POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(14)
Engleska
(12)
Nemačka
(13)
Italija
(15)
Francuska
(11)
Srbija
(7)
Afrika
(1)
Albanija
(1)
Andora
(3)
Argentina
(44)
Australija
(1)
Austrija
(14)
Azija
(1)
Bahrein
(6)
Belgija
(6)
Belorusija
(2)
BIH
(7)
Bolivija
(4)
Brazil
(38)
Bugarska
(12)
Češka
(13)
Čile
(12)
Danska
(10)
Egipat
(8)
Ekvador
(4)
Estonija
(1)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(4)
Filipini
(1)
Finska
(12)
Gana
(3)
Grčka
(4)
Gruzija
(3)
Gvatemala
(1)
Holandija
(9)
Honduras
(1)
Hrvatska
(5)
Indonezija
(1)
Iran
(1)
Irska
(8)
Island
(8)
Izrael
(5)
Jamajka
(1)
Japan
(19)
Jermenija
(5)
Jordan
(6)
Južna Afrika
(13)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(12)
Kanada
(2)
Katar
(1)
Kazahstan
(1)
Kina
(8)
Kolumbija
(6)
Kostarika
(1)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Litvanija
(2)
Malavi
(3)
Mađarska
(11)
Meksiko
(1)
Nigerija
(1)
Norveška
(17)
Oman
(6)
Paragvaj
(4)
Peru
(6)
Poljska
(15)
Portugalija
(8)
Rumunija
(2)
Rusija
(12)
SAD
(13)
Saud. Arabija
(9)
Sev. Amerika
(1)
Singapur
(1)
Škotska
(4)
Slovenija
(4)
Švajcarska
(11)
Švedska
(21)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(8)
Tunis
(3)
Turska
(3)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(8)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(6)
Venecuela
(1)
Vijetnam
(1)
Zambija
(1)
Rezultati po danu
<
06.08.2005. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
Malezija, Kup gr.
Sabah
1:2
Perlis
Selangor MK Lend
1:4
Selangor
Selangor MPPJ
2:3
Kedah
Malta 1 - 1.deo
Hibernijans Paola
0:3
Sliema Vonderers
Mosta
2:1
Msida Sent Džozef
Mađarska 1
Diožđer
1:0
Fehervar
Lombard Papa
1:2
Šopron
MTK
2:0
Pečuj MFK
Ujpešt
2:2
Vašaš
Zalaegeršeg
3:0
Tatabanja
Đer ETO
2:2
Rakošpalotaj EAC
Mađarska 2 - Istok
Njiređhaza Spartakus
2:1
Jaszapati
Orošhaza
3:1
Večeš
Solnok MAV
4:4
Dunakanjar Vac
Soroksar
1:1
Makoi
Mađarska 2 - Zapad
Bodajk Šiofok
1:5
Ðirmot
Felčut
2:1
Kapošvolđe
Integral DAC
0:3
Ajka
Sombathelj Haladaš
3:2
Budakalaš MSE
Meksiko 1 (Apertura)
Atlante
0:0
Santos Laguna
Deportivo Toluka
2:1
San Luis
Meksiko 2 (Apertura)
Irapuato
2:1
Indios
Koacakoalkos
0:0
Petroleros de Salamanka
Korekaminos UAT
2:1
Kojotes de Sonora
Tabasko
2:2
Tihuana
Tigres Los Močis
1:4
Kruz Azul Oaksaka
Nemačka 1
Duizburg
1:1
Štutgart
Hamburger SV
3:0
Nirnberg
Hanover 96
2:2
Herta
Keln
1:0
Majnc 05
Verder
5:2
Arminija Bilefeld
Volfsburg
2:2
Borusija Dortmund
Nemačka 2
Energi Kotbus
2:1
Ajntraht Braunšvajg
Grojter Firt
3:1
Dinamo Drezden
Sarbriken
0:4
Bohum
Nemačka 3 (Jug)
Augsburg
2:1
1860 Minhen II
Bajern Minhen II
1:0
Jan Regenzburg
Bajrojt
2:2
Ešborn
Štutgarter Kikers
3:2
Ajntraht Trir
TuS Koblenc
2:2
Štutgart II
Nemačka 3 (Sever)
Bajer Leverkuzen II
0:1
Holštajn Kil
Herta II
1:3
Karl Cajs Jena
Kikers Emden
0:4
Sent Pauli 1910
Libek
4:1
Keln II
Projsen Minster
2:1
Kemnicer
Rot Vajs Erfurt
2:0
Hamburger SV II
Rot Vajs Oberhauzen
1:3
Vatenšajd 09
Vupertaler SV
1:4
Osnabrik
Nigerija 1
Bendel Inšurans
3:0
Gombi Junajted
Gejtvej
1:0
Kano Pilars
Šarks
2:1
NPA
Viki Turist
2:1
Zamfara Junajted
Norveška 1
Valerenga
1:1
Tromso
Norveška 3 I
Drobak/Frogn
7:1
Fram Larvik
Grorudalen
2:0
Merkantil
Orn-Horten
1:1
Berum
Sparta Sarpsborg
2:0
Vard Haugesund
Sprint/Jeloj
2:2
Kvik Halden
Tolnes
2:4
Sarpsborg
Norveška 3 II
Gjovik-Lin
3:2
Brumundal
Lorenskog
3:2
Ulensaker/Kisa
Oslo Ost
7:1
Lilehamer
Norveška 3 III
Algard
1:0
Filingen
Jotun
1:0
Egersund
Sandnes Ulf
1:1
Klep
Stord
2:2
Hovding
Norveška 3 IV
Levanger
6:2
Skarp
Lofoten
2:2
Harstad
Mo
3:1
Lingen/Karnes
Ranhajm
3:1
Bjasen
Strindhajm
2:1
Instranden
Tromsdalen
2:3
Steinkjer
Obala Slonovače 1
Reveil de Daloa
1:1
Stad Abidžan
Satelit Abidžan
2:0
Omnisport Bouafle
Seve Sport
1:1
Afrika Sports
Pakistan 1
Afgan
0:1
Pakistan Nejvi
Habib Benk Limitid
0:0
PVD Bamenda
Paragvaj 1 (Klausura)
Nasional Asunsion
0:0
Takuari
Peru 1 (Klausura)
AUN Arekipa
3:1
Univerzitario
Koronel Bolonjezi
3:0
Melgar
Sport Bojs
0:0
Alijanca Atletiko
Univ. Cezar Valjeho
0:1
Union Uaral
Univ. San Martin
2:0
Sijensijano
Poljska 1
Arka
1:1
Gornjik Lečna
Gornjik Zabže
3:0
Krakovija
Leh Poznanj
3:2
Visla Plock
Odra
0:4
Amika
Polonija Varšava
1:1
Zaglebje Lubin
Poljska 2
Jagielonija
2:0
Šlonsk Vroclav
Svit Novi Dvor
1:1
Pjast
Viđev
5:2
Zaglebje Sosnovjec
Zaviša Bidgošč
0:1
HEKO Čermno
Rumunija 1
Arđeš Dačija
0:1
Steaua
Sportul
1:1
CFR 1907 Kluž
Vaslui
0:1
Rapid Bukurešt
Rusija 1
Krila Sovjetov
2:2
CSKA Moskva
Rubin
3:1
Lokomotiva Moskva
Saturn
0:1
Dinamo Moskva
Šinjik
1:0
Alanija
Torpedo
2:1
Terek
1
2
3
4
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
19.05.2024.
18.05.2024.
17.05.2024.
16.05.2024.
15.05.2024.
14.05.2024.
13.05.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno