Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Slovačka, DOXXbet liga

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
20.10. (Pet) 12:30 Partizan Bardejov-Šport Podbrezova B 1.24 5.15 9.36 2.13 1.63 (4)
20.10. (Pet) 16:00 Pohronie-Sered 3.05 3.42 2.06 1.89 1.80 (4)
21.10. (Sub) 12:30 Spišska Nova Ves-MŠK Žilina B 2.86 3.30 2.12 (1)
21.10. (Sub) 12:30 Tatran L. Mikulaš-Lokomotiva Košice 2.86 3.30 2.12 (1)
21.10. (Sub) 13:00 Inter Bratislava-N. Mesto nad Vahom 1.31 5.00 5.90 (1)
21.10. (Sub) 13:00 Lokomotiva Cvolen-ŠTK Šamorin 2.02 3.50 2.98 (1)
21.10. (Sub) 13:00 Poprad-Skalica 2.01 3.52 2.99 (1)
22.10. (Ned) 12:30 Slavoj Trebišov-Komarno 1.46 4.32 4.94 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Lokomotiva Košice 12 9 1 2 22 : 8 (+14) 28
2 Skalica 12 8 1 3 17 : 9 (+8) 25
3 Sered 12 8 1 3 31 : 15 (+16) 25
4 Poprad 12 7 2 3 25 : 9 (+16) 23
5 MŠK Žilina B 12 7 1 4 27 : 15 (+12) 22
6 Spišska Nova Ves 12 6 2 4 17 : 17 (0) 20
7 Tatran L. Mikulaš 12 5 3 4 21 : 15 (+6) 18
8 Inter Bratislava 12 5 1 6 20 : 18 (+2) 16
9 Lokomotiva Cvolen 12 4 3 5 16 : 24 (-8) 15
10 Partizan Bardejov 12 4 3 5 12 : 17 (-5) 15
11 Pohronie 12 3 5 4 18 : 13 (+5) 14
12 Slavoj Trebišov 12 4 1 7 10 : 19 (-9) 13
13 Komarno 12 3 2 7 21 : 43 (-22) 11
14 ŠTK Šamorin 12 3 2 7 16 : 18 (-2) 11
15 N. Mesto nad Vahom 12 3 1 8 8 : 26 (-18) 10
16 Šport Podbrezova B 12 1 3 8 12 : 27 (-15) 6
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Lokomotiva Košice 7 7 0 0 16 : 3 21 5 2 1 2 6 : 5 7
2. Skalica 7 7 0 0 14 : 2 21 5 1 1 3 3 : 7 4
3. Sered 7 6 0 1 19 : 7 18 5 2 1 2 12 : 8 7
4. Poprad 4 3 1 0 7 : 2 10 8 4 1 3 18 : 7 13
5. MŠK Žilina B 7 5 1 1 22 : 9 16 5 2 0 3 5 : 6 6
6. Spišska Nova Ves 3 3 0 0 6 : 2 9 9 3 2 4 11 : 15 11
7. Tatran L. Mikulaš 7 5 2 0 18 : 4 17 5 0 1 4 3 : 11 1
8. Inter Bratislava 5 5 0 0 13 : 3 15 7 0 1 6 7 : 15 1
9. Lokomotiva Cvolen 6 3 3 0 10 : 5 12 6 1 0 5 6 : 19 3
10. Partizan Bardejov 6 4 1 1 9 : 4 13 6 0 2 4 3 : 13 2
11. Pohronie 5 3 2 0 11 : 1 11 7 0 3 4 7 : 12 3
12. Slavoj Trebišov 5 4 0 1 8 : 5 12 7 0 1 6 2 : 14 1
13. Komarno 7 3 2 2 15 : 20 11 5 0 0 5 6 : 23 0
14. ŠTK Šamorin 7 2 1 4 10 : 10 7 5 1 1 3 6 : 8 4
15. N. Mesto nad Vahom 7 2 0 5 4 : 11 6 5 1 1 3 4 : 15 4
16. Šport Podbrezova B 6 0 3 3 7 : 16 3 6 1 0 5 5 : 11 3
Brzi meni