Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Kipar, Cyta Championship

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
25.02. (Sub) 17:00 Doksa Katokopia-Aris Limasol 2.02 3.28 3.35 1.72 1.98 (12)
26.02. (Ned) 14:00 Ermis Aradipos-AEK Larnaka 5.11 3.77 1.55 1.95 1.75 (12)
26.02. (Ned) 15:00 Etnikos Ahna-NEA Salamina 1.96 3.30 3.59 1.89 1.82 (12)
26.02. (Ned) 16:00 Karmiotisa-Anortozis 6.77 4.40 1.38 2.02 1.70 (12)
27.02. (Pon) 17:00 Apolon Limasol-APOEL 2.80 3.11 2.36 1.70 2.02 (12)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 APOEL 24 18 5 1 60 : 13 (+47) 59
2 Apolon Limasol 24 16 5 3 54 : 19 (+35) 53
3 AEK Larnaka 24 15 7 2 45 : 17 (+28) 52
4 AEL Limasol 25 15 6 4 39 : 20 (+19) 51
5 Omonija 25 15 5 5 55 : 35 (+20) 50
6 Anortozis 24 9 8 7 35 : 26 (+9) 35
7 Ermis Aradipos 24 9 5 10 31 : 37 (-6) 32
8 NEA Salamina 24 8 6 10 21 : 30 (-9) 30
9 Etnikos Ahna 24 8 5 11 41 : 43 (-2) 29
10 Karmiotisa 24 6 6 12 26 : 48 (-22) 24
11 Aris Limasol 24 5 6 13 26 : 48 (-22) 21
12 Doksa Katokopia 24 3 5 16 13 : 37 (-24) 14
13 AE Zakaki 25 1 8 16 20 : 59 (-39) 11
14 Anagenisis D. 25 0 7 18 18 : 52 (-34) 7
1.mesto u plej ofu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto u plej ofu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. APOEL 12 10 2 0 33 : 4 32 12 8 3 1 27 : 9 27
2. Apolon Limasol 12 8 3 1 24 : 8 27 12 8 2 2 30 : 11 26
3. AEK Larnaka 12 9 2 1 26 : 9 29 12 6 5 1 19 : 8 23
4. AEL Limasol 12 8 4 0 18 : 4 28 13 7 2 4 21 : 16 23
5. Omonija 13 10 1 2 34 : 16 31 12 5 4 3 21 : 19 19
6. Anortozis 12 4 6 2 18 : 10 18 12 5 2 5 17 : 16 17
7. Ermis Aradipos 12 6 2 4 17 : 16 20 12 3 3 6 14 : 21 12
8. NEA Salamina 12 4 3 5 10 : 16 15 12 4 3 5 11 : 14 15
9. Etnikos Ahna 12 7 2 3 28 : 20 23 12 1 3 8 13 : 23 6
10. Karmiotisa 12 3 4 5 12 : 19 13 12 3 2 7 14 : 29 11
11. Aris Limasol 12 2 3 7 15 : 22 9 12 3 3 6 11 : 26 12
12. Doksa Katokopia 12 1 4 7 7 : 16 7 12 2 1 9 6 : 21 7
13. AE Zakaki 12 1 2 9 13 : 36 5 13 0 6 7 7 : 23 6
14. Anagenisis D. 13 0 4 9 11 : 22 4 12 0 3 9 7 : 30 3
Brzi meni