POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(45)
Engleska
(44)
Nemačka
(46)
Italija
(31)
Francuska
(36)
Argentina
(32)
Australija
(2)
Austrija
(22)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(2)
Belgija
(11)
Belorusija
(5)
BIH
(3)
Brazil
(53)
Bugarska
(10)
Češka
(17)
Čile
(15)
Crna Gora
(1)
Danska
(24)
Egipat
(9)
Ekvador
(9)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(18)
Finska
(14)
Grčka
(9)
Gvatemala
(1)
Holandija
(19)
Honduras
(1)
Hrvatska
(11)
Indija
(1)
Irak
(1)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(14)
Japan
(30)
Jordan
(3)
Južna Afrika
(5)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(20)
Kanada
(4)
Kenija
(9)
Kina
(13)
Kipar
(8)
Kolumbija
(4)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(1)
Litvanija
(5)
Malta
(2)
Mađarska
(16)
Meksiko
(4)
Norveška
(16)
Panama
(3)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(28)
Rumunija
(16)
Rusija
(26)
SAD
(39)
Saud. Arabija
(7)
Severna Irska
(3)
Singapur
(1)
Škotska
(22)
Slovačka
(7)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(11)
Švedska
(25)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(8)
Trinidad i Tobago
(2)
Turska
(20)
U.A.Emirati
(8)
Ukrajina
(19)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(2)
Vels
(2)
Vijetnam
(1)
Rezultati po danu
<
08.06.2014. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
SAD 1
Nju Ingland Revolušn
0:2
Red Bul Njujork
SAD 2 Proleće
FK Edmonton
6:1
Karolina Reilhouks
Nju Jork Kosmos
1:0
Otava Fjuri
Singapur 1 - 1.deo
Balestier Kalsa
1:1
Albireks Nigata II
Hougang Junajted
3:2
Voriors
Španija 2
Alkorkon
1:0
Saragosa
Numansija
1:1
Eibar
Španija 3 Plej of
Gr. 2 - 2.kolo (r)
Albasete Balompi
3:2
Rasing Santander
Hospitalet
0:0
La Hoja Lorka
Leganjes
0:0
Ljeida
1:0 nakon produžetaka.
Ljagostera
3:0
Real Aviljes
Srbija 3 (Beograd)
BASK
4:0
Šumadija Jagnjilo
Budućnost Dobanovci
4:1
Radnički Obrenovac
Hajduk Beograd
1:2
Sopot
IM Rakovica
5:2
OFK Mladenovac
Lokomotiva Beograd
1:3
OFK Žarkovo
Srem Jakovo
2:0
Kolubara
Turbina Vreoci
2:1
Dorćol
Zemun
1:0
Železnik Lasta
Srbija 3 (Istok)
Dubočica 1923
2:2
Hajduk Veljko
OFK Sinđelić
1:0
Car Konstantin
SFK Moravac Predejane
1:0
Moravac Orion
Sloga Despotovac
3:1
Đerdap
Timočanin
3:1
Radnički Svilajnac
Trgovački
3:0
Kopaonik
Trstenik PPT
3:1
Jedinstvo Paraćin
Žitorađa
4:2
Radnički Pirot
Srbija 3 (Vojvodina)
Bačka 1901
5:2
Radnički N.Pazova
ČSK Pivara
4:1
Radnicki Šid
Dinamo Pančevo
3:0
Tekstilac Odžaci
Dunav
1:2
Palić
Radnički Sombor
2:0
Bačka B.Palanka
Radnički Sr. Mitrovica
3:1
Sloga Temerin
RFK Novi Sad 1921
0:1
Banat
Senta
2:2
Jedinstvo Novi Bečej
Srbija 3 (Zapad)
Jošanica ND 2011
6:1
Sloboda Čačak
Krušik
1:1
Bane
Mačva
5:0
Partizan Bumbarevo Brdo
Polet Ljubić
4:1
Železnicar Lajkovac
Seljak
3:1
Šapine
Švedska 2
Hamarbi
4:0
Landskrona BoIS
Švedska 3 (Jug)
Ergrite
3:0
Oskarshamns AIK
Odevold
2:1
Treleborg
Skevde
1:3
Kviding
Švedska 3 (Sever)
Atletik FK Junajted
3:1
Valsta Sirianska
IFK Lulea
3:0
Nikeping
IK Frej
3:2
Skeleftea
Švedska 4 I.Getaland
BW 90
2:2
Prespa Birlik
Švedska 4 J.Sveland
Sleipner
3:1
Vermbols
Švedska 4 S.Getaland
Lerum
0:4
IFK Amal
Švedska 4 S.Sveland
Konjaspor KIF
0:0
Solentuna
Sirianska Kerburan
1:2
Akropolis
Skiljebo
0:3
BKV Nortalje
Švedska 4 Z.Getaland
Asiriska BK
1:1
Dalstorps
Tajland 1
Bangkok Junajted
2:0
Čonburi
Er Fors Sentral
0:0
Osotspa
Ratčaburi
3:2
PTT Rajong
Sisaket
1:1
Muang Tong Junajted
TOT
1:1
Suphanburi
Tajland 2
Ang Tong
3:3
Pitsanulok
Honken
1:1
Čiangmai
Krabi
3:2
Autaja
Pataja Junajted
1:3
Siam Nejvi
Sriraha
0:2
Nakhon Račasima
Urugvaj 1 (Plej of)
finale (r)
Mont. Vonderers
1:1
Danubio
2:2 nakon produžetaka. 2:3 penalima.
Vijetnam, Kup
četvrtfinale
Bin Duong
2:1
SHB Da Nang
Haifong
3:1
Kuang Nam
Tan Kuang Nin
2:2
Hoang An Đia Lai
3:4 Nakon produžetaka.
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
27.04.2024.
26.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno