POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(44)
Engleska
(15)
Nemačka
(33)
Italija
(18)
Francuska
(29)
Srbija
(8)
Albanija
(1)
Alžir
(8)
Argentina
(45)
Australija
(2)
Austrija
(27)
Azerbejdžan
(1)
Azija
(1)
Bangladeš
(3)
Belgija
(6)
Belorusija
(5)
Brazil
(59)
Bugarska
(8)
Češka
(5)
Čile
(8)
Danska
(26)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(23)
Finska
(17)
Gana
(1)
Grčka
(4)
Holandija
(12)
Hrvatska
(6)
Irak
(4)
Iran
(1)
Irska
(10)
Island
(15)
Izrael
(15)
Japan
(28)
Jermenija
(1)
Južna Afrika
(8)
Južna Amerika
(9)
Južna Koreja
(17)
Kanada
(5)
Kina
(6)
Kipar
(1)
Kolumbija
(8)
Kostarika
(2)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(4)
Letonija
(5)
Liban
(2)
Litvanija
(1)
Malezija
(1)
Mađarska
(15)
Meksiko
(3)
Norveška
(16)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(20)
Portugalija
(19)
Rumunija
(6)
Rusija
(11)
SAD
(16)
Salvador
(1)
San Marino
(1)
Saud. Arabija
(9)
Sev. Amerika
(1)
Singapur
(2)
Škotska
(11)
Slovačka
(13)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(10)
Švedska
(25)
Tajland
(8)
Tunis
(2)
Turska
(13)
U.A.Emirati
(1)
Ukrajina
(10)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(2)
Vijetnam
(4)
Rezultati po danu
<
06.05.2014. (Utorak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Alžir 1
Čabab Ahli Bordž Bu Areridž
0:1
Ženes Sportiv de Kabilie
USM El Harah
1:0
Mouloudija Alžir
Argentina 3, Primera B Metropolitana
Deportivo Moron
0:0
Estudijantes Kaseros
Platense
4:3
Tristan Suarez
Azijska LŠ - završni deo
1/8 finala
Al Džazira
1:2
Al Ain
Al Itihad Džeda
1:0
Al Šabab Rijad
Jeonbuk Hjundai Motors
1:2
Pohang Stilers
Serezo Osaka
1:5
Gvangdžu Evergrand
Bahrein, Kup
polufinale
Bahrein Klub
2:0
Malkija
Rifa
2:1
Al Hala Muharak
Brazil 2
Boa
2:1
Portugeza Sao Paulo
Brazil, Kup
1/32 finala
Amerika Natal
3:0
Nautiko Kapibaribe
Brazil, Kup
1/32 finala (r)
Ponte Preta
1:1
Parana
8:7 penalima.
Bugarska 2
Spartak Varna
0:0
Dunav Ruse
Engleska 1
Mančester Junajted
3:1
Hal Siti
Finska 2
Haka
0:0
AC Oulu
Francuska 2
Anže
2:3
Nim Olimpik
Dižon
2:1
Berišon Šateru
Istr
1:6
Rasing Lens
Kretej Lusitanos
1:1
Šamoa Nior
Laval
1:0
Nansi Loren
Okser
2:1
Avr
Serkl Atletik Bastija
1:1
Klermon Fut
Troa
0:1
Mec
Tur
2:2
Arle-Avinjon
Gruzija 1 - 2.deo
Dila Gori
3:0
Torpedo Kutaisi
Merani Martvili
0:2
VIT Gruzija
Zugdidi
1:0
Spartak Chinvali
Gulf Kup za klubove
polufinale
Al Nahda Al Buraimi
1:1
Al Nasr Dubai
Hong Kong 1
San Hei
0:0
Saut Čajna
Hrvatska 2
Cibalia
2:1
Inter Zaprešić
Irska, Liga Kup
1/8 finala
Bohemijans
3:2
Sent Patriks Atletik
Longford Taun
2:0
Mervju Junajted
Italija 1
Fiorentina
3:4
Sasuolo
Napoli
3:0
Kaljari
Japan 1
Albireks Nigata
2:1
Šimicu S-Puls
FK Tokio
0:1
Omija Ardija
Gamba Osaka
3:0
Tokušima Vortis
Kašima Antlers
1:2
Nagoja Grampus
Sagan Tosu
1:0
Kašiva Rejsol
Vegalta Sendai
4:3
Visel Kobe
Ventforet Kofu
0:0
Urava Red Dajmonds
Japan 2
Ehim
0:1
Džubilo Ivata
Fađano Okajama
1:1
Avispa Fukuoka
Gifu
2:2
Džef Junajted
Jokohama
0:2
Kjoto Sanga
Kamatamare Sanuki
0:1
Tokio Verdi
Kataler Tojama
0:2
Giravanc Kitakjušu
Konsadole Saporo
2:2
Roaso Kumamoto
Oita Trinita
0:2
Macumoto Jamaga
Šonan Belmare
2:1
Točiđi
Tespakusacu Gunma
1:1
Montedio Jamagata
V-Varen Nagasaki
1:1
Mito Holihok
Jemen 1
Al Hilal Al Sahili
1:0
Al Šab Hadramaut
Al Jarmuk Al Ravda
1:2
22.Maj
Južna Afrika 1
AmaZulu
1:0
Golden Erouz
Bidvest Vits
0:1
Maricburg Junajted
Blemfontejn Seltik
2:1
Ajaks Kejptaun
Fri Stejt Stars
1:1
Orlando Pajrats
Mamelodi Sandauns
3:0
Supersport Junajted
Polokvane Siti
0:0
Moroka Svolous
Pretorija Juniversiti
0:1
Kajzer Čifs
Kazahstan 1, 1.deo
Astana
5:0
Spartak Semej
Irtiš
2:0
Taraz
Kairat
2:0
Šahtjor Karaganda
Kajzar
2:1
Atirau
Ordabasi
1:1
Žetisu
Tobol
0:2
Aktobe
Kuvajt, Emir Kup
finale
Kadšia
1:1
Kuvajt Klub
1:1 nakon produžetaka. 3:4 penalima.
Letonija 1
Daugava Riga
1:6
Skonto
Ventspils
3:0
Daugava
Libija 1 - 1.deo
Darnes
2:3
Al Ahli Bengazi
Litvanija 1
Granitas Klaipeda
1:3
Ekranas
Šiauliai
1:4
Siduva
Makedonija 2
Madžari Solidarnost
1:3
Skoplje
Novaci
3:2
Lokomotiva Skoplje
Pobeda Junior
12:1
Borec
Sileks
1:0
Drita
Teteks
1:1
Zajazi
Tiverija
2:1
11 Oktomvri
Vrapčište
3:2
Miravci
Malezija, FA Kup
polufinale
Kelantan
3:3
Felda Junajted
Mađarska, Kup
polufinale (r)
Ujpešt
3:0
MTK
Moldavija, Kup
polufinale
Zimbru
2:0
Dačija Kišinjev
Nemačka 4 (Sever)
Hamburger SV II
0:2
Verder II
Panama 1 Klausura Plej of
polufinale
Plaza Amador
1:0
El Čorilo
Rumunija 1
Dinamo Bukurešt
0:3
CFR 1907 Kluž
Konkordija Čiajna
1:0
Gaz Metan Mediaš
Sirija 1 - 1.deo
Al Džaiš Damask
2:1
Al Džazira Hasak
Al Itihad Alepo
4:0
Al Futova
Al Karama
0:2
Muhafaza
Al Talija
3:2
Al Vahda Damask
Škotska 1 - 2.deo
Dandi Junajted
1:3
Aberdin
Ros Kaunti
1:0
Hibernijan
Škotska 1 Plej of/aut
četvrtfinale
Kvin of Saut
2:1
Falkirk
Švajcarska 1
Sion
1:0
Cirih
Švajcarska 2
Lugano
2:1
Šafhauzen
Vil 1900
1:2
Lokarno
Švedska 3 (Jug)
Norbi
1:2
Ergrite
Švedska 4 S.Sveland
Sparvagens
1:4
Sirianska Kerburan
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
16.05.2024.
15.05.2024.
14.05.2024.
13.05.2024.
12.05.2024.
11.05.2024.
10.05.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno