Ponuda po danu
Po takmičenju
Ukrajina, Ukrajina 1
Zarja - Šahtjor
Zarja
Šahtjor
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šahtjor | 19 | 13 | 4 | 2 | 39 | : | 17 | (+22) | 43 |
2 | Krivbas | 21 | 13 | 4 | 4 | 38 | : | 22 | (+16) | 43 |
3 | Dnjepar-1 | 21 | 11 | 6 | 4 | 29 | : | 19 | (+10) | 39 |
4 | Dinamo Kijev | 18 | 12 | 2 | 4 | 41 | : | 21 | (+20) | 38 |
5 | Ruh Ljvov | 21 | 9 | 9 | 3 | 32 | : | 21 | (+11) | 36 |
6 | Polisia | 21 | 9 | 6 | 6 | 26 | : | 17 | (+9) | 33 |
7 | Vorskla | 21 | 8 | 5 | 8 | 21 | : | 28 | (-7) | 29 |
8 | LNZ Čerkasi | 21 | 6 | 7 | 8 | 21 | : | 25 | (-4) | 25 |
9 | Kolos Kovalivka | 20 | 5 | 9 | 6 | 15 | : | 15 | (0) | 24 |
10 | Černomorec Odesa | 20 | 7 | 2 | 11 | 26 | : | 28 | (-2) | 23 |
11 | Oleksandrija | 20 | 6 | 5 | 9 | 15 | : | 24 | (-9) | 23 |
12 | Zarja | 18 | 4 | 7 | 7 | 18 | : | 21 | (-3) | 19 |
13 | Obolon | 20 | 4 | 6 | 10 | 12 | : | 25 | (-13) | 18 |
14 | Veres | 20 | 3 | 7 | 10 | 18 | : | 31 | (-13) | 16 |
15 | Metalist 1925 Harkov | 21 | 4 | 4 | 13 | 21 | : | 39 | (-18) | 16 |
16 | Minai | 20 | 2 | 7 | 11 | 11 | : | 30 | (-19) | 13 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (Plej of)
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (2.kolo)
Pobednik Kupa - Liga Evrope plej of
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope (3.kolo)
4.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope (2.kolo)
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (2.kolo)
Pobednik Kupa - Liga Evrope plej of
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope (3.kolo)
4.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope (2.kolo)
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šahtjor | 11 | 8 | 1 | 2 | 22 | : | 10 | 25 | 8 | 5 | 3 | 0 | 17 | : | 7 | 18 | |
2. | Krivbas | 11 | 7 | 2 | 2 | 18 | : | 12 | 23 | 10 | 6 | 2 | 2 | 20 | : | 10 | 20 | |
3. | Dnjepar-1 | 11 | 5 | 3 | 3 | 15 | : | 10 | 18 | 10 | 6 | 3 | 1 | 14 | : | 9 | 21 | |
4. | Dinamo Kijev | 10 | 8 | 0 | 2 | 21 | : | 7 | 24 | 8 | 4 | 2 | 2 | 20 | : | 14 | 14 | |
5. | Ruh Ljvov | 10 | 2 | 7 | 1 | 12 | : | 10 | 13 | 11 | 7 | 2 | 2 | 20 | : | 11 | 23 | |
6. | Polisia | 10 | 4 | 3 | 3 | 13 | : | 11 | 15 | 11 | 5 | 3 | 3 | 13 | : | 6 | 18 | |
7. | Vorskla | 10 | 3 | 3 | 4 | 12 | : | 17 | 12 | 11 | 5 | 2 | 4 | 9 | : | 11 | 17 | |
8. | LNZ Čerkasi | 11 | 2 | 3 | 6 | 11 | : | 17 | 9 | 10 | 4 | 4 | 2 | 10 | : | 8 | 16 | |
9. | Kolos Kovalivka | 10 | 3 | 4 | 3 | 7 | : | 7 | 13 | 10 | 2 | 5 | 3 | 8 | : | 8 | 11 | |
10. | Černomorec Odesa | 10 | 5 | 1 | 4 | 13 | : | 10 | 16 | 10 | 2 | 1 | 7 | 13 | : | 18 | 7 | |
11. | Oleksandrija | 10 | 4 | 2 | 4 | 6 | : | 13 | 14 | 10 | 2 | 3 | 5 | 9 | : | 11 | 9 | |
12. | Zarja | 8 | 2 | 2 | 4 | 5 | : | 7 | 8 | 10 | 2 | 5 | 3 | 13 | : | 14 | 11 | |
13. | Obolon | 10 | 2 | 4 | 4 | 7 | : | 11 | 10 | 10 | 2 | 2 | 6 | 5 | : | 14 | 8 | |
14. | Veres | 10 | 2 | 4 | 4 | 14 | : | 19 | 10 | 10 | 1 | 3 | 6 | 4 | : | 12 | 6 | |
15. | Metalist 1925 Harkov | 10 | 3 | 2 | 5 | 11 | : | 19 | 11 | 11 | 1 | 2 | 8 | 10 | : | 20 | 5 | |
16. | Minai | 9 | 1 | 4 | 4 | 5 | : | 11 | 7 | 11 | 1 | 3 | 7 | 6 | : | 19 | 6 |
Zarja
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12.03.2024 | Dinamo Kijev | 0:2 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
07.03.2024 | Minai | 2:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
03.03.2024 | Oleksandrija | 0:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
26.02.2024 | Vorskla | 1:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
14.12.2023 | Breidablik | 4:0 | 3+ | Liga Konferencija | 2023/2024 | |||
09.12.2023 | Krivbas | 2:2 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
04.12.2023 | Ruh Ljvov | 0:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
30.11.2023 | Gent | 1:4 | 3+ | Liga Konferencija | 2023/2024 | |||
25.11.2023 | Makabi Tel Aviv | 2:3 | 3+ | Liga Konferencija | 2023/2024 | |||
12.11.2023 | LNZ Čerkasi | 1:2 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 |
Šahtjor
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12.03.2024 | Minai | 2:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
08.03.2024 | Kolos Kovalivka | 3:2 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
03.03.2024 | Krivbas | 5:2 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
26.02.2024 | Oleksandrija | 3:0 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
22.02.2024 | Olimpik Marsej | 1:3 | 3+ | Liga Evrope | 2023/2024 | |||
15.02.2024 | Olimpik Marsej | 2:2 | 3+ | Liga Evrope | 2023/2024 | |||
13.12.2023 | Porto | 3:5 | 3+ | Liga Šampiona | 2023/2024 | |||
08.12.2023 | Veres | 2:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
03.12.2023 | Metalist 1925 Harkov | 2:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
28.11.2023 | Rojal Antverp | 1:0 | 0-2 | Liga Šampiona | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Zarja | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 43 | 5 | 5 | 33 | 35:108 | (-73) | 143 | 0,81 | 2,51 | 3,33 | 12 | 31 | 28:72 |
Domaćin | 22 | 2 | 2 | 18 | 16:57 | (-41) | 73 | 0,73 | 2,59 | 3,32 | 6 | 16 | 27:73 |
Gost | 21 | 3 | 3 | 15 | 19:51 | (-32) | 70 | 0,90 | 2,43 | 3,33 | 6 | 15 | 29:71 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari