Ponuda po danu
Po takmičenju
Litvanija, Litvanija 1
Žalgiris - Siduva
Žalgiris
Siduva
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Džiugas Telšiai | 4 | 2 | 2 | 0 | 2 | : | 0 | (+2) | 8 |
2 | Hegelman | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | : | 7 | (+2) | 7 |
3 | Žalgiris | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | : | 7 | (+2) | 7 |
4 | Šiauliai | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | : | 3 | (+1) | 6 |
5 | Dainava | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | : | 1 | (+1) | 5 |
6 | Siduva | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | : | 4 | (0) | 5 |
7 | Banga Gargždai | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | : | 5 | (-2) | 5 |
8 | Kauno Žalgiris | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 6 | (-1) | 4 |
9 | Transinvest | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | : | 7 | (-3) | 3 |
10 | Panevežis | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | : | 2 | (-2) | 2 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Džiugas Telšiai | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | : | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | : | 0 | 4 | |
2. | Hegelman | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | : | 5 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 2 | 6 | |
3. | Žalgiris | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | : | 6 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 1 | 6 | |
4. | Šiauliai | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | : | 2 | 2 | |
5. | Dainava | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 0 | 4 | |
6. | Siduva | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | : | 0 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 1 | |
7. | Banga Gargždai | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | : | 0 | 4 | |
8. | Kauno Žalgiris | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | |
9. | Transinvest | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 4 | 3 | |
10. | Panevežis | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 1 | 1 |
Žalgiris
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.03.2024 | Hegelman | 1:3 | 3+ | Litvanija 1 | 2024 | |||
13.03.2024 | Banga Gargždai | 4:1 | 3+ | Litvanija 1 | 2024 | |||
10.03.2024 | Siduva | 3:3 | 3+ | Litvanija 1 | 2024 | |||
03.03.2024 | Dainava | 1:0 | 0-2 | Litvanija 1 | 2024 | |||
12.11.2023 | Dainava | 1:0 | 0-2 | Litvanija 1 | 2023 | |||
04.11.2023 | Hegelman | 0:2 | 0-2 | Litvanija 1 | 2023 | |||
22.10.2023 | Šiauliai | 2:2 | 3+ | Litvanija 1 | 2023 | |||
08.10.2023 | Panevežis | 0:2 | 0-2 | Litvanija 1 | 2023 | |||
30.09.2023 | Siduva | 2:0 | 0-2 | Litvanija 1 | 2023 | |||
24.09.2023 | Kauno Žalgiris | 0:2 | 0-2 | Litvanija 1 | 2023 |
Siduva
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.03.2024 | Džiugas Telšiai | 0:1 | 0-2 | Litvanija 1 | 2024 | |||
13.03.2024 | Panevežis | 1:0 | 0-2 | Litvanija 1 | 2024 | |||
10.03.2024 | Žalgiris | 3:3 | 3+ | Litvanija 1 | 2024 | |||
01.03.2024 | Šiauliai | 0:0 | 0-2 | Litvanija 1 | 2024 | |||
12.11.2023 | Riteriai | 0:3 | 3+ | Litvanija 1 | 2023 | |||
03.11.2023 | Banga Gargždai | 0:1 | 0-2 | Litvanija 1 | 2023 | |||
25.10.2023 | Šiauliai | 2:0 | 0-2 | Litvanija 1 | 2023 | |||
20.10.2023 | Dainava | 2:1 | 3+ | Litvanija 1 | 2023 | |||
07.10.2023 | Džiugas Telšiai | 0:0 | 0-2 | Litvanija 1 | 2023 | |||
30.09.2023 | Žalgiris | 0:2 | 0-2 | Litvanija 1 | 2023 |
Međusobni susreti
Žalgiris | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 100 | 44 | 32 | 24 | 163:100 | (+63) | 263 | 1,63 | 1,00 | 2,63 | 50 | 50 | 50:50 |
Domaćin | 46 | 24 | 13 | 9 | 90:42 | (+48) | 132 | 1,96 | 0,91 | 2,87 | 21 | 25 | 46:54 |
Gost | 54 | 20 | 19 | 15 | 73:58 | (+15) | 131 | 1,35 | 1,07 | 2,43 | 29 | 25 | 54:46 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari