Ponuda po danu
Po takmičenju
Južna Koreja, Peace Cup Korea - Group stage
Grupa A
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Seongnam | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 | : | 2 | (+7) | 11 |
2 | Inčeon Junajted | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | : | 6 | (0) | 8 |
3 | Daegu | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 6 | (0) | 7 |
4 | Čunam Dragons | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | : | 10 | (-2) | 7 |
5 | Dedžon Sitizen | 5 | 2 | 0 | 3 | 4 | : | 7 | (-3) | 6 |
6 | Gangvon | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | : | 9 | (-2) | 3 |
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Seongnam | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | : | 2 | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | : | 0 | 7 | |
2. | Inčeon Junajted | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 2 | 6 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | : | 4 | 2 | |
3. | Daegu | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | : | 1 | 7 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 5 | 0 | |
4. | Čunam Dragons | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 3 | 4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 7 | 3 | |
5. | Dedžon Sitizen | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 6 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 4 | 0 | |
6. | Gangvon | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | : | 5 | 0 |
Grupa B
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jeju Junajted | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | : | 3 | (+5) | 10 |
2 | Busan I`Park | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | : | 3 | (+4) | 8 |
3 | Jeonbuk Hju. M. | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | : | 9 | (-1) | 4 |
4 | Gjeongnam | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | : | 6 | (-2) | 4 |
5 | Gvangju Sangmu | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | : | 9 | (-6) | 1 |
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jeju Junajted | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 1 | 6 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | |
2. | Busan I`Park | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 4 | |
3. | Jeonbuk Hju. M. | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | : | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | |
4. | Gjeongnam | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 3 | |
5. | Gvangju Sangmu | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | : | 8 | 0 |
Po dve najbolje ekipe iz obe grupe idu u četvrtfinale, gde ih čekaju Samsung Bluvings, Seul, Hyundai Horang-i i Pohang Stilers. Ovi klubovi ne igraju u takmičenju po grupama zbog učešća u Ligi Šampiona Azije.
Rezultati - strana:
1
Svi rezultati
18+ igrajte odgovorno