Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Švedska, Division 2 - Vastra Gotaland

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
21.04. (Sub) 07:00 Lindome-Kvarnbi 1.54 4.18 4.54 2.73 1.36 (6)
21.04. (Sub) 08:00 BK Olimpik-Prespa Birlik 2.55 3.60 2.27 2.48 1.42 (5)
21.04. (Sub) 08:00 Rozengard-Ulareds IK 1.40 4.69 5.39 2.67 1.38 (6)
21.04. (Sub) 08:00 Vinbergs-Hitarps 2.88 3.80 2.01 2.55 1.42 (6)
21.04. (Sub) 10:00 Asiriska BK-Sevedalens 2.10 3.82 2.69 2.38 1.48 (6)
21.04. (Sub) 10:00 IS Halmia-IFK Malme 2.26 3.75 2.49 2.61 1.40 (6)
22.04. (Ned) 08:00 Hegaborgs-Varbergs GIF 1.61 4.13 4.12 2.36 1.49 (4)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Hitarps 2 2 0 0 8 : 2 (+6) 6
2 Lindome 2 1 1 0 5 : 1 (+4) 4
3 Rozengard 2 1 1 0 4 : 2 (+2) 4
4 Sevedalens 2 1 1 0 4 : 2 (+2) 4
5 IFK Malme 2 1 1 0 2 : 1 (+1) 4
6 Hegaborgs 2 1 0 1 2 : 1 (+1) 3
7 Varbergs GIF 2 1 0 1 3 : 3 (0) 3
8 Kvarnbi 2 1 0 1 2 : 2 (0) 3
9 Prespa Birlik 2 1 0 1 3 : 5 (-2) 3
10 Vinbergs 2 0 2 0 0 : 0 (0) 2
11 Asiriska BK 2 0 1 1 1 : 3 (-2) 1
12 BK Olimpik 2 0 1 1 1 : 6 (-5) 1
13 Ulareds IK 2 0 0 2 1 : 4 (-3) 0
14 IS Halmia 2 0 0 2 1 : 5 (-4) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Hitarps 1 1 0 0 2 : 1 3 1 1 0 0 6 : 1 3
2. Lindome 1 1 0 0 4 : 0 3 1 0 1 0 1 : 1 1
3. Rozengard 1 0 1 0 1 : 1 1 1 1 0 0 3 : 1 3
4. Sevedalens 1 0 1 0 1 : 1 1 1 1 0 0 3 : 1 3
5. IFK Malme 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 1 0 1 : 1 1
6. Hegaborgs 1 1 0 0 2 : 0 3 1 0 0 1 0 : 1 0
7. Varbergs GIF 1 0 0 1 1 : 3 0 1 1 0 0 2 : 0 3
8. Kvarnbi 1 1 0 0 2 : 0 3 1 0 0 1 0 : 2 0
9. Prespa Birlik 1 1 0 0 3 : 1 3 1 0 0 1 0 : 4 0
10. Vinbergs 1 0 1 0 0 : 0 1 1 0 1 0 0 : 0 1
11. Asiriska BK 1 0 1 0 0 : 0 1 1 0 0 1 1 : 3 0
12. BK Olimpik 1 0 0 1 1 : 6 0 1 0 1 0 0 : 0 1
13. Ulareds IK 1 0 0 1 0 : 2 0 1 0 0 1 1 : 2 0
14. IS Halmia 1 0 0 1 1 : 3 0 1 0 0 1 0 : 2 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno