POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(49)
Engleska
(43)
Nemačka
(72)
Italija
(31)
Francuska
(32)
Srbija
(17)
Albanija
(5)
Alžir
(1)
Andora
(3)
Angola
(2)
Argentina
(44)
Australija
(1)
Austrija
(16)
Azerbejdžan
(4)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(7)
BIH
(5)
Bolivija
(1)
Brazil
(46)
Bugarska
(8)
Češka
(14)
Čile
(14)
Crna Gora
(5)
Danska
(16)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(4)
Filipini
(1)
Finska
(24)
Gana
(3)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gvatemala
(2)
Holandija
(26)
Honduras
(3)
Hong Kong
(4)
Hrvatska
(9)
Indija
(1)
Irak
(6)
Iran
(1)
Irska
(10)
Island
(9)
Izrael
(7)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Jordan
(1)
Južna Afrika
(9)
Južna Amerika
(33)
Južna Koreja
(9)
Kanada
(3)
Kazahstan
(3)
Kenija
(9)
Kina
(13)
Kipar
(8)
Kolumbija
(8)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(4)
Malavi
(4)
Malta
(1)
Mađarska
(15)
Meksiko
(1)
Moldavija
(2)
Norveška
(27)
Obala Slonovače
(3)
Oman
(2)
Paragvaj
(3)
Peru
(6)
Poljska
(20)
Portugalija
(26)
Rep. Srpska
(3)
Rumunija
(8)
Rusija
(31)
SAD
(39)
Salvador
(6)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(8)
Sev. Makedonija
(6)
Severna Irska
(2)
Singapur
(2)
Škotska
(17)
Slovačka
(9)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(9)
Švedska
(62)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(8)
Tajvan
(2)
Tunis
(4)
Turska
(34)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(16)
Urugvaj
(6)
Uzbekistan
(3)
Vels
(2)
Venecuela
(4)
Vijetnam
(6)
Rezultati po danu
<
20.12.2014. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
Engleska 7 (Istok)
Kanvi Ajlend
1:3
Kingstonian
Liston
1:2
Literhed
Madstoun Junajted
1:1
Hendon
Margejt
1:2
Pishevn i Telskomb
Vikers, Krajford i Dartford Athletik
1:1
Buri Taun
Vingejt i Finčli
1:0
Grejs Atletik
Engleska 7 (Jug)
Banberi Junajted
1:1
Česhem Junajted
Barnhem
0:1
Sajrenčester Taun
Bideford
5:0
Čipenhem Taun
Kembridž Siti
1:2
Danstejbl Taun
Korbi Taun
1:0
Pul Taun
Paulton Rovers
2:3
Hangerford Taun
Redič Junajted
2:0
Arlesej Taun
Slou Taun
2:1
Dorčester Taun
St Neots Taun
3:1
From Taun
Truro Siti
7:2
Histon
Vejmut
3:2
Biglsvejd Taun
Engleska 7 (Sever)
Ešton Junajted
4:3
Belper Taun
Grantam Taun
1:7
Blajt Spartans
Hejlsoven Taun
2:0
Skelmersdejl Junajted
Ilkeston
1:1
Viton Albion
Kings Lin Taun
2:1
Ramsbotom Junajted
Metlok Taun
2:4
Traford
Nantvič Taun
1:1
Bakston
Vitbi Taun
1:0
Stourbridž
Vorkington
2:0
Stamford
Francuska 1
Kaen
1:1
Bastija
Lorien
1:2
Nant
Mec
0:1
Monako
Pari Sen Žermen
0:0
Monpelje
Ren
1:3
Rems
Tuluz
1:1
Avan Gengan
Francuska 2
Arle-Avinjon
0:4
Troa
Brest
2:1
Ajačio
Gazelek Ajačio
2:0
Kretej Lusitanos
Grčka 1
Kaloni Lekanopedio
0:5
Olimpijakos
Pantrakikos
1:1
Verija
Platanias
1:0
OFI Krit
Gvatemala 1 Apertura Plej of
finale (r)
Komunikasiones
2:1
CSD Munisipal
Holandija 1
AZ Alkmar
0:3
Utreht
Dordreht
1:1
Groningen
Kambur
2:1
PEC Cvole
PSV Ajndhoven
5:0
Go Ahed Igls
Holandija 2
Almere Siti
0:0
Ahiles 29
Helmond Sport
3:4
Volendam
Jong Ajaks
3:1
De Grafšap
Sparta Roterdam
2:0
Ajndhoven
Holandija 3 Subota
Rijnsburgse Bojs
0:4
HHC Hardenberg
SVV Ševeningen
1:5
Ijselmervogels
Honduras 1 Apertura Plej of
finale (r)
Motagva
2:1
Real Sosijedad Tokoa
Indija 1 - Superliga plej of
finale
Kerala Blasters
0:1
Atletiko Kalkuta
Igrano u Mumbaiju.
Italija 1
Roma
0:0
Milan
Sasuolo
1:1
Ćezena
Italija 2
Bari
1:0
Latina
Frozinone
1:1
Ćitadela
Katanija
2:2
Breša
Modena
2:1
Trapani
Peruđa
2:2
Peskara
Pro Verćeli
2:1
Ternana
Vareze
1:0
Krotone
Vićenca
1:0
Specija
Virtus Entela
1:1
Livorno
Italija 3 A
Lumezane
1:3
Feralpi Salo
Pordenone
1:1
Real Vićenca
Pro Patria
0:2
Venecija
Đana Erminio
1:0
Sudtirol
Italija 3 B
Groseto
1:2
L Akvila
Karareze
1:1
Ćita Di Pontedera
Pistojeze
1:5
Spal
Pro Pjaćenca 1919
1:0
Gubio
Santarkanđelo
1:0
Prato
Tutokuoio
1:4
Piza
Italija 3 C
Aversa Normana
3:1
Lupa Roma
Fođa
0:1
Barleta
Martina Franka 1947
2:0
Paganeze
Savoja
0:3
Kasertana
Izrael 1 - 1.deo
Bnei Sahnin
1:1
Makabi Haifa
Hapoel Haifa
1:0
Hapoel Ironi Akre
Hapoel Ironi Kirjat Šmona
1:0
Ašdod
Hapoel Petah Tikva
0:0
Hapoel Ranana
Makabi Netanija
0:2
Hapoel Tel Aviv
Južna Afrika 1
AmaZulu
1:2
Moroka Svolous
Fri Stejt Stars
3:1
Platinum Stars
Kajzer Čifs
1:0
Mpumalanga Blek Ejsis
Mamelodi Sandauns
2:1
Ajaks Kejptaun
Orlando Pajrats
2:1
Blemfontejn Seltik
Polokvane Siti
2:1
Maricburg Junajted
Katar 1
Al Ahli Doha
3:4
Katar Sports Klub
Al Arabi Doha
2:1
Al Garafa
Al Šamal
1:1
Al Vakra
Kipar 1
Aja Napa
2:5
Apolon Limasol
Ermis Aradipos
2:1
APOEL
Omonija
3:0
NEA Salamina
Otelo Atinou
1:2
Etnikos Ahna
Kipar 2
Aris Limasol
3:1
Olimpijakos Nikozija
Digenis Oroklinis
1:0
Anagenisis Derinia
ENAD Polis
0:0
AE Zakaki
Karmiotisa
1:0
Omonija Aradipou
Nikos i Sokratis Erimis
0:2
APEP Pitsilias
Kolumbija 1 Plej of/aut
Universidad Autonoma
2:0
Deportes Kindio
1
2
3
4
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno