POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(20)
Engleska
(24)
Nemačka
(28)
Italija
(29)
Francuska
(30)
Srbija
(4)
Alžir
(1)
Argentina
(17)
Australija
(2)
Austrija
(14)
Azerbejdžan
(1)
Azija
(1)
Belgija
(9)
Brazil
(33)
Bugarska
(8)
Češka
(6)
Čile
(3)
Danska
(11)
Egipat
(5)
Ekvador
(3)
Estonija
(1)
Evr. Prvenstvo
(23)
Finska
(4)
Gana
(1)
Grčka
(9)
Holandija
(20)
Hrvatska
(3)
Iran
(5)
Irska
(15)
Island
(1)
Izrael
(4)
Jamajka
(1)
Japan
(30)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(8)
Južna Amerika
(33)
Južna Koreja
(10)
Kanada
(1)
Kenija
(1)
Kina
(1)
Kipar
(8)
Kolumbija
(7)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(3)
Litvanija
(5)
Mađarska
(8)
Meksiko
(4)
Nigerija
(1)
Norveška
(8)
Paragvaj
(3)
Peru
(5)
Poljska
(17)
Portugalija
(15)
Rumunija
(4)
Rusija
(15)
SAD
(27)
Saud. Arabija
(13)
Severna Irska
(1)
Singapur
(1)
Škotska
(13)
Slovačka
(5)
Švajcarska
(11)
Švedska
(13)
Tajland
(6)
Turska
(21)
U.A.Emirati
(5)
Ukrajina
(9)
Urugvaj
(3)
Uzbekistan
(3)
Vels
(2)
Venecuela
(1)
Rezultati po danu
<
21.04.2018. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
7
Japan 2
Kjoto Sanga
1:2
Roaso Kumamoto
Tokio Verdi
3:0
Mito Holihok
Jermenija 1
Širak
4:1
Ararat
Južna Afrika 2
Blek Leopards
4:0
Ričards Bej
Mčača Baks
0:3
Džomo Kosmos
Real Kings
1:1
Pretorija Juniversiti
Super Igls
0:0
Tsakuma Tsa Madzivhandila
Ubuntu Kejp Taun
0:1
Rojal Igls
Utongati
1:0
Mbombela Junajted
Južna Afrika, Kup
polufinale
Kajzer Čifs
0:2
Fri Stejt Stars
Južna Koreja 1 - 1.deo
Jeonam Dragons
1:4
Gangvon
Pohang Stilers
0:2
Sangju Sangmu
Seul
3:0
Daegu
Južna Koreja 2
Busan I`Park
3:0
Anjang
Dedžon Sitizen
1:2
Seongnam
Gvangju FK
5:0
Suvon
Katar, Kup Prinčeve Krune
polufinale
Al Duhail Sports Klub
6:1
Al Garafa
Al Sad
2:2
Al Rajan
Penalima - 4:2.
Kenija 1
Bandari
1:0
AFC Leopards
Hemelil Šugar
1:1
Sofapaka
Kariobangi Šarks
1:2
Kakamega Houmbojs
Vazito
1:0
Matare Junajted
Zoo Keričo
3:1
Tusker
Kina 1
Guizou Hengfeng
2:5
Čangčun Jatai
Gvangdžu R i F
2:4
Šandong Luneng
Hebei Čajna Forčun
0:0
Beidžing Rene
Kina 2
Janbian Fude
2:3
Heilongjiang Lava Spring
Nei Mongol Žongjou
1:2
Dalijen Transedens
Šangaj Šenksin
1:2
Meižou Haka
Kipar 1 - plej of
Ermis Aradipos
0:1
Pafos
NEA Salamina
4:1
Doksa Katokopia
Omonija
1:2
AEL Limasol
Kipar 2
AE Zakaki
5:2
PAEEK
Etnikos Ašia
2:3
Halkanoras Idaliou
Karmiotisa
0:4
Aja Napa
Kirgistan 1
Alaj Oš
2:0
Akademi Futbol
Alga Biškek
0:0
Nefči Kočkor-Ata
Dordoi Biškek
1:1
Abdiš-Ata Kant
Ilbirs
3:2
Himik Kara-Balta
Kolumbija 1, 1.deo
Atletiko Bukaramanga
2:4
Independiente Medeljin
Bojaka Patriotas
0:0
La Ekidad
Deportes Tolima
1:0
Miljonarios
Kolumbija 2
Orsomarso
2:0
Ljaneros Viljavisensio
Valedupar
3:1
Fortaleza Zipakira
Letonija 1
Jelgava
0:1
Riga
Libija 1 - 2.deo
Al Čarara
1:4
Olimpik Azaveja
Al Tahadi
2:0
Al Nasr Bengazi
Al Vahda Tripoli
1:1
Al Ahli Tripoli
Makedonija 2
Kožuv
1:0
Plačkovica
Labuništa
1:2
Vlazrimi 77
Lokomotiva Skoplje
2:2
Teteks
Novaci
0:2
Makedonija Đorče Petrov
Osogovo
1:0
Sasa
Pobeda Valandovo
0:12
Belasica
Struga
3:1
Euromilk Gorno Lisiče
Tikveš
1:3
Borec
Zajazi
1:4
Gostivar
Malezija, FA Kup
četvrtfinale
Perak
2:2
PKNS
Selangor
0:3
Kuala Lumpur Siti
0:3 nakon produžetaka.
Penalima - 8:7.
Malta 1
Birkirkara
4:2
Hamrun Spartans
Hibernijans Paola
1:0
Balzan Juts
Lija Atletik
2:6
Florijana
Valeta
2:1
Gzira Junajted
Maroko 1
Čabab Atlas Kenifra
2:0
Olimpik Safi
Vidad Kazablanka
4:1
Kavkab Marakeš
Mađarska 1
Budapešt Honved
0:0
Ujpešt
Diožđer
0:1
Puškaš Akademija
Ferencvaroš
2:2
Pakš
Sombathelj Haladaš
0:0
Balmazujvaroš
Vašaš
0:0
Mezekevešd
Videoton
1:0
Debrecin
Meksiko 1 (Klausura)
Atlas
1:0
Gvadalahara Čivas
Keretaro
0:0
Pačuka
Kruz Azul
2:0
Monarkas Morelija
Puebla
3:1
Klub Amerika
Nemačka 1
Ajntraht Frankfurt
0:3
Herta
Borusija Dortmund
4:0
Bajer Leverkuzen
Hamburger SV
1:0
Frajburg
Hanover 96
0:3
Bajern Minhen
RB Lajpcig
2:5
1899 Hofenhajm
Štutgart
2:0
Verder
Nemačka 2
Jan Regenzburg
3:1
Sent Pauli 1910
Sandhauzen
1:1
Darmštat 98
Union Berlin
1:1
Hajdenhajm 1846
Nemačka 3
Hanza
2:0
Vehen Vizbaden
Magdeburg
2:0
Fortuna Keln
Paderborn 07
3:0
Unterhahing
Rot Vajs Erfurt
0:6
Sonenhof Grosaspah
Verder II
2:4
Karl Cajs Jena
Vircburger Kikers
0:0
Kemnicer
Nemačka 4 (Bajern)
1860 Minhen
1:1
Augsburg II
Ilertisen
0:0
Pipinsrid
Ingolštat 04 II
2:3
Švajnfurt 05
Nirnberg II
0:2
Grojter Firt II
Šalding-Hajning
2:4
Bajern Minhen II
SV Seligenporten
0:0
Ajhštat
Vaker Burghauzen
2:0
Memingen
Nemačka 4 (Jugozapad)
Ajntraht Stadtalendorf
3:1
1899 Hofenhajm II
Frankfurt 1899
1:1
07 Elversberg
Majnc 05 II
2:0
Rohling Volklingen
1
2
3
4
5
6
7
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
05.05.2024.
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno