Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Srbija, Superliga - 1.deo

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
18.11. (Sub) 10:00 Crvena Zvezda-Rad 1.06 9.70 22.70 2.92 1.36 (10)
18.11. (Sub) 11:00 Napredak-Čukarički 2.54 2.93 2.82 1.56 2.31 (10)
18.11. (Sub) 11:00 Vojvodina-Radnik Surdulica 1.39 4.32 6.89 1.77 1.95 (10)
18.11. (Sub) 11:00 Voždovac-Bačka B.Palanka 1.41 4.13 7.35 1.76 1.98 (10)
19.11. (Ned) 07:00 Javor Matis-Partizan 10.75 5.46 1.22 2.59 1.45 (10)
19.11. (Ned) 07:00 Zemun-Mačva 2.24 3.09 3.17 1.54 2.31 (8)
19.11. (Ned) 11:00 Spartak Subotica-Borac Čačak 1.30 4.72 8.98 1.83 1.88 (9)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Crvena Zvezda 16 14 1 1 36 : 3 (+33) 43
2 Partizan 16 12 3 1 35 : 13 (+22) 39
3 Vojvodina 16 9 3 4 21 : 13 (+8) 30
4 Spartak Subotica 16 8 5 3 30 : 18 (+12) 29
5 Čukarički 16 8 4 4 16 : 12 (+4) 28
6 Voždovac 16 8 4 4 26 : 14 (+12) 28
7 Radnički Niš 17 6 6 5 21 : 27 (-6) 24
8 Napredak 16 7 2 7 26 : 23 (+3) 23
9 Radnik Surdulica 16 6 3 7 19 : 27 (-8) 21
10 Mladost Lučani 17 5 5 7 22 : 23 (-1) 20
11 Mačva 16 5 1 10 20 : 29 (-9) 16
12 Zemun 16 3 6 7 11 : 20 (-9) 15
13 Bačka B.Palanka 16 3 4 9 14 : 28 (-14) 13
14 Javor Matis 16 3 2 11 10 : 24 (-14) 11
15 Rad 16 3 2 11 14 : 31 (-17) 11
16 Borac Čačak 16 3 1 12 12 : 28 (-16) 10
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Crvena Zvezda 8 7 1 0 18 : 2 22 8 7 0 1 18 : 1 21
2. Partizan 8 5 2 1 19 : 8 17 8 7 1 0 16 : 5 22
3. Vojvodina 8 5 1 2 9 : 8 16 8 4 2 2 12 : 5 14
4. Spartak Subotica 8 4 3 1 14 : 10 15 8 4 2 2 16 : 8 14
5. Čukarički 8 5 2 1 10 : 4 17 8 3 2 3 6 : 8 11
6. Voždovac 8 4 2 2 13 : 7 14 8 4 2 2 13 : 7 14
7. Radnički Niš 8 4 2 2 10 : 11 14 9 2 4 3 11 : 16 10
8. Napredak 8 5 1 2 15 : 10 16 8 2 1 5 11 : 13 7
9. Radnik Surdulica 8 4 0 4 12 : 15 12 8 2 3 3 7 : 12 9
10. Mladost Lučani 9 5 3 1 17 : 9 18 8 0 2 6 5 : 14 2
11. Mačva 8 3 1 4 10 : 10 10 8 2 0 6 10 : 19 6
12. Zemun 8 1 4 3 6 : 8 7 8 2 2 4 5 : 12 8
13. Bačka B.Palanka 8 3 1 4 8 : 14 10 8 0 3 5 6 : 14 3
14. Javor Matis 8 3 1 4 6 : 11 10 8 0 1 7 4 : 13 1
15. Rad 8 2 1 5 5 : 12 7 8 1 1 6 9 : 19 4
16. Borac Čačak 8 3 1 4 9 : 13 10 8 0 0 8 3 : 15 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno