POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(15)
Engleska
(13)
Nemačka
(13)
Italija
(14)
Francuska
(11)
Srbija
(7)
Afrika
(1)
Albanija
(1)
Argentina
(44)
Australija
(1)
Austrija
(13)
Azerbejdžan
(1)
Azija
(1)
Bahrein
(6)
Belgija
(7)
Belorusija
(2)
BIH
(7)
Bolivija
(4)
Brazil
(38)
Bugarska
(12)
Češka
(13)
Čile
(12)
Danska
(12)
Egipat
(8)
Ekvador
(4)
Estonija
(2)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(4)
Filipini
(1)
Finska
(12)
Gana
(3)
Grčka
(4)
Gruzija
(3)
Gvatemala
(1)
Holandija
(9)
Honduras
(1)
Hrvatska
(5)
Indonezija
(1)
Iran
(1)
Irska
(8)
Island
(8)
Izrael
(5)
Jamajka
(1)
Japan
(19)
Jermenija
(5)
Jordan
(6)
Južna Afrika
(13)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(12)
Kanada
(2)
Katar
(1)
Kazahstan
(3)
Kina
(8)
Kirgistan
(1)
Kolumbija
(6)
Kostarika
(1)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Litvanija
(2)
Malavi
(3)
Malezija
(1)
Mađarska
(11)
Meksiko
(1)
Nigerija
(1)
Norveška
(17)
Oman
(6)
Paragvaj
(4)
Peru
(6)
Poljska
(14)
Portugalija
(8)
Rumunija
(4)
Rusija
(12)
SAD
(13)
Saud. Arabija
(9)
Sev. Amerika
(1)
Singapur
(1)
Škotska
(4)
Slovenija
(4)
Švajcarska
(11)
Švedska
(26)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(7)
Tunis
(3)
Turska
(3)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(8)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(6)
Venecuela
(1)
Vijetnam
(2)
Zambija
(1)
Rezultati po danu
<
13.04.2002. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
Izrael 2
Hapoel Safririm Holon
1:0
Bnei Sahnin
Makabi Kfar Kana
0:0
Beitar Ber Ševa
Japan 1 - 1.deo
Džef Junajted Ičihara
1:1
Šimicu S-Puls
Džubilo Ivata
2:0
Kašima Antlers
Vegalta Sendai
1:2
Urava Red Dajmonds
Nakon produžetaka.
Japan 2
Mito Holihok
1:1
Jokohama
Montedio Jamagata
1:1
Omija Ardija
Oita Trinita
1:0
Ventforet Kofu
Sagan Tosu
0:1
Šonan Belmare
Serezo Osaka
1:2
Avispa Fukuoka
Jermenija 1
Lernajin Artsak
1:1
Lernagorts
Pjunik
3:1
Banants
Zvartnots
0:1
MIKA
Južna Afrika 1
Blek Leopards
7:1
Buš Baks
Golden Erouz
1:1
Tembisa Klasik
Supersport Junajted
1:2
Džomo Kosmos
Kina 1
Šangaj Šenhua
0:2
Šandong Luneng
Kipar 1
AEL Limasol
1:0
Apolon Limasol
AEP Pafos
1:1
APOEL
Anortozis
4:1
Alki
Enozis Neon Paralimni
4:1
Etnikos Ašia
Olimpijakos Nikozija
3:2
Etnikos Ahna
Omonija
11:3
Doksa Katokopia
Kostarika 1 Klausura
Munisipal Perez Zeledon
2:0
Limonense
Letonija 1
Auda
1:3
Ventspils
Dinaburg
2:0
Valmieras
Liban 1
Al Ansar Bejrut
3:1
Homenmen
Homenetmen
0:0
Al Ahed
Šabab Al Sahel
0:2
Tadamon Sur
Litvanija 1
Gelezinis Vilkas
0:1
Atlantas
Inkaras
0:2
Žalgiris
Nevežis
0:2
Kaunas
Sakalas
2:0
Siduva
Malezija 1
Johor FK
0:1
Selangor
Kelantan
2:1
Kuala Lumpur Siti
Melaka
0:2
Terenganu
NS Čempaka
3:2
Saravak
Pahang
0:2
Pulau Pinang
Perlis
3:0
Negeri Sembilan
Sabah
2:2
Perak
Malta 1 - 2.deo
Florijana
1:0
Valeta
Hamrun Spartans
1:0
Birkirkara
Mađarska 1
Dunafer
2:1
Đer ETO
Ferencvaroš
0:1
Debrecin
Matav Šopron
2:0
Zalaegeršeg
Sombathelj Haladaš
2:2
Vašaš
Ujpešt
4:0
Kišpešt Honved
Videoton
2:3
MTK
Meksiko 1 (Verano)
Deportivo Toluka
3:1
La Piedad
Nemačka 1
1860 Minhen
5:2
Frajburg
Bor. Menhengladbah
0:2
Volfsburg
Hamburger SV
1:1
Bajer Leverkuzen
Herta
1:0
Hanza
Keln
2:1
Sent Pauli 1910
Nirnberg
1:2
Bajern Minhen
Verder
3:0
Šalke 04
Nemačka 2
Hanover 96
1:2
Ajntraht Frankfurt
Rot Vajs Ahlen
3:1
Švajnfurt 05
Nemačka 3 (Jug)
Ajntraht Trir
2:2
Štutgarter Kikers
Jan Regenzburg
1:0
Rot Vajs Erfurt
Manhajm
0:0
Vehen
Nemačka 3 (Sever)
Ajntraht Braunšvajg
3:0
Verder II
Bajer Leverkuzen II
1:1
Drezdner 1898
Erzgebirge Aue
2:1
Paderborn 07
Magdeburg
2:3
Libek
Rot Vajs Esen
3:2
Kemnicer
Vatenšajd 09
1:1
Fortuna Keln
Verl
2:1
KFC Irdingen
Norveška 1
Molde
2:0
Bran
Panama 1 Apertura
Alijanca Panama
2:1
Arabe Unido
Atletiko Veraguense
2:2
Plaza Amador
Sporting San Migelito
1:3
San Francisko La Čorera
Tauro
0:1
El Čorilo
Paragvaj 1 Aper. Pl.of
četvrtfinale (r)
12 de Oktobre
1:1
Olimpija Asunsion
Poljska 1 Plej aut
Gornjik Zabže
2:0
Groclin
RKS Radomsko
1:1
Šlonsk Vroclav
Zaglebje Lubin
3:1
Stomil Olštin
Poljska 1 Plej of
Pogon
0:1
GKS Katovice
Polonija Varšava
2:1
Odra
Ruh Hožov
1:2
Visla Krakov
Portugalija 1
Porto
3:0
Vitoria Gimaraeš
Varzim
1:3
Sporting Lisabon
Republika Srpska 1
Borac Banja Luka
3:0
Kozara
Jedinstvo Brčko
1:1
Modriča Maksima
Leotar
4:0
Glasinac
Ljubić
0:0
Omladinac Mobis
Mladost Gacko
1:2
Rudar Ugljevik
Polet Srpski Brod
0:0
BSK Banja Luka
Radnik
1:0
Boksit
Slavija Srpsko Sarajevo
2:1
Sloboda Novi Grad
Rumunija 1
Astra Ploešti
1:0
UMT Temišvar
Bakau
1:0
Rapid Bukurešt
Farul
0:2
Ocelul
Glorija Bistrica
1:0
Petrolul Ploešti
Nacional Bukurešt
1:0
Brašov
Sportul
1:0
Dinamo Bukurešt
Rumunija 2 I
AEK Bukurešt
2:1
Midia Navodari
ARO Kampulung Musćel
3:0
Rocar
Službeni rezultat.
Dačija Unirea Braila
1:0
Metalul Plopeni
Diplomatik Foćšani
1:0
Cimentul
1
2
3
4
5
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
19.05.2024.
18.05.2024.
17.05.2024.
16.05.2024.
15.05.2024.
14.05.2024.
13.05.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno