Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Grčka, Souroti Superleague

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
16.12. (Sub) 08:00 Kerkira-Atromitos 3.19 3.13 2.22 1.88 1.85 (6)
16.12. (Sub) 10:15 AEK-Apolon Smirnis 1.12 7.51 16.00 2.32 1.54 (6)
16.12. (Sub) 12:30 Platanias-PAOK 14.42 7.23 1.14 2.20 1.60 (6)
17.12. (Ned) 08:00 Olimpijakos-PAS Janjina 1.08 9.00 20.83 2.50 1.46 (6)
17.12. (Ned) 10:15 Asteras Tripolis-Panetolikos 1.83 3.28 4.35 1.59 2.25 (6)
17.12. (Ned) 10:15 Lamia-Larisa 2.18 2.95 3.50 1.49 2.47 (6)
17.12. (Ned) 12:30 Škoda Ksanti-Panatinaikos 2.41 3.03 3.00 1.53 2.39 (6)
18.12. (Pon) 12:30 Levadijakos-Panionios 2.70 2.90 2.72 1.50 2.43 (6)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 AEK 14 9 3 2 22 : 8 (+14) 30
2 Olimpijakos 14 9 2 3 31 : 16 (+15) 29
3 PAOK 14 8 4 2 23 : 7 (+16) 28
4 Atromitos 14 7 6 1 17 : 7 (+10) 27
5 Panionios 14 6 4 4 18 : 14 (+4) 22
6 Asteras Tripolis 14 6 3 5 19 : 12 (+7) 21
7 Larisa 14 4 5 5 12 : 21 (-9) 17
8 PAS Janjina 14 3 8 3 16 : 16 (0) 17
9 Škoda Ksanti 14 4 5 5 12 : 13 (-1) 17
10 Lamia 14 3 7 4 12 : 16 (-4) 16
11 Levadijakos 14 3 6 5 8 : 12 (-4) 15
12 Panatinaikos (-2) 14 4 5 5 10 : 14 (-4) 15
13 Panetolikos 14 3 5 6 17 : 20 (-3) 14
14 Apolon Smirnis 14 2 5 7 12 : 19 (-7) 11
15 Kerkira 14 2 5 7 9 : 21 (-12) 11
16 Platanias 14 1 3 10 7 : 29 (-22) 6
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (3.kolo)
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (2.kolo)
3., 4.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. AEK 7 6 0 1 16 : 4 18 7 3 3 1 6 : 4 12
2. Olimpijakos 7 5 1 1 16 : 6 16 7 4 1 2 15 : 10 13
3. PAOK 7 7 0 0 17 : 2 21 7 1 4 2 6 : 5 7
4. Atromitos 7 3 4 0 7 : 2 13 7 4 2 1 10 : 5 14
5. Panionios 7 3 2 2 14 : 10 11 7 3 2 2 4 : 4 11
6. Asteras Tripolis 7 4 0 3 11 : 6 12 7 2 3 2 8 : 6 9
7. Larisa 7 3 4 0 6 : 3 13 7 1 1 5 6 : 18 4
8. PAS Janjina 7 2 5 0 9 : 6 11 7 1 3 3 7 : 10 6
9. Škoda Ksanti 7 1 4 2 4 : 7 7 7 3 1 3 8 : 6 10
10. Lamia 7 2 3 2 7 : 6 9 7 1 4 2 5 : 10 7
11. Levadijakos 7 2 4 1 5 : 5 10 7 1 2 4 3 : 7 5
12. Panatinaikos (-2) 7 4 2 1 7 : 3 14 7 0 3 4 3 : 11 3
13. Panetolikos 7 2 2 3 10 : 12 8 7 1 3 3 7 : 8 6
14. Apolon Smirnis 7 2 3 2 8 : 8 9 7 0 2 5 4 : 11 2
15. Kerkira 7 2 2 3 5 : 8 8 7 0 3 4 4 : 13 3
16. Platanias 7 0 2 5 2 : 13 2 7 1 1 5 5 : 16 4
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno