Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Španija, Segunda Division B I - grupo de La Plata

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
22.01. (Ned) 11:00 Lealtad-Kaudal Deportivo 1.80 3.37 4.07 1.64 2.07 (12)
22.01. (Ned) 11:00 Selta B-Palensija 1.31 4.49 8.71 1.98 1.73 (11)
22.01. (Ned) 11:00 Tudeljano-Korukso 1.93 3.19 3.73 1.53 2.28 (12)
22.01. (Ned) 11:00 Valjadolid B-Arandina 1.60 3.64 5.14 1.72 1.99 (12)
22.01. (Ned) 16:00 Burgos-Guihuelo 1.84 3.28 4.02 1.60 2.12 (12)
22.01. (Ned) 16:00 Kultural Leonesa-Izara 1.42 4.01 6.91 1.78 1.91 (12)
22.01. (Ned) 16:00 Ponferadina-Somozas 1.29 4.53 9.66 1.66 2.06 (12)
22.01. (Ned) 16:00 Pontevedra-Rasing Santander 2.38 3.03 2.91 1.45 2.45 (12)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kultural Leonesa 21 14 5 2 48 : 13 (+35) 47
2 Rasing Santander 21 13 5 3 26 : 12 (+14) 44
3 Selta B 21 13 4 4 37 : 16 (+21) 43
4 Pontevedra 21 12 5 4 33 : 16 (+17) 41
5 Valjadolid B 21 10 5 6 26 : 21 (+5) 35
6 Ponferadina 21 9 7 5 19 : 18 (+1) 34
7 Osasuna B 22 8 5 9 28 : 29 (-1) 29
8 Izara 21 7 8 6 25 : 19 (+6) 29
9 Lealtad 21 7 8 6 19 : 19 (0) 29
10 Tudeljano 21 7 7 7 19 : 18 (+1) 28
11 Korukso 21 7 7 7 23 : 29 (-6) 28
12 Rasing Ferol 22 7 6 9 30 : 25 (+5) 27
13 UD Mutilvera 22 5 10 7 18 : 27 (-9) 25
14 Deportivo Boiro 22 6 6 10 19 : 29 (-10) 24
15 Burgos 21 6 5 10 24 : 31 (-7) 23
16 Kaudal Deportivo 21 6 4 11 25 : 34 (-9) 22
17 Guihuelo 21 4 8 9 28 : 31 (-3) 20
18 Palensija 21 5 4 12 14 : 37 (-23) 19
19 Arandina 21 4 5 12 20 : 37 (-17) 17
20 Somozas 21 2 6 13 14 : 34 (-20) 12
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kultural Leonesa 10 8 2 0 27 : 3 26 11 6 3 2 21 : 10 21
2. Rasing Santander 11 7 2 2 13 : 6 23 10 6 3 1 13 : 6 21
3. Selta B 11 8 2 1 22 : 7 26 10 5 2 3 15 : 9 17
4. Pontevedra 11 10 1 0 26 : 5 31 10 2 4 4 7 : 11 10
5. Valjadolid B 11 7 3 1 18 : 8 24 10 3 2 5 8 : 13 11
6. Ponferadina 10 6 3 1 12 : 8 21 11 3 4 4 7 : 10 13
7. Osasuna B 12 6 2 4 19 : 16 20 10 2 3 5 9 : 13 9
8. Izara 11 4 6 1 13 : 6 18 10 3 2 5 12 : 13 11
9. Lealtad 11 3 6 2 10 : 6 15 10 4 2 4 9 : 13 14
10. Tudeljano 10 2 3 5 4 : 9 9 11 5 4 2 15 : 9 19
11. Korukso 10 5 4 1 16 : 10 19 11 2 3 6 7 : 19 9
12. Rasing Ferol 12 4 1 7 18 : 15 13 10 3 5 2 12 : 10 14
13. UD Mutilvera 10 2 6 2 7 : 8 12 12 3 4 5 11 : 19 13
14. Deportivo Boiro 10 3 2 5 10 : 13 11 12 3 4 5 9 : 16 13
15. Burgos 11 4 2 5 13 : 13 14 10 2 3 5 11 : 18 9
16. Kaudal Deportivo 10 4 3 3 16 : 12 15 11 2 1 8 9 : 22 7
17. Guihuelo 10 2 6 2 16 : 14 12 11 2 2 7 12 : 17 8
18. Palensija 11 3 2 6 9 : 17 11 10 2 2 6 5 : 20 8
19. Arandina 10 4 0 6 13 : 16 12 11 0 5 6 7 : 21 5
20. Somozas 10 0 4 6 5 : 16 4 11 2 2 7 9 : 18 8
Brzi meni