Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Sv. Prvenstvo, World Cup Qualifying Europe - Group Stage

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
09.06. (Pet) 18:45 Andora-Mađarska 16.83 7.90 1.16 2.37 1.57 (3)
09.06. (Pet) 18:45 Belorusija-Bugarska 2.43 3.13 3.06 1.60 2.36 (4)
09.06. (Pet) 18:45 BiH-Grčka 1.78 3.30 5.16 1.50 2.61 (4)
09.06. (Pet) 18:45 Estonija-Belgija 11.83 6.25 1.24 2.60 1.49 (3)
09.06. (Pet) 18:45 Farska Ostrva-Švajcarska 15.93 6.07 1.22 1.92 1.90 (3)
09.06. (Pet) 18:45 Gibraltar-Kipar 11.80 5.57 1.28 2.51 1.54 (3)
09.06. (Pet) 18:45 Holandija-Luksemburg 1.02 46.00 87.00 4.00 1.25 (1)
09.06. (Pet) 18:45 Letonija-Portugalija 18.83 8.58 1.14 2.49 1.53 (3)
09.06. (Pet) 18:45 Švedska-Francuska 5.04 3.51 1.75 1.69 2.17 (4)
10.06. (Sub) 16:00 Azerbejdžan-Severna Irska 3.49 3.01 2.28 1.48 2.67 (4)
10.06. (Sub) 16:00 Kazahstan-Danska 6.95 3.79 1.54 1.69 2.18 (4)
10.06. (Sub) 16:00 Škotska-Engleska 4.98 3.53 1.75 1.62 2.31 (4)
10.06. (Sub) 16:00 Slovenija-Malta 1.06 19.00 44.00 2.76 1.45 (1)
10.06. (Sub) 18:45 Crna Gora-Jermenija 1.62 3.63 6.05 1.64 2.27 (4)
10.06. (Sub) 18:45 Litvanija-Slovačka 5.16 3.47 1.74 1.59 2.36 (4)
10.06. (Sub) 18:45 Nemačka-San Marino 1.00 61.00 154.00 (1)
10.06. (Sub) 18:45 Norveška-Češka 2.59 3.10 2.89 1.61 2.32 (4)
10.06. (Sub) 18:45 Poljska-Rumunija 1.59 3.71 6.44 1.65 2.24 (4)
11.06. (Ned) 16:00 Finska-Ukrajina 4.20 3.28 1.96 1.58 2.39 (4)
11.06. (Ned) 16:00 Irska-Austrija 2.46 3.06 3.10 1.55 2.47 (4)
11.06. (Ned) 16:00 Moldavija-Gruzija 3.00 3.03 2.53 1.52 2.55 (4)
11.06. (Ned) 18:45 Island-Hrvatska 3.78 3.27 2.06 1.66 2.22 (4)
11.06. (Ned) 18:45 Italija-Lihtenštajn 1.01 46.00 112.00 7.30 1.09 (1)
11.06. (Ned) 18:45 Izrael-Albanija 2.17 3.18 3.57 1.57 2.41 (4)
11.06. (Ned) 18:45 Kosovo-Turska 17.00 7.10 1.22 2.45 1.55 (1)
11.06. (Ned) 18:45 Makedonija-Španija 14.17 5.92 1.24 2.05 1.79 (3)
11.06. (Ned) 18:45 Srbija-Vels 1.82 3.36 4.84 1.61 2.31 (4)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Francuska 5 4 1 0 10 : 3 (+7) 13
2 Švedska 5 3 1 1 10 : 3 (+7) 10
3 Bugarska 5 3 0 2 8 : 10 (-2) 9
4 Holandija 5 2 1 2 8 : 6 (+2) 7
5 Belorusija 5 0 2 3 2 : 10 (-8) 2
6 Luksemburg 5 0 1 4 6 : 12 (-6) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Francuska 2 2 0 0 6 : 2 6 3 2 1 0 4 : 1 7
2. Švedska 3 2 1 0 8 : 1 7 2 1 0 1 2 : 2 3
3. Bugarska 3 3 0 0 7 : 3 9 2 0 0 2 1 : 7 0
4. Holandija 2 1 0 1 4 : 2 3 3 1 1 1 4 : 4 4
5. Belorusija 2 0 2 0 1 : 1 2 3 0 0 3 1 : 9 0
6. Luksemburg 3 0 0 3 2 : 7 0 2 0 1 1 4 : 5 1

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Švajcarska 5 5 0 0 10 : 3 (+7) 15
2 Portugalija 5 4 0 1 19 : 3 (+16) 12
3 Mađarska 5 2 1 2 8 : 6 (+2) 7
4 Farska Ostrva 5 1 2 2 2 : 8 (-6) 5
5 Letonija 5 1 0 4 2 : 9 (-7) 3
6 Andora 5 0 1 4 1 : 13 (-12) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Švajcarska 3 3 0 0 5 : 0 9 2 2 0 0 5 : 3 6
2. Portugalija 3 3 0 0 13 : 1 9 2 1 0 1 6 : 2 3
3. Mađarska 2 1 0 1 6 : 3 3 3 1 1 1 2 : 3 4
4. Farska Ostrva 2 0 1 1 0 : 6 1 3 1 1 1 2 : 2 4
5. Letonija 2 0 0 2 0 : 4 0 3 1 0 2 2 : 5 3
6. Andora 3 0 1 2 1 : 3 1 2 0 0 2 0 : 10 0

Grupa C

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Nemačka 5 5 0 0 20 : 1 (+19) 15
2 Severna Irska 5 3 1 1 10 : 2 (+8) 10
3 Češka 5 2 2 1 8 : 4 (+4) 8
4 Azerbejdžan 5 2 1 2 3 : 8 (-5) 7
5 Norveška 5 1 0 4 5 : 9 (-4) 3
6 San Marino 5 0 0 5 1 : 23 (-22) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Nemačka 2 2 0 0 5 : 0 6 3 3 0 0 15 : 1 9
2. Severna Irska 3 3 0 0 10 : 0 9 2 0 1 1 0 : 2 1
3. Češka 3 1 2 0 2 : 1 5 2 1 0 1 6 : 3 3
4. Azerbejdžan 2 1 0 1 2 : 4 3 3 1 1 1 1 : 4 4
5. Norveška 2 1 0 1 4 : 4 3 3 0 0 3 1 : 5 0
6. San Marino 3 0 0 3 0 : 15 0 2 0 0 2 1 : 8 0

Grupa D

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Srbija 5 3 2 0 12 : 6 (+6) 11
2 Irska 5 3 2 0 7 : 3 (+4) 11
3 Vels 5 1 4 0 8 : 4 (+4) 7
4 Austrija 5 2 1 2 8 : 7 (+1) 7
5 Gruzija 5 0 2 3 4 : 8 (-4) 2
6 Moldavija 5 0 1 4 2 : 13 (-11) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Srbija 2 1 1 0 5 : 4 4 3 2 1 0 7 : 2 7
2. Irska 2 1 1 0 1 : 0 4 3 2 1 0 6 : 3 7
3. Vels 3 1 2 0 6 : 2 5 2 0 2 0 2 : 2 2
4. Austrija 3 1 1 1 4 : 3 4 2 1 0 1 4 : 4 3
5. Gruzija 3 0 1 2 3 : 6 1 2 0 1 1 1 : 2 1
6. Moldavija 2 0 0 2 1 : 6 0 3 0 1 2 1 : 7 1

Grupa E

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Poljska 5 4 1 0 12 : 6 (+6) 13
2 Crna Gora 5 2 1 2 10 : 6 (+4) 7
3 Danska 5 2 1 2 7 : 5 (+2) 7
4 Rumunija 5 1 3 1 6 : 4 (+2) 6
5 Jermenija 5 2 0 3 6 : 10 (-4) 6
6 Kazahstan 5 0 2 3 3 : 13 (-10) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Poljska 2 2 0 0 5 : 3 6 3 2 1 0 7 : 3 7
2. Crna Gora 2 1 0 1 6 : 2 3 3 1 1 1 4 : 4 4
3. Danska 3 2 0 1 5 : 2 6 2 0 1 1 2 : 3 1
4. Rumunija 3 0 2 1 1 : 4 2 2 1 1 0 5 : 0 4
5. Jermenija 3 2 0 1 5 : 7 6 2 0 0 2 1 : 3 0
6. Kazahstan 2 0 2 0 2 : 2 2 3 0 0 3 1 : 11 0

Grupa F

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Engleska 5 4 1 0 8 : 0 (+8) 13
2 Slovačka 5 3 0 2 10 : 3 (+7) 9
3 Slovenija 5 2 2 1 4 : 3 (+1) 8
4 Škotska 5 2 1 2 7 : 8 (-1) 7
5 Litvanija 5 1 2 2 5 : 9 (-4) 5
6 Malta 5 0 0 5 2 : 13 (-11) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Engleska 3 3 0 0 7 : 0 9 2 1 1 0 1 : 0 4
2. Slovačka 3 2 0 1 7 : 1 6 2 1 0 1 3 : 2 3
3. Slovenija 2 1 1 0 1 : 0 4 3 1 1 1 3 : 3 4
4. Škotska 2 1 1 0 2 : 1 4 3 1 0 2 5 : 7 3
5. Litvanija 2 1 1 0 4 : 2 4 3 0 1 2 1 : 7 1
6. Malta 3 0 0 3 2 : 9 0 2 0 0 2 0 : 4 0

Grupa G

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Španija 5 4 1 0 19 : 2 (+17) 13
2 Italija 5 4 1 0 13 : 4 (+9) 13
3 Izrael 5 3 0 2 9 : 9 (0) 9
4 Albanija 5 2 0 3 4 : 8 (-4) 6
5 Makedonija 5 1 0 4 7 : 11 (-4) 3
6 Lihtenštajn 5 0 0 5 1 : 19 (-18) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Španija 3 3 0 0 16 : 1 9 2 1 1 0 3 : 1 4
2. Italija 2 1 1 0 3 : 1 4 3 3 0 0 10 : 3 9
3. Izrael 2 1 0 1 3 : 4 3 3 2 0 1 6 : 5 6
4. Albanija 3 1 0 2 2 : 6 3 2 1 0 1 2 : 2 3
5. Makedonija 2 0 0 2 3 : 5 0 3 1 0 2 4 : 6 3
6. Lihtenštajn 3 0 0 3 0 : 9 0 2 0 0 2 1 : 10 0

Grupa H

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Belgija 5 4 1 0 22 : 2 (+20) 13
2 Grčka 5 3 2 0 10 : 3 (+7) 11
3 BiH 5 3 1 1 13 : 5 (+8) 10
4 Kipar 5 1 1 3 3 : 8 (-5) 4
5 Estonija 5 1 1 3 5 : 15 (-10) 4
6 Gibraltar 5 0 0 5 2 : 22 (-20) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Belgija 3 2 1 0 13 : 2 7 2 2 0 0 9 : 0 6
2. Grčka 2 1 1 0 3 : 1 4 3 2 1 0 7 : 2 7
3. BiH 3 3 0 0 12 : 0 9 2 0 1 1 1 : 5 1
4. Kipar 3 1 1 1 3 : 4 4 2 0 0 2 0 : 4 0
5. Estonija 2 1 0 1 4 : 2 3 3 0 1 2 1 : 13 1
6. Gibraltar 2 0 0 2 1 : 10 0 3 0 0 3 1 : 12 0

Grupa I

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Hrvatska 5 4 1 0 11 : 1 (+10) 13
2 Island 5 3 1 1 8 : 6 (+2) 10
3 Ukrajina 5 2 2 1 7 : 4 (+3) 8
4 Turska 5 2 2 1 7 : 5 (+2) 8
5 Finska 5 0 1 4 3 : 8 (-5) 1
6 Kosovo 5 0 1 4 2 : 14 (-12) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Hrvatska 3 2 1 0 4 : 1 7 2 2 0 0 7 : 0 6
2. Island 2 2 0 0 5 : 2 6 3 1 1 1 3 : 4 4
3. Ukrajina 3 2 1 0 5 : 1 7 2 0 1 1 2 : 3 1
4. Turska 3 2 1 0 6 : 2 7 2 0 1 1 1 : 3 1
5. Finska 2 0 1 1 1 : 2 1 3 0 0 3 2 : 6 0
6. Kosovo 2 0 0 2 1 : 8 0 3 0 1 2 1 : 6 1
Pobednici grupa obezbediće direktan plasman na Svetsko Prvenstvo.
8 od 9 drugoplasiranih ekipa igraće plej of za još 4 mesta. U grupama sa 6 timova, pri određivanju 8 najuspešnijih neće se uzimati u obzir rezultati protiv ekipa koje su zauzele 6. mesto u grupi.
Brzi meni