POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(5)
Španija
(52)
Engleska
(19)
Nemačka
(32)
Italija
(31)
Francuska
(31)
Srbija
(6)
Albanija
(2)
Angola
(2)
Argentina
(35)
Australija
(2)
Austrija
(15)
Azija
(1)
Bahrein
(6)
Belgija
(10)
Belorusija
(10)
Brazil
(51)
Bugarska
(17)
Češka
(17)
Čile
(16)
Crna Gora
(2)
Danska
(19)
Egipat
(8)
Ekvador
(8)
Estonija
(7)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(2)
Finska
(9)
Gana
(2)
Gibraltar
(1)
Grčka
(13)
Holandija
(19)
Hrvatska
(11)
Irak
(6)
Iran
(3)
Irska
(10)
Island
(8)
Izrael
(7)
Japan
(19)
Jermenija
(2)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(5)
Južna Amerika
(19)
Južna Koreja
(12)
Kanada
(6)
Katar
(4)
Kazahstan
(4)
Kina
(8)
Kipar
(7)
Kolumbija
(6)
Kostarika
(4)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Liban
(4)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(1)
Malta
(1)
Maroko
(1)
Mađarska
(16)
Meksiko
(8)
Nikaragva
(1)
Norveška
(24)
Obala Slonovače
(2)
Oman
(2)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(23)
Rumunija
(16)
Rusija
(22)
SAD
(47)
Salvador
(1)
Saud. Arabija
(11)
Sev. Amerika
(1)
Singapur
(1)
Škotska
(8)
Slovačka
(6)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(11)
Švedska
(36)
Tajland
(10)
Turska
(20)
U.A.Emirati
(3)
Ukrajina
(10)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(2)
Vels
(2)
Vijetnam
(6)
Rezultati po danu
<
11.04.2015. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
7
Švajcarska 1
St. Galen
3:1
Jang Bojs
Tun
1:0
Lucern
Švajcarska 2
Le Mon
0:3
Šafhauzen
Vintertur
0:0
Kijaso
Švedska 2
Degerforš
0:1
GAIS Geteborg
Varbergs BoIS
1:2
Mjalbi
Švedska 3 (Jug)
Norbi
0:1
Esters
Oskarshamns AIK
2:0
Lunds
Švedska 3 (Sever)
Akropolis
1:1
Brage
Karlstad Junajted
2:0
Hudinge IF
Sodertalje
2:5
Pitea
Švedska 4 J.Getaland
Esterlen
0:2
Karlskrona
IFK Berga
1:1
Kvarnbi
IFK Hesleholm
1:2
Rozengard
IFK Malme
4:1
Lindsdals
Nosabi
0:1
Asarum
Prespa Birlik
4:3
Hesleholm IF
Švedska 4 J.Sveland
Asiriska Fereningen Norčeping
2:2
Linćeping Siti
Ekere
3:2
IFK Aspuden Telus
Erebro Sirianska
1:1
IF Silvia
IFK Stokholm
0:1
Vermde IF
Vimerbi
2:1
Eskilstuna Siti
Švedska 4 Norland
Bodens
1:2
Ange IF
Gallivare Malmbergets
3:1
Valbo
Hudiksvals
2:1
Harnosands
IFK Ostersund
0:2
Anundsje
Selanger
2:0
Skeleftea
Soleftea GIF FF
1:3
Sederhamns
Tegs
3:0
Bergnasets AIK
Švedska 4 S.Getaland
Grebeštad
1:1
Lidćeping
IK Gautiod
2:2
Skevde
Tibro AIK
2:2
Nordvermland
Venersborgs IF
0:0
Rajninge
Švedska 4 S.Sveland
Avesta AIK
1:2
Sandvikens
Enskede
5:0
Vesteras IK
Gamla Upsala
2:2
BKV Nortalje
Kvarnsvedens
1:3
Solentuna
Stremsberg
0:3
Sirianska Botkirka IF
Upsala IF
1:1
Sirianska Kerburan
Švedska 4 Z.Getaland
Angered Junajted
1:1
Tenhults
Iterbi IS
0:1
Torslanda
Jonsereds
0:4
Heganas
Lindome
2:4
Akademi HIF
Tvakers IF
1:0
Kortedala
Tadžikistan 1
Hair Vahdat
2:0
CSKA Pamir
Regar-TadAZ
2:2
Ravšan Kulob
Vahš
1:0
Parvoz
Tunis 1
Hamam Lif
0:3
Klub Afrikan
Turska 2
Denizlispor
0:2
Antalijaspor
Giresunspor
0:0
Adanaspor
Osmanlispor
3:1
Boluspor
Turska 3 Bela
TKI Tavsanli Linitspor
1:2
Kartalspor
Turska 3 Crvena
Altaj
1:1
Hatajspor
Trabzon Duzjurtspor
1:3
Nazili Beledijespor
UAE 1
Al Itihad Kalba
1:0
Al Dafra
Al Nasr Dubai
1:2
Al Ain
Šardža
4:1
Ajman Klub
Ukrajina 1
Dnjepar
0:0
Metalist
Metalurg Donjeck
4:2
Olimpik Donjeck
Šahtjor
5:0
Černomorec Odesa
Ukrajina 2
Girnik Sport Komsomolsk
4:0
Ternopolj
Hirnjuk Krivoj Rog
0:2
Sumi
Urugvaj 1 (Klausura)
Penjarol
2:3
Danubio
Sentro Atletiko Feniks
3:2
Atenas
Urugvaj 2
Kanadian
3:4
Hurakan Montevideo
Liverpul Montevideo
0:1
Deportivo Maldonado
Sentral Espanjol
1:2
Plaza Kolonija
Torke
2:1
Progreso
Vilja Espanjola
3:0
Roča
Vilja Tereza
2:1
Boston River
Uzbekistan 1
Kokon 1912
0:0
Andižon
Metalurg Bekobod
0:1
Nefči Fergana
Navbahor Namangan
1:0
Sogdijona
Šurtan Guzor
1:0
Samarkand Dinamo
Vels 1 - 2.deo
Bala Taun
1:2
Njutaun
Karmarten Taun
1:3
Ril
Port Talbot Taun
1:0
Erbas UK
Zambija 1
Forest Rendžers
0:3
Grin Bufalos
Grin Igls
1:1
Nakambala Leopards
Konkola Blejds
0:0
Nčanga Rendžers
Nešonal Asembli
0:1
Nkana
Nkvazi
2:0
Red Erouz
Pauer Dinamos
3:0
NAPSA Stars
Zanako
1:1
Lusaka Dinamos
1
2
3
4
5
6
7
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
07.05.2024.
06.05.2024.
05.05.2024.
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno