POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(14)
Engleska
(12)
Nemačka
(13)
Italija
(18)
Francuska
(11)
Srbija
(7)
Afrika
(1)
Albanija
(1)
Andora
(3)
Argentina
(44)
Australija
(1)
Austrija
(14)
Azija
(1)
Bahrein
(6)
Belgija
(6)
Belorusija
(2)
BIH
(7)
Bolivija
(4)
Brazil
(38)
Bugarska
(12)
Češka
(16)
Čile
(12)
Danska
(10)
Egipat
(8)
Ekvador
(4)
Estonija
(1)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(4)
Filipini
(1)
Finska
(12)
Gana
(3)
Grčka
(4)
Gruzija
(3)
Gvatemala
(1)
Holandija
(9)
Honduras
(1)
Hrvatska
(5)
Indonezija
(1)
Iran
(1)
Irska
(8)
Island
(8)
Izrael
(5)
Jamajka
(1)
Japan
(19)
Jermenija
(5)
Jordan
(6)
Južna Afrika
(13)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(12)
Kanada
(2)
Katar
(1)
Kazahstan
(1)
Kina
(8)
Kolumbija
(6)
Kostarika
(1)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Litvanija
(2)
Malavi
(3)
Mađarska
(11)
Meksiko
(1)
Nigerija
(1)
Norveška
(17)
Oman
(6)
Paragvaj
(4)
Peru
(6)
Poljska
(15)
Portugalija
(8)
Rumunija
(2)
Rusija
(12)
SAD
(13)
Saud. Arabija
(9)
Sev. Amerika
(1)
Singapur
(1)
Škotska
(4)
Slovenija
(4)
Švajcarska
(11)
Švedska
(21)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(8)
Tunis
(3)
Turska
(3)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(8)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(6)
Venecuela
(1)
Vijetnam
(1)
Zambija
(1)
Rezultati po danu
<
28.08.2009. (Petak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Afrički Kup Konfederacije gr.
Entente Setif
6:0
Santos Vijana
Alžir 1
Čabab Ahli Bordž Bu Areridž
1:0
Husein Dej
Čabab Riadhi Belouizdad
1:0
Khroub
MSP Batna
0:1
Mouloudija El Eulma
Olimpik Šlef
0:2
Mouloudija Alžir
Ženes Sportiv de Kabilie
0:0
Mouloudija Oran
Angola 1
Benfika Luanda
2:0
Kabuskorp
Argentina 1 (Apertura)
Rasing Klub
1:1
Kolon
Tigre
1:2
Rozario Sentral
Australija 1
Adelejd Junajted
3:3
Nort Kvinslend Fjuri
Pert Glori
2:1
Melburn Viktori
Austrija 1
Matersburg
4:1
Austrija Kernten
Austrija 2
Dornbirn 1913
1:1
TSV Hartberg
First Viena 1894
1:2
Red Bul Juniors Salcburg
FK Luštenau 1907
1:2
Austrija Luštenau
Gratkorn
4:0
Austrija Beč Am.
Sent Pelten
1:0
Vaker Insbruk
Austrija 3 Centar
Alerhajligen
0:2
Voitsberg
Bad Ause
0:3
Flavia Solva
Leoben
1:3
VAK/Sent Andra
Sent Vajt
0:1
Vajc
Superfund
2:1
Šturm Am.
Union Sent Florian
0:0
SAK Klagenfurt
Austrija 3 Istok
Floridsdorfer
1:0
Magna Vienerberg
Horn
1:1
Rapid Am.
Šparkase Cvetl
2:0
Virmla
Švehat
1:1
Parndorf
Vajdhofen/Ibs
2:0
Trenkvalder Admira Am.
Austrija 3 Zapad
Zikirhen 1945
0:4
Anif
Belgija 1
Vasterlo
1:2
Zulte Varegem
Brazil 2
Figueirense
1:0
ABC
FK Vila Nova
0:2
Ipatinga
Fortaleza
0:1
Portugeza Sao Paulo
Kampinense
1:0
Brazilijense
Vasko da Gama
0:2
Seara
Bugarska 1
Lokomotiva Plovdiv
1:3
Beroe
Češka 2
Dukla
5:1
Grafin Vlašim
Visočina Jihlava
0:0
Hlučin
Čile 1 (Klausura)
Everton Vina del Mar
0:1
Deportes La Serena
Čile 2 (Klausura)
Santjago Vonderers
1:1
Union La Kalera
Crna Gora 1
Budućnost Podgorica
1:2
Mogren
Ekvador 1 - II deo
Deportivo Kito
2:0
Manta
Engleska 3
Milvol
1:1
Brajton i Houv Albion
Engleska 6 (Jug)
Veston Super Mer
3:0
Vejmut
Francuska 2
Bastija
0:1
Laval
Istr
1:1
Dižon
Kaen
1:0
Arle-Avinjon
Klermon Fut
0:0
Berišon Šateru
Rasing Strazbur
2:2
Sedan Arden
Francuska 3
Amijen
2:1
Pariz
Evian Tonon Gailard
2:1
Rems
Hjeres
2:0
Mulen
Kretej Lusitanos
4:1
Pasi Val-d Eur
Ruan
1:1
Kan
Holandija 1
RKC Valvajk
0:2
ADO Den Hag
Roda
3:4
Vitese
Holandija 2
AGOVV Apeldorn
2:1
Os
Ajndhoven
4:4
Ekscelzior Roterdam
De Grafšap
4:0
Omnivorld
Den Boš
2:4
Kambur
Go Ahed Igls
2:0
Fortuna Sitard
Helmond Sport
1:1
Dordreht
RBC Rozendal
3:0
MVV Mastriht
Vendam
1:1
Telstar
Volendam
0:3
Cvole
Iran 1
Abumuslim
1:2
Zob Ahan
Fulad
1:1
Mogavemat Šepasi
Persepolis
1:0
Saba Bateri
Saipa
0:2
Pajkan
Sanat Mes
3:2
PAS Hamedan
Sepahan
4:1
Esteglal Ahvaz
Stil Azin
2:1
Šahin Bušer
Traktor Sazi
2:1
Rah Ahan
Irska 1
Brej Vonderers
0:1
Deri Siti
Galvej Junajted
0:1
Šamrok Rovers
Irska 2
Kilder Kaunti
0:2
Fin Harps
Šelburn
1:2
Veksford Juts
UCD Dablin
2:1
Limerik FK
Island 2
Afturelding
1:3
HK Kopavogur
Haukar
2:2
Vikingur Rejkjavik
IA Akranes
1:0
IR Rejkjavik
Izrael 2 - 1.deo
Hapoel Aškelon
0:0
Hapoel Kfar Saba
Hapoel Bnei Lod
0:2
Makabi Ironi Bat Jam
Makabi Ber Ševa
0:0
Hakoah Amidar Ramat Gan
Južna Koreja 2 - 2.deo
Busan Transportejšn Korporejšn
2:3
Čeonan Siti
Kanada 1
Srpski Beli Orlovi
3:1
St. Katarin Vulvs
Maroko 1
Difa El Žadida
1:0
Itihad Hemiset
Mađarska 1
Videoton
1:2
Zalaegeršeg
Nemačka 1
Bor. Menhengladbah
2:0
Majnc 05
Nemačka 2
Karlsrue
0:4
Sent Pauli 1910
Rot Vajs Ahlen
0:0
1860 Minhen
TuS Koblenc
0:2
Energi Kotbus
Nemačka 3
Borusija Dortmund II
1:2
Unterhahing
Nemačka 4 (Jug)
Štutgarter Kikers
1:1
1860 Minhen II
Nemačka 4 (Sever)
Kemnicer
1:1
Halešer
Sent Pauli 1910 II
1:3
Libek
Tenis Borusija Berlin
1:1
Vilhelmshafen
Nemačka 4 (Zapad)
Boner SK
0:2
07 Elversberg
Fortuna 95 Dizeldorf II
2:1
Ajntraht Trir
Majnc 05 II
1:0
Valdhof 07
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
19.05.2024.
18.05.2024.
17.05.2024.
16.05.2024.
15.05.2024.
14.05.2024.
13.05.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno