POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(45)
Engleska
(44)
Nemačka
(46)
Italija
(31)
Francuska
(36)
Argentina
(32)
Australija
(2)
Austrija
(22)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(2)
Belgija
(11)
Belorusija
(5)
BIH
(3)
Brazil
(48)
Bugarska
(10)
Češka
(17)
Čile
(15)
Crna Gora
(1)
Danska
(24)
Egipat
(9)
Ekvador
(9)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(18)
Finska
(14)
Grčka
(9)
Gvatemala
(1)
Holandija
(19)
Honduras
(1)
Hrvatska
(11)
Indija
(1)
Irak
(1)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(14)
Japan
(30)
Jordan
(3)
Južna Afrika
(5)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(20)
Kanada
(4)
Kenija
(9)
Kina
(13)
Kipar
(8)
Kolumbija
(4)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(1)
Litvanija
(5)
Malta
(2)
Mađarska
(16)
Meksiko
(4)
Norveška
(16)
Panama
(3)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(28)
Rumunija
(16)
Rusija
(26)
SAD
(39)
Saud. Arabija
(7)
Severna Irska
(3)
Singapur
(1)
Škotska
(22)
Slovačka
(7)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(11)
Švedska
(25)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(8)
Trinidad i Tobago
(2)
Turska
(20)
U.A.Emirati
(8)
Ukrajina
(19)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(2)
Vels
(2)
Vijetnam
(1)
Rezultati po danu
<
02.04.2006. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
Portugalija 2
Moreirense
2:0
Olhanense
Portimonense
1:1
Ovarense
Šaveš
0:2
Beira Mar
Vizela
2:2
Varzim
Portugalija 3 Grupa A
Atletiko Valdevez
0:1
Sporting Braga B
Fafe
0:2
Uniao Madeira
Liksa
2:1
Ribeirao
Portosantense
1:1
Trofense
Torkatense
0:2
Freamunde
Viljaverdense
1:6
Kamača
Portugalija 3 Grupa B
Dragoeš Sandinenseš
3:1
Pontasolense
Esmoriz
1:2
Infesta
Fiaeš
1:1
Aliadoš Lordelo
Louzada
3:2
Porto B
Maritimo B
1:2
Sanžoanense
Ribeira Brava
0:0
Ešpinjo
Portugalija 3 Grupa C
Benfica Kastelo Branko
1:4
Pombal
Portomosense
1:2
Oliveirense
SL Nelas
2:1
Pampiljoza
Turizense
1:1
Oliveira Bairo
UD Rio Maior
3:1
Oliveira Hospital
Uniao Koimbra
0:4
Fatima
Portugalija 3 Grupa D
Kasa Pia
2:1
Imortal
Luletano
1:2
Olivaiš Moskavide
Odivelaš
2:0
Mafra
Operario
2:2
Benfika B
Orijental
0:0
Mikaelense
Pinjalnovense
3:1
Real Keluž
Torense
1:0
Madalena
Vitoria Setubal B
2:1
Silveš
Republika Srpska 1
Sloga Trn
1:0
Drina Zvornik
Rumunija 1
Ocelul
0:3
Steaua
Politehnika Temišvar
1:3
Rapid Bukurešt
Žiul Petrosani
3:1
Farul
Rumunija 2 II
Dačija Mioveni
3:1
Unirea Urzićeni
Rusija 1
FK Moskva
1:0
Krila Sovjetov
Lokomotiva Moskva
2:3
Spartak Naljčik
Rubin
1:0
Luč Energija
SAD 1
DC Junajted
2:2
Red Bul Njujork
Deportivo Čivas
3:0
Real Solt Lejk
Hjuston Dinamo
5:2
Kolorado Rapids
Salvador 1 Klausura
L.A. Firpo
1:1
Čalatenango
San Marino 1
Faetano
0:1
Tre Penje
Murata
2:1
Penjarosa
SCG 2 - Crna Gora
Kom
2:0
Dečić
SCG 2 - Srbija
Jedinstvo Ub
0:1
ČSK Pivara
Mačva
4:2
Novi Pazar
Radnički Pirot
0:0
Radnički Kragujevac
Spartak Subotica
2:1
BASK
Vlasina
1:2
Srem
SCG 3 - Beograd
Balkan Bukovica
0:1
Kolubara
BSK Borča
6:1
Jedinstvo Surčin
Dorćol
0:1
Beograd
Grafičar
0:1
Budućnost Dobanovci
Hajduk Beograd
1:0
BPI Pekar
PKB
0:0
Železničar Beograd
Posavac Tišma
1:1
OFK Žarkovo
Radnički Obrenovac
1:0
Radnički Jugopetrol
Sopot
2:1
Teleoptik
Srem Jakovo
2:1
Sinđelić
SCG 3 - Istok
Dinamo Vranje
2:0
Kopaonik
Jedinstvo Paraćin
2:0
Rudar Alpos
Kosanica
1:0
Car Konstantin
Morava Vl.Han
2:0
Radnički Svilajnac
OFK Sinđelić
4:1
Pukovac
Radan
0:3
Jedinstvo Donja Mutnica
Sloga Leskovac
1:1
Morava Ribare
Timok
2:0
Đerdap
Železničar Niš
1:1
Dubočica
Singapur 1
Jang Lajons
1:0
Gombak Junajted
Škotska 1
Dandi Junajted
1:4
Rendžers
Škotska, Kup
polufinale
Hibernijan
0:4
Harts
Igrano na stadionu Hempden Park, Glazgov.
Slovačka 2
Nitra B
0:1
MFK Košice
Spartak Trnava B
1:2
Senec
Slovenija 2
Aluminij
1:2
Krško
Dravinja
0:1
Faktor
Dravograd
3:0
Livar
Svoboda
1:1
Zagorje
Triglav
2:2
Tineks Šenčur
Španija 1
Alaves
0:0
Atletik Bilbao
Atletiko Madrid
0:3
Selta
Betis
2:1
Sevilja
Deportivo La Korunja
2:0
Rasing Santander
Majorka
0:0
Espanjol
Osasuna
0:4
Hetafe
Valensija
5:3
Kadiz
Španija 2
Elče
1:1
Rekreativo Huelva
Levante
2:4
Almerija
Ljeida
3:0
Albasete Balompi
Lorka
3:2
Kasteljon
Mursija
0:1
Himnastik
Rasing Ferol
2:1
Malaga B
Valjadolid
3:1
Kserez
Španija 3 I
Fuenlabrada
2:1
Alkala Henares
Kastiljo
0:0
Las Palmas
Lanzarote
0:0
Vesindario
Mostoles
3:0
Negreira
Pontevedra
3:1
Alkorkon
Rajo Valjekano
1:1
Rejes
San Isidro
0:0
Pahara Plajas
1
2
3
4
5
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
27.04.2024.
26.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno