POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(49)
Engleska
(43)
Nemačka
(71)
Italija
(31)
Francuska
(32)
Srbija
(13)
Albanija
(2)
Alžir
(1)
Andora
(3)
Angola
(2)
Argentina
(44)
Australija
(2)
Austrija
(15)
Azerbejdžan
(4)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(3)
BIH
(5)
Bolivija
(1)
Brazil
(46)
Bugarska
(8)
Češka
(14)
Čile
(14)
Crna Gora
(5)
Danska
(16)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(8)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(4)
Filipini
(1)
Finska
(23)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gvatemala
(2)
Holandija
(26)
Honduras
(3)
Hong Kong
(5)
Hrvatska
(9)
Indija
(1)
Irak
(3)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(7)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Jordan
(1)
Južna Afrika
(9)
Južna Amerika
(33)
Južna Koreja
(11)
Kanada
(3)
Kazahstan
(5)
Kenija
(9)
Kina
(16)
Kipar
(8)
Kolumbija
(8)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(4)
Malavi
(2)
Malta
(1)
Mađarska
(15)
Meksiko
(1)
Moldavija
(1)
Norveška
(27)
Oman
(2)
Paragvaj
(3)
Peru
(6)
Poljska
(20)
Portugalija
(26)
Rep. Srpska
(3)
Rumunija
(9)
Rusija
(27)
SAD
(39)
Salvador
(6)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(8)
Sev. Makedonija
(6)
Severna Irska
(2)
Singapur
(2)
Škotska
(17)
Slovačka
(9)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(9)
Švedska
(60)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(7)
Tajvan
(1)
Tunis
(4)
Turska
(34)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(17)
Urugvaj
(6)
Uzbekistan
(3)
Vels
(2)
Venecuela
(1)
Vijetnam
(7)
Rezultati po danu
<
21.05.2011. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
Slovenija 1
Rudar Velenje
4:0
Nafta
Triglav
1:0
Gorica
Slovenija 2
Dravinja
1:0
Šmartno 1928
Labod Drava
3:1
Roltek Dob
Španija 1
Deportivo La Korunja
0:2
Valensija
Espanjol
2:3
Sevilja
Herkules
0:0
Real Sporting Hihon
Levante
1:2
Saragosa
Majorka
3:4
Atletiko Madrid
Malaga
1:3
Barselona
Osasuna
1:0
Viljareal
Rasing Santander
1:2
Atletik Bilbao
Real Madrid
8:1
Almerija
Real Sosijedad
1:1
Hetafe
Španija 2
Albasete Balompi
1:2
Tenerife
Betis
3:1
Hueska
Las Palmas
0:0
Numansija
Ponferadina
3:0
Kordoba
Rekreativo Huelva
0:0
Alkorkon
Salamanka
2:0
Kartagena
Selta
2:2
Elče
Valjadolid
1:0
Himnastik
Đirona
0:2
Barselona Atletik
Španija 3 Plej aut
Benidorm
1:1
Betis B
Španija 3 Plej of
Gr. 2 - 1.kolo
Melilja
1:1
Alaves
Srbija 1
Borac Čačak
2:0
Crvena Zvezda
Hajduk Kula
2:0
Javor
Inđija
1:2
Vojvodina
OFK Beograd
1:0
BSK Borča
Partizan
4:0
Čukarički Stankom
Rad
2:4
Jagodina
Igrano bez prisustva publike.
Sloboda Point Sevojno
0:1
Metalac G.Milanovac
Igrano u lučanima.
Spartak Zlatibor Voda
2:1
Smederevo
Srbija 2
Banat
1:1
Dinamo Vranje
BASK
3:1
Big Bul Radnički
Bežanija
1:0
Mladi Radnik
Radnički Sombor
0:1
Novi Pazar
RFK Novi Sad 1921
0:0
Teleoptik
Zemun
2:0
Proleter Novi Sad
Srbija 3 (Beograd)
Balkan Mirijevo
1:2
Dorćol
Palilulac
2:1
Sinđelić
Voždovac
2:0
Beograd
Srbija 3 (Istok)
Kopaonik
2:0
Radnički Niš
Sloga Despotovac
4:2
Radnički Svilajnac
Svrljig
1:0
Timok
Srbija 3 (Vojvodina)
Cement
1:1
Donji Srem
Mladost Apatin
5:1
Sloboda Novi Kozarci
Mladost B.Jarak
2:0
Solunac Rastina
OFK Kikinda
2:2
Veternik Viskol
Tekstilac Odžaci
2:1
Palić
Vršac
2:1
Sloga Temerin
Srbija 3 (Zapad)
FAP
1:0
Budućnost Valjevo
Jedinstvo Ub
2:2
Rudar Kostolac
Sloga Požega
1:0
Sloga Petrovac
Vujić Voda
1:0
Šumadija Aranđelovac
Sudan 1
Al Ahli Šandi
2:0
Amal Atbara
Al Hilal Kadukli
4:3
Al Mavrada
Al Hilal Omdurman
5:0
Al Hilal Port Sudan
Hej al Arab
1:2
Al Nil Al Hasahesa
Švajcarska 2
Arau
2:1
Iverdon Sport
Krins
1:3
Vil 1900
Lokarno
3:2
Delemont
Lozana Sport
2:0
Vaduc
Lugano
1:1
Volen
Šafhauzen
2:3
Nion
Servet
3:0
Kijaso
Vintertur
1:0
Bil/Biene
Švedska 1
AIK
0:2
Gefle
Švedska 3 (Jug)
Motala
1:5
Odevold
Rozengard
2:3
Norbi
Varbergs BoIS
0:0
Ergrite
Švedska 3 (Sever)
Akropolis
1:0
Vasbi Junajted
Bodens
1:1
Forvard
IK Frej
0:1
Karlstad BK
Umea
2:1
Dalkurd FF
Švedska 4 J.Getaland
BK Olimpik
3:0
Selvesborgs GoIF
GIF Nike
1:1
Helvikens
Kvarnbi
0:0
Karlskrona
Ljungbi
3:1
Lindsdals
VMA
2:5
Ramlesa Sedra
Švedska 4 Norland
Algarna
1:3
Moron BK
Junsele
0:7
Umedalens IF
Skeleftea
1:0
Hudiksvals
Soleftea GIF FF
0:1
IFK Hernesand
Švedska 4 S.Getaland
Jonsereds
4:2
Karlstad Junajted
Karlskoga
1:1
Runinge IK
Skoftebins IF
2:0
IK Gautiod
Švedska 4 S.Sveland
BKV Nortalje
1:1
Stremsberg
Falu
1:3
Skiljebo
Švedska 4 Z.Getaland
Gislaveds IS
1:2
Kina IF
Lindome
7:1
Tenhults
Vestra Frelunda
2:2
IS Halmia
Vimerbi
0:2
Tord
Tajland 1
BEC Tero Sasana
0:2
Bangkok Glas
Čiangrai Junajted
1:1
Tai Port
Sisaket
2:2
Osotspa
Sriraha
0:2
TOT
Tajland 2
Buriram
2:1
Suphanburi
Čantaburi
1:1
Fuket
Čiangmai
2:4
Songkla
1
2
3
4
5
6
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno