Ponuda po danu
Po takmičenju
Austrija, Austrija 1 - 1.deo
Rapid - Volfsberger AC
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11. (Pet) | 18:30 | Rapid-Volfsberger AC | 1.25 | 6.16 | 9.74 | 3.23 | 1.33 | (11) |
| 07.11. (Sub) | 16:00 | Austrija Luštenau-GAK | 2.74 | 3.48 | 2.41 | 2.09 | 1.71 | (11) |
| 07.11. (Sub) | 18:30 | Rid-LASK | 5.34 | 4.64 | 1.50 | 2.85 | 1.40 | (11) |
| 08.11. (Ned) | 13:30 | TSV Hartberg-Rajndorf Altah | 2.47 | 3.44 | 2.66 | 1.99 | 1.76 | (11) |
| 08.11. (Ned) | 13:30 | VSG Tirol-Austrija Beč | 2.54 | 3.44 | 2.57 | 2.07 | 1.71 | (11) |
| 08.11. (Ned) | 16:00 | Šturm-Red Bul Salcburg | 2.96 | 3.91 | 2.08 | 2.95 | 1.37 | (11) |
| 21.11. (Sub) | 16:00 | LASK-TSV Hartberg | 1.28 | 5.19 | 7.10 | 2.92 | 1.34 | (5) |
| 21.11. (Sub) | 16:00 | VSG Tirol-Austrija Luštenau | 1.72 | 3.74 | 3.86 | 2.31 | 1.53 | (5) |
| 21.11. (Sub) | 18:30 | GAK-Rapid | 6.46 | 4.73 | 1.34 | 2.53 | 1.44 | (5) |
| 22.11. (Ned) | 13:30 | Rajndorf Altah-Šturm | 3.37 | 3.66 | 1.85 | 2.27 | 1.55 | (5) |
| 22.11. (Ned) | 13:30 | Volfsberger AC-Rid | 3.12 | 3.58 | 1.96 | 2.24 | 1.55 | (5) |
| 22.11. (Ned) | 16:00 | Austrija Beč-Red Bul Salcburg | 5.58 | 4.45 | 1.41 | 2.66 | 1.40 | (5) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Rapid
Volfsberger AC
(VAK/Sent Andra)
- Tim Rapid je poslednjih 11 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Austrija 1 - 1.deo.
- Na utakmicama tima Volfsberger AC broj golova je bio od 0 do 2 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Austrija 1 - 1.deo.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balkan Bet | 1.25 | 6.00 | 10.70 | 3.35 | 1.33 | |
| BetOle | 1.26 | 6.10 | 9.75 | 3.25 | 1.33 | |
| Brazilbet | 1.26 | 6.00 | 9.75 | 3.25 | 1.33 | |
| Lob | 1.25 | 6.10 | 9.50 | 3.20 | 1.30 | |
| MaxBet | 1.26 | 6.20 | 9.75 | 3.30 | 1.33 | |
| Meridian | 1.19 | 6.60 | 12.00 | |||
| MerkurXtip | 1.25 | 6.20 | 9.50 | 3.25 | 1.32 | |
| Oktagonbet | 1.26 | 5.95 | 9.45 | 3.25 | 1.32 | |
| Soccerbet | 1.26 | 6.15 | 9.10 | 3.00 | 1.33 | |
| Superbet | 1.26 | 6.10 | 7.90 | 3.05 | 1.32 | |
| Tašbet | 1.26 | 6.40 | 9.75 | 3.35 | 1.34 | |
| Prosečne kvote | 1.25 | 6.16 | 9.74 | 3.23 | 1.33 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rapid | 11 | 10 | 0 | 1 | 33 | : | 9 | (+24) | 30 |
| 2 | Red Bul Salcburg | 11 | 8 | 3 | 0 | 29 | : | 6 | (+23) | 27 |
| 3 | LASK | 11 | 7 | 1 | 3 | 26 | : | 13 | (+13) | 22 |
| 4 | Šturm | 11 | 5 | 4 | 2 | 19 | : | 13 | (+6) | 19 |
| 5 | TSV Hartberg | 11 | 5 | 2 | 4 | 20 | : | 19 | (+1) | 17 |
| 6 | Rid | 11 | 4 | 4 | 3 | 19 | : | 18 | (+1) | 16 |
| 7 | VSG Tirol | 11 | 3 | 3 | 5 | 14 | : | 17 | (-3) | 12 |
| 8 | Rajndorf Altah | 11 | 3 | 1 | 7 | 11 | : | 17 | (-6) | 10 |
| 9 | GAK | 11 | 2 | 4 | 5 | 8 | : | 27 | (-19) | 10 |
| 10 | Austrija Luštenau | 11 | 2 | 2 | 7 | 13 | : | 29 | (-16) | 8 |
| 11 | Austrija Beč | 11 | 2 | 1 | 8 | 10 | : | 22 | (-12) | 7 |
| 12 | Volfsberger AC | 11 | 1 | 3 | 7 | 8 | : | 20 | (-12) | 6 |
1-6.mesto u 1.delu - Plej of
7-12.mesto u 1.delu - Plej aut
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (2.kolo)
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2.mesto u 2.delu i pobednik plej ofa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija
7-12.mesto u 1.delu - Plej aut
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (2.kolo)
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2.mesto u 2.delu i pobednik plej ofa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Rapid | 6 | 6 | 0 | 0 | 23 | : | 3 | 18 | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | : | 6 | 12 | |
| 2. | Red Bul Salcburg | 6 | 6 | 0 | 0 | 21 | : | 3 | 18 | 5 | 2 | 3 | 0 | 8 | : | 3 | 9 | |
| 3. | LASK | 6 | 4 | 0 | 2 | 13 | : | 7 | 12 | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | : | 6 | 10 | |
| 4. | Šturm | 5 | 3 | 2 | 0 | 12 | : | 5 | 11 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | : | 8 | 8 | |
| 5. | TSV Hartberg | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | : | 12 | 10 | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | : | 7 | 7 | |
| 6. | Rid | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | : | 6 | 10 | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | : | 12 | 6 | |
| 7. | VSG Tirol | 5 | 0 | 3 | 2 | 5 | : | 9 | 3 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | : | 8 | 9 | |
| 8. | Rajndorf Altah | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | : | 7 | 10 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | : | 10 | 0 | |
| 9. | GAK | 5 | 1 | 3 | 1 | 4 | : | 7 | 6 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | : | 20 | 4 | |
| 10. | Austrija Luštenau | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 10 | 7 | 6 | 0 | 1 | 5 | 8 | : | 19 | 1 | |
| 11. | Austrija Beč | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | : | 8 | 3 | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | : | 14 | 4 | |
| 12. | Volfsberger AC | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | : | 10 | 5 | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | : | 10 | 1 | |
Rapid
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Austrija Beč | 2:0 | 0-2 | Austrija 1 | 2026/2027 | |||
| 27.10.2026 | First Viena 1894 | 3:0 | 3+ | Austrija, Kup | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Austrija Luštenau | 5:1 | 3+ | Austrija 1 | 2026/2027 | |||
| 16.10.2026 | TSV Hartberg | 3:1 | 3+ | Austrija 1 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | LASK | 2:0 | 0-2 | Austrija 1 | 2026/2027 | |||
| 18.09.2026 | VSG Tirol | 3:0 | 3+ | Austrija 1 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Volfsberger AC | 3:0 | 3+ | Austrija 1 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Austrija Klagenfurt | 5:2 | 3+ | Austrija, Kup | 2026/2027 | |||
| 02.09.2026 | Red Bul Salcburg | 1:5 | 3+ | Austrija 1 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Šturm | 3:1 | 3+ | Austrija 1 | 2026/2027 |
Volfsberger AC
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Šturm | 1:1 | 0-2 | Austrija 1 | 2026/2027 | |||
| 27.10.2026 | Herta Vels | 0:1 | 0-2 | Austrija, Kup | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | TSV Hartberg | 0:1 | 0-2 | Austrija 1 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | VSG Tirol | 0:2 | 0-2 | Austrija 1 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Rajndorf Altah | 0:3 | 3+ | Austrija 1 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Rid | 1:4 | 3+ | Austrija 1 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Rapid | 0:3 | 3+ | Austrija 1 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Parndorf | 1:1 | 0-2 | Austrija, Kup | 2026/2027 | |||
| 01.09.2026 | LASK | 1:3 | 3+ | Austrija 1 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | GAK | 0:0 | 0-2 | Austrija 1 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.2026 | 3:0 | 3+ | Austrija 1 | 2026/2027 | |||
| 21.02.2026 | 2:0 | 0-2 | Austrija 1 | 2025/2026 | |||
| 24.08.2025 | 2:1 | 3+ | Austrija 1 | 2025/2026 | |||
| 04.05.2025 | 0:1 | 0-2 | Austrija 1 | 2024/2025 | |||
| 20.04.2025 | 1:5 | 3+ | Austrija 1 | 2024/2025 | |||
| 08.02.2025 | 1:3 | 3+ | Austrija 1 | 2024/2025 | |||
| 14.09.2024 | 1:1 | 0-2 | Austrija 1 | 2024/2025 | |||
| 11.02.2024 | 2:0 | 0-2 | Austrija 1 | 2023/2024 | |||
| 17.09.2023 | 3:3 | 3+ | Austrija 1 | 2023/2024 | |||
| 26.02.2023 | 2:1 | 3+ | Austrija 1 | 2022/2023 | |||
| 03.02.2023 | 1:1 | 0-2 | Austrija, Kup | 2022/2023 | |||
| 10.09.2022 | 1:3 | 3+ | Austrija 1 | 2022/2023 | |||
| 21.05.2022 | 1:2 | 3+ | Austrija 1 | 2021/2022 | |||
| 10.04.2022 | 2:1 | 3+ | Austrija 1 | 2021/2022 | |||
| 07.11.2021 | 1:4 | 3+ | Austrija 1 | 2021/2022 | |||
| 08.08.2021 | 3:0 | 3+ | Austrija 1 | 2021/2022 | |||
| 09.05.2021 | 1:2 | 3+ | Austrija 1 | 2020/2021 | |||
| 04.04.2021 | 8:1 | 3+ | Austrija 1 | 2020/2021 | |||
| 09.02.2021 | 1:0 | 0-2 | Austrija 1 | 2020/2021 | |||
| 25.10.2020 | 4:3 | 3+ | Austrija 1 | 2020/2021 | |||
| 05.07.2020 | 1:3 | 3+ | Austrija 1 | 2019/2020 | |||
| 14.06.2020 | 2:1 | 3+ | Austrija 1 | 2019/2020 | |||
| 07.03.2020 | 2:2 | 3+ | Austrija 1 | 2019/2020 | |||
| 20.10.2019 | 1:1 | 0-2 | Austrija 1 | 2019/2020 | |||
| 11.11.2018 | 1:3 | 3+ | Austrija 1 | 2018/2019 | |||
| 31.10.2018 | 3:0 | 3+ | Austrija, Kup | 2018/2019 | |||
| 12.08.2018 | 0:0 | 0-2 | Austrija 1 | 2018/2019 | |||
| 27.05.2018 | 0:0 | 0-2 | Austrija 1 | 2017/2018 | |||
| 17.03.2018 | 5:1 | 3+ | Austrija 1 | 2017/2018 | |||
| 02.12.2017 | 0:0 | 0-2 | Austrija 1 | 2017/2018 | |||
| 23.09.2017 | 4:2 | 3+ | Austrija 1 | 2017/2018 | |||
| 06.05.2017 | 4:0 | 3+ | Austrija 1 | 2016/2017 | |||
| 25.02.2017 | 1:2 | 3+ | Austrija 1 | 2016/2017 | |||
| 06.11.2016 | 0:1 | 0-2 | Austrija 1 | 2016/2017 | |||
| 21.08.2016 | 1:1 | 0-2 | Austrija 1 | 2016/2017 | |||
| 09.04.2016 | 2:2 | 3+ | Austrija 1 | 2015/2016 | |||
| 06.02.2016 | 3:0 | 3+ | Austrija 1 | 2015/2016 | |||
| 18.10.2015 | 1:2 | 3+ | Austrija 1 | 2015/2016 | |||
| 09.08.2015 | 2:1 | 3+ | Austrija 1 | 2015/2016 | |||
| 31.05.2015 | 5:0 | 3+ | Austrija 1 | 2014/2015 | |||
| 07.04.2015 | 1:2 | 3+ | Austrija, Kup | 2014/2015 | |||
| 04.04.2015 | 4:1 | 3+ | Austrija 1 | 2014/2015 | |||
| 07.12.2014 | 1:1 | 0-2 | Austrija 1 | 2014/2015 | |||
| 20.09.2014 | 3:0 | 3+ | Austrija 1 | 2014/2015 | |||
| 22.03.2014 | 3:0 | 3+ | Austrija 1 | 2013/2014 | |||
| 08.12.2013 | 1:2 | 3+ | Austrija 1 | 2013/2014 | |||
| 28.09.2013 | 2:4 | 3+ | Austrija 1 | 2013/2014 | |||
| 20.07.2013 | 2:2 | 3+ | Austrija 1 | 2013/2014 | |||
| 11.05.2013 | 0:0 | 0-2 | Austrija 1 | 2012/2013 | |||
| 03.03.2013 | 1:2 | 3+ | Austrija 1 | 2012/2013 | |||
| 11.11.2012 | 0:2 | 0-2 | Austrija 1 | 2012/2013 | |||
| 26.08.2012 | 0:1 | 0-2 | Austrija 1 | 2012/2013 | |||
| 28.06.2008 | 2:0 | 0-2 | Prijateljski | 2008 |
| Rapid | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 53 | 22 | 13 | 18 | 98:71 | (+27) | 169 | 1,85 | 1,34 | 3,19 | 17 | 36 | 32:68 |
| Domaćin | 24 | 13 | 4 | 7 | 47:27 | (+20) | 74 | 1,96 | 1,13 | 3,08 | 8 | 16 | 33:67 |
| Gost | 29 | 9 | 9 | 11 | 51:44 | (+7) | 95 | 1,76 | 1,52 | 3,28 | 9 | 20 | 31:69 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari