1 0
18. Vitorul Targu Žiju 1 0 0 1 0 : 1 0 0 0 0 0 0 : 0 0
19. Čiksereda 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 0 1 1 : 2 0
20. Minaur Baia Mare 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 3 0

Unirea Dež

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
06.08.2022 Čiksereda 2:1 3+ Rumunija 2 2022/2023
07.05.2022 Buzau 3:0 3+ Rumunija 2 2021/2022
30.04.2022 Ripensia 4:1 3+ Rumunija 2 2021/2022
22.04.2022 Astra Đurđiu 1:0 0-2 Rumunija 2 2021/2022
16.04.2022 Brašov 2:0 0-2 Rumunija 2 2021/2022
09.04.2022 Vitorul Targu Žiju 1:2 3+ Rumunija 2 2021/2022
19.03.2022 Unirea Konstanca 2:1 3+ Rumunija 2 2021/2022
12.03.2022 Dačija Unirea Braila 1:0 0-2 Rumunija 2 2021/2022
05.03.2022 Vitorul Targu Žiju 1:0 0-2 Rumunija 2 2021/2022
26.02.2022 Čiksereda 0:2 0-2 Rumunija 2 2021/2022

Čiksereda Mijerkureja Čuk

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
12.08.2022 Konkordija Čiajna 0:1 0-2 Rumunija 2 2022/2023
06.08.2022 Unirea Dež 1:2 3+ Rumunija 2 2022/2023
07.05.2022 Dunarea Kalaraš 6:2 3+ Rumunija 2 2021/2022
30.04.2022 Politehnika Jaši 3:0 3+ Rumunija 2 2021/2022
22.04.2022 Metaloglobus Bukurešt 3:1 3+ Rumunija 2 2021/2022
16.04.2022 Dačija Unirea Braila 5:0 3+ Rumunija 2 2021/2022
09.04.2022 CSC 1599 Selimbar 2:3 3+ Rumunija 2 2021/2022
02.04.2022 SS Polit. Temišvar 3:0 3+ Rumunija 2 2021/2022
12.03.2022 Brašov 1:1 0-2 Rumunija 2 2021/2022
05.03.2022 CSC 1599 Selimbar 3:0 3+ Rumunija 2 2021/2022

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
06.08.2022 2:1 3+ Rumunija 2 2022/2023
26.02.2022 0:2 0-2 Rumunija 2 2021/2022
Unirea Dež
Ukupno 2 1 0 1 2:3 (-1) 5 1,00 1,50 2,50 1 1 50:50
Domaćin 1 1 0 0 2:1 (+1) 3 2,00 1,00 3,00 0 1 0:100
Gost 1 0 0 1 0:2 (-2) 2 0,00 2,00 2,00 1 0 100:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno