Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Severna Irska, Danske Bank Premiership - First Stage

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
25.11. (Sub) 10:00 Dangenon Svifts-Kerik Rendžers 1.70 3.85 4.13 2.15 1.60 (1)
25.11. (Sub) 10:00 Glentoran-Ards 1.68 3.70 4.45 2.07 1.65 (1)
25.11. (Sub) 10:00 Kolrejn-Krusaders 3.25 3.60 1.98 2.20 1.57 (1)
25.11. (Sub) 12:30 Belinamalard Junajted-Vorenpoint Taun 2.97 3.55 2.12 2.25 1.55 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kolrejn 16 13 2 1 37 : 13 (+24) 41
2 Glenavon 15 11 3 1 45 : 18 (+27) 36
3 Krusaders 15 11 2 2 47 : 15 (+32) 35
4 Kliftonvil 16 10 1 5 34 : 18 (+16) 31
5 Linfild 15 10 0 5 35 : 16 (+19) 30
6 Glentoran 16 7 4 5 20 : 20 (0) 25
7 Balimena Jun. 16 6 3 7 26 : 34 (-8) 21
8 Dangenon Svifts 16 5 2 9 15 : 30 (-15) 17
9 Vorenpoint Taun 16 3 2 11 20 : 36 (-16) 11
10 Ards 16 3 1 12 14 : 35 (-21) 10
11 Kerik Rendžers 15 2 3 10 10 : 31 (-21) 9
12 Belinamalard Junajted 16 1 1 14 10 : 47 (-37) 4
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa, 2.mesto u 2.delu i pobednik Plej ofa u kojem učestvuju klubovi plasirani od 3-7.mesta - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kolrejn 8 8 0 0 22 : 6 24 8 5 2 1 15 : 7 17
2. Glenavon 8 5 3 0 23 : 8 18 7 6 0 1 22 : 10 18
3. Krusaders 8 4 2 2 20 : 8 14 7 7 0 0 27 : 7 21
4. Kliftonvil 8 6 0 2 23 : 10 18 8 4 1 3 11 : 8 13
5. Linfild 7 6 0 1 14 : 6 18 8 4 0 4 21 : 10 12
6. Glentoran 8 2 3 3 7 : 10 9 8 5 1 2 13 : 10 16
7. Balimena Jun. 9 4 1 4 17 : 23 13 7 2 2 3 9 : 11 8
8. Dangenon Svifts 8 3 0 5 7 : 19 9 8 2 2 4 8 : 11 8
9. Vorenpoint Taun 8 2 1 5 12 : 18 7 8 1 1 6 8 : 18 4
10. Ards 7 1 0 6 4 : 13 3 9 2 1 6 10 : 22 7
11. Kerik Rendžers 7 2 1 4 6 : 9 7 8 0 2 6 4 : 22 2
12. Belinamalard Junajted 8 1 1 6 6 : 22 4 8 0 0 8 4 : 25 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno