Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Srbija, Superliga - 1.deo

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
21.07. (Pet) 18:00 Vojvodina-Čukarički 2.53 3.05 2.76 1.62 2.18 (11)
22.07. (Sub) 17:00 Partizan-Mačva 1.12 7.32 15.95 2.59 1.45 (11)
22.07. (Sub) 18:00 Javor Matis-Borac Čačak 1.85 3.20 4.36 1.54 2.36 (11)
22.07. (Sub) 18:00 Mladost Lučani-Zemun 1.52 3.76 6.28 1.81 1.91 (11)
22.07. (Sub) 18:00 Napredak-Rad 1.60 3.60 5.55 1.65 2.13 (11)
22.07. (Sub) 18:00 Spartak Subotica-Bačka B.Palanka 1.92 3.22 3.96 1.54 2.36 (10)
22.07. (Sub) 18:00 Voždovac-Radnik Surdulica 1.70 3.42 5.00 1.61 2.21 (11)
23.07. (Ned) 17:00 Crvena Zvezda-Radnički Niš 1.17 6.20 13.79 2.08 1.69 (11)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Bačka B.Palanka 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Borac Čačak 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Crvena Zvezda 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Čukarički 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
5 Javor Matis 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
6 Mačva 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
7 Mladost Lučani 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
8 Napredak 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
9 Partizan 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
10 Rad 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
11 Radnički Niš 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
12 Radnik Surdulica 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
13 Spartak Subotica 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
14 Vojvodina 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
15 Voždovac 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
16 Zemun 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Bačka B.Palanka 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Borac Čačak 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Crvena Zvezda 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Čukarički 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Javor Matis 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Mačva 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
7. Mladost Lučani 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
8. Napredak 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
9. Partizan 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
10. Rad 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
11. Radnički Niš 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
12. Radnik Surdulica 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
13. Spartak Subotica 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
14. Vojvodina 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
15. Voždovac 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
16. Zemun 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
Rezultati - strana: Svi rezultati
Brzi meni