POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(49)
Engleska
(43)
Nemačka
(70)
Italija
(31)
Francuska
(32)
Srbija
(17)
Albanija
(2)
Alžir
(1)
Andora
(3)
Angola
(2)
Argentina
(44)
Australija
(2)
Austrija
(16)
Azerbejdžan
(4)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(7)
BIH
(5)
Bolivija
(1)
Brazil
(46)
Bugarska
(8)
Češka
(14)
Čile
(14)
Crna Gora
(5)
Danska
(16)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(8)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(4)
Filipini
(1)
Finska
(24)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gvatemala
(2)
Holandija
(26)
Honduras
(3)
Hong Kong
(4)
Hrvatska
(9)
Indija
(1)
Irak
(3)
Irska
(10)
Island
(9)
Izrael
(7)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Jordan
(1)
Južna Afrika
(9)
Južna Amerika
(33)
Južna Koreja
(9)
Kanada
(3)
Kazahstan
(3)
Kenija
(9)
Kina
(13)
Kipar
(8)
Kolumbija
(8)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(4)
Malavi
(2)
Malta
(1)
Mađarska
(15)
Meksiko
(1)
Moldavija
(2)
Norveška
(27)
Obala Slonovače
(1)
Oman
(2)
Paragvaj
(3)
Peru
(6)
Poljska
(20)
Portugalija
(26)
Rep. Srpska
(3)
Rumunija
(8)
Rusija
(28)
SAD
(39)
Salvador
(6)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(8)
Sev. Makedonija
(6)
Severna Irska
(2)
Singapur
(2)
Škotska
(17)
Slovačka
(9)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(9)
Švedska
(62)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(7)
Tajvan
(1)
Tunis
(4)
Turska
(34)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(17)
Urugvaj
(6)
Uzbekistan
(3)
Vels
(2)
Venecuela
(1)
Vijetnam
(6)
Rezultati po danu
<
20.03.2016. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
Japan 2
Tespakusacu Gunma
1:2
Kamatamare Sanuki
Tokio Verdi
1:0
Tokušima Vortis
Japan 3
FK Tokio U-23
2:3
Rjukju
Fudžieda MYFC
1:0
Serezo Osaka U-23
Gainare Totori
1:1
Blaublic Akita
Gamba Osaka U23
4:1
Grulja Morioka
Kataler Tojama
1:1
Fukušima Junajted
Nagano Parseiro
1:0
Točiđi
Sagamihara
0:1
Jokohama SCC
Jermenija 1
Banants
2:2
Ararat
Pjunik
1:1
Širak
Južna Afrika 1
Čipa Junajted
2:2
Maricburg Junajted
Platinum Stars
1:0
Mpumalanga Blek Ejsis
Južna Koreja 1 - 1.deo
Inčeon Junajted
0:2
Pohang Stilers
Seul
4:0
Sangju Sangmu
Suvon Samsung Bluvings
2:2
Jeonam Dragons
Ulsan Hjundai Horang-i
0:0
Jeonbuk Hjundai Motors
Kamerun 1
APEJES Akademi
5:0
Bamboutos
Eding Sport
1:2
Kenon Jaunde
Lion Bliz
2:0
Dragon Jaunde
Nju Stars de Duala
3:1
Igl Rojal Menua
Rasing Bafusam
3:0
Kosmos de Bafia
Katar 1
Al Džaiš Katar
2:1
Al Rajan
Lakhvija
2:3
Al Sad
Kazahstan 1, 1.deo
Ordabasi
1:3
Astana
Šahtjor Karaganda
0:0
Žetisu
Kina 2
Beidžing Enterprajzes Grup
1:0
Beidžing Rene
Dalijen Jifang
0:2
Hunan Bilous
Šangaj Šenksin
2:0
Nei Mongol Žongjou
Šenžen FK
2:1
Ćingdao Jonun
Kipar 1 - plej of
AEK Larnaka
0:3
APOEL
AEL Limasol
2:2
Aris Limasol
Ermis Aradipos
1:0
Pafos
Etnikos Ahna
1:2
Doksa Katokopia
Kipar 2
Elpida Ksilofagou
1:2
ASIL Lusi
Kolumbija 1, 1.deo
Deportes Tolima
1:0
Atletiko Uila
Deportivo Kali
3:2
Kortulua
Independiente Medeljin
1:1
Atletiko Nasional
Miljonarios
2:0
Santa Fe
Kolumbija 2
Bogota
1:4
Itagui Leones
Deportivo Pereira
4:1
Orsomarso
Real Santander
1:5
Deportes Kindio
Univerzitario Popajan
2:3
Tigres Bogota
Kostarika 1 Verano
Kartagines
2:3
Karmelita
Munisipal Liberia
1:0
Limon
Saprisa
1:0
Herediano
Urugvaj de Koronado
3:0
Munisipal Perez Zeledon
Letonija 1
Riga
1:1
Jelgava
Ventspils
2:2
Liepaja
Litvanija 1
Lietava
0:1
Atlantas
Siduva
0:2
Trakai
Luksemburg 1
Grevenmaher
0:2
Ecela
Ham Benfika
1:4
Rumelanž
UNA Strasen
1:4
Diferdanž 03
Viktorija Rosport
0:3
Mondorf le Ben
Vilc 71
0:2
Rasing Union
Ženes Eš
1:1
Fola Eš
Malta 1
Mosta
1:2
Valeta
Naksar Lajons
0:4
Birkirkara
Maroko 1
KAC Kenitra
1:0
Magreb Fes
Mađarska 1
MTK
1:0
Debrecin
Mađarska 2
Kišvarda-Master Gud
2:3
Soroksar
Meksiko 1 (Klausura)
Puebla
0:0
Tigres UANL
Pumas UNAM
4:2
Monarkas Morelija
Nemačka 1
Augsburg
1:3
Borusija Dortmund
Štutgart
0:2
Bajer Leverkuzen
Nemačka 2
1860 Minhen
1:1
Arminija Bilefeld
Bohum
2:2
Grojter Firt
Nirnberg
3:1
RB Lajpcig
Nemačka 3
Magdeburg
0:1
Holštajn Kil
Rot Vajs Erfurt
0:2
Kemnicer
Nemačka 4 (Jugozapad)
Frajburg II
2:0
Vormatija Vorms
Nemačka 4 (Sever)
Havelse
1:1
ETSV Vejče
Oldenburg
0:0
Goslarer SK 08
Nemačka 4 (Severoistok)
Berlin Ankaraspor 07
4:0
Oberlauzic Nojgersdorf
Budisa Baucen
3:2
Dinamo Berlin
FSV 63 Lukenvalde
0:2
Karl Cajs Jena
Herta II
1:0
Babelsberg 03
ZFK Mojzelvic
2:2
Viktorija 1889
Nemačka 4 (Zapad)
Bor. Menhen. II
2:0
Borusija Dortmund II
Rot Vajs Ahlen
3:2
Erntebrik
Nigerija 1
El Kanemi Voriors
2:1
Gabros Internacional
Enugu Rendžers
3:0
Akva Junajted
Hartlend
1:0
Mauntajn of Fajer end Mirikls
Plato Junajted
2:1
Lobi Stars
Šuting Stars
1:0
Rivers Junajted
Viki Turist
2:1
Niger Tornados
Nikaragva 1 (Klausura)
Činandega FK
0:0
Halapa ART
Juventus Managva
1:3
Deportivo Valter Fereti
Norveška 1
Bran
0:0
Od
Lilestrem
1:1
Bodo/Glimt
Sogndal
1:0
Valerenga
Stabek
1:2
Molde
Viking
0:0
Sarpsborg 08
Panama 1 Klausura
Alijanca Panama
2:1
Sporting San Migelito
Atletiko Nasional de Panama
0:0
Tauro
Paragvaj 1 (Apertura)
General Kabaljero JLM
1:3
Nasional Asunsion
Gvarani Asunsion
1:3
Libertad
Sero Portenjo
2:2
General Dijaz
Poljska 1 - 1.deo
Gornjik Lečna
0:2
Zaglebje Lubin
1
2
3
4
5
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno