Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Rusija, Rosgosstrah Cempionat Rossii

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
21.07. (Pet) 16:30 Anži-Amkar 2.25 3.00 3.54 1.43 2.75 (11)
21.07. (Pet) 16:30 CSKA Moskva-Lokomotiva Mos. 1.62 3.58 5.99 1.63 2.22 (11)
22.07. (Sub) 14:30 Zenit-Rubin 1.51 3.99 6.58 1.86 1.91 (11)
22.07. (Sub) 17:00 Krasnodar-Tosno 1.38 4.46 9.21 1.86 1.90 (11)
23.07. (Ned) 12:00 Ufa-Spartak Moskva 5.34 3.54 1.69 1.64 2.20 (11)
23.07. (Ned) 14:30 Dinamo Moskva-Ural 1.79 3.42 4.75 1.66 2.17 (11)
23.07. (Ned) 17:00 Rostov-Akhmat Grozni 2.30 3.02 3.35 1.47 2.62 (11)
24.07. (Pon) 16:30 Arsenal Tula-SKA-Habarovsk 2.00 3.14 4.11 1.45 2.66 (11)
29.07. (Sub) 12:00 CSKA Moskva-SKA-Habarovsk 1.18 8.60 19.00 2.23 1.75 (1)
29.07. (Sub) 12:00 Ural-Ufa 2.53 3.00 3.46 1.52 2.50 (1)
29.07. (Sub) 14:30 Rubin-Arsenal Tula 1.51 4.24 8.30 1.70 2.31 (1)
29.07. (Sub) 17:00 Akhmat Grozni-Dinamo Moskva 2.26 3.24 3.76 1.69 2.33 (1)
30.07. (Ned) 12:00 Amkar-Rostov 2.53 3.00 3.46 1.50 2.60 (1)
30.07. (Ned) 14:30 Lokomotiva Mos.-Anži 1.51 4.24 8.30 1.68 2.35 (1)
30.07. (Ned) 17:00 Tosno-Zenit 16.00 7.90 1.21 2.24 1.74 (1)
31.07. (Pon) 16:30 Spartak Moskva-Krasnodar 1.76 3.84 5.30 1.96 1.96 (1)
04.08. (Pet) 17:00 Anži-Rostov 2.81 3.24 2.83 1.64 2.44 (1)
05.08. (Sub) 12:00 Ufa-Akhmat Grozni 2.76 3.15 2.96 1.50 2.83 (1)
05.08. (Sub) 14:30 Dinamo Moskva-Amkar 1.83 3.50 5.40 1.69 2.33 (1)
05.08. (Sub) 17:00 Lokomotiva Mos.-SKA-Habarovsk 1.28 5.90 16.00 2.04 1.89 (1)
06.08. (Ned) 12:00 Arsenal Tula-Tosno 2.15 3.38 3.90 1.58 2.58 (1)
06.08. (Ned) 14:30 CSKA Moskva-Rubin 1.66 3.94 6.20 1.76 2.21 (1)
06.08. (Ned) 17:00 Krasnodar-Ural 1.49 4.70 7.50 1.89 2.04 (1)
06.08. (Ned) 17:00 Zenit-Spartak Moskva 2.40 3.70 3.04 2.18 1.78 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 CSKA Moskva 1 1 0 0 3 : 1 (+2) 3
2 Zenit 1 1 0 0 2 : 0 (+2) 3
3 Krasnodar 1 1 0 0 2 : 1 (+1) 3
4 Akhmat Grozni 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
5 Lokomotiva Mos. 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
6 Ufa 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
7 Spartak Moskva 1 0 1 0 2 : 2 (0) 1
8 Rostov 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
9 Dinamo Moskva 1 0 1 0 2 : 2 (0) 1
10 Ural 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
11 Rubin 1 0 0 1 1 : 2 (-1) 0
12 Amkar 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
13 Arsenal Tula 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
14 Tosno 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
15 Anži 1 0 0 1 1 : 3 (-2) 0
16 SKA-Habarovsk 1 0 0 1 0 : 2 (-2) 0
Terek je promenio ime u Akhmat Grozni.

1. i 2.mesto - Liga Šampiona
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Liga Evrope
4. i 5.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. CSKA Moskva 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 3 : 1 3
2. Zenit 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 2 : 0 3
3. Krasnodar 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 2 : 1 3
4. Akhmat Grozni 1 1 0 0 1 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Lokomotiva Mos. 1 1 0 0 1 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Ufa 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 1 : 0 3
7. Spartak Moskva 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 2 : 2 1
8. Rostov 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 1 : 1 1
9. Dinamo Moskva 1 0 1 0 2 : 2 1 0 0 0 0 0 : 0 0
10. Ural 1 0 1 0 1 : 1 1 0 0 0 0 0 : 0 0
11. Rubin 1 0 0 1 1 : 2 0 0 0 0 0 0 : 0 0
12. Amkar 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 1 0
13. Arsenal Tula 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 1 0
14. Tosno 1 0 0 1 0 : 1 0 0 0 0 0 0 : 0 0
15. Anži 1 0 0 1 1 : 3 0 0 0 0 0 0 : 0 0
16. SKA-Habarovsk 1 0 0 1 0 : 2 0 0 0 0 0 0 : 0 0
Brzi meni