Ponuda po danu


Po takmičenju

 

BIH, BH Telecom Premijer liga - First Stage

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
18.11. (Sub) 07:00 Krupa-Zrinjski 3.46 3.26 2.03 1.63 2.13 (5)
18.11. (Sub) 07:00 Radnik-Čelik 1.50 3.95 5.99 2.05 1.68 (5)
18.11. (Sub) 07:00 Sloboda Tuzla-Vitez 1.66 3.69 4.75 1.57 2.25 (5)
18.11. (Sub) 10:00 Sarajevo-Mladost DK 1.27 5.15 10.13 2.13 1.63 (5)
19.11. (Ned) 10:00 Široki Brijeg-GOŠK Gabela 1.26 5.35 9.88 1.76 1.98 (4)
19.11. (Ned) 12:00 Borac Banja Luka-Željezničar 3.11 3.04 2.34 1.60 2.25 (2)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Zrinjski 14 10 1 3 25 : 12 (+13) 31
2 Široki Brijeg 14 10 1 3 25 : 9 (+16) 31
3 Željezničar 14 9 2 3 21 : 8 (+13) 29
4 Sarajevo 14 8 2 4 30 : 12 (+18) 26
5 Krupa 14 6 5 3 19 : 14 (+5) 23
6 Mladost DK 14 6 4 4 21 : 18 (+3) 22
7 Borac Banja Luka 14 6 2 6 10 : 11 (-1) 20
8 Radnik 14 5 2 7 11 : 20 (-9) 17
9 GOŠK Gabela 14 4 1 9 11 : 19 (-8) 13
10 Sloboda Tuzla 14 2 4 8 8 : 19 (-11) 10
11 Čelik 14 3 1 10 11 : 34 (-23) 10
12 Vitez 14 1 3 10 8 : 24 (-16) 6
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2.,3.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Zrinjski 7 5 1 1 13 : 5 16 7 5 0 2 12 : 7 15
2. Široki Brijeg 7 7 0 0 15 : 2 21 7 3 1 3 10 : 7 10
3. Željezničar 7 5 1 1 12 : 4 16 7 4 1 2 9 : 4 13
4. Sarajevo 7 3 0 4 14 : 7 9 7 5 2 0 16 : 5 17
5. Krupa 7 4 2 1 11 : 4 14 7 2 3 2 8 : 10 9
6. Mladost DK 7 5 2 0 14 : 4 17 7 1 2 4 7 : 14 5
7. Borac Banja Luka 7 5 1 1 7 : 2 16 7 1 1 5 3 : 9 4
8. Radnik 7 4 1 2 9 : 8 13 7 1 1 5 2 : 12 4
9. GOŠK Gabela 7 1 1 5 4 : 10 4 7 3 0 4 7 : 9 9
10. Sloboda Tuzla 7 1 1 5 4 : 12 4 7 1 3 3 4 : 7 6
11. Čelik 7 3 1 3 9 : 11 10 7 0 0 7 2 : 23 0
12. Vitez 7 1 3 3 8 : 11 6 7 0 0 7 0 : 13 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno