POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(10)
Španija
(31)
Engleska
(136)
Nemačka
(53)
Italija
(34)
Francuska
(41)
Srbija
(10)
Afrika
(2)
Albanija
(2)
Alžir
(5)
Argentina
(36)
Australija
(12)
Austrija
(25)
Azerbejdžan
(1)
Bahrein
(4)
Bangladeš
(2)
Belgija
(18)
Belorusija
(8)
BIH
(6)
Bolivija
(2)
Brazil
(31)
Bugarska
(9)
Češka
(17)
Čile
(16)
Crna Gora
(5)
Danska
(25)
Egipat
(7)
Ekvador
(7)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(12)
Farska Ostrva
(1)
Finska
(11)
Grčka
(11)
Holandija
(20)
Honduras
(1)
Hrvatska
(11)
Indija
(2)
Irak
(1)
Iran
(4)
Irska
(12)
Island
(6)
Izrael
(15)
Japan
(19)
Jermenija
(2)
Južna Afrika
(8)
Južna Amerika
(31)
Južna Koreja
(13)
Kamerun
(1)
Kanada
(4)
Kenija
(9)
Kina
(9)
Kipar
(7)
Kolumbija
(25)
Kostarika
(3)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(7)
Mađarska
(15)
Meksiko
(18)
Nikaragva
(1)
Norveška
(11)
Obala Slonovače
(1)
Oman
(5)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(21)
Prijateljski (kl.)
(1)
Rep. Srpska
(1)
Rumunija
(26)
Rusija
(22)
SAD
(14)
Saud. Arabija
(9)
Severna Irska
(7)
Škotska
(23)
Slovačka
(9)
Slovenija
(13)
Švajcarska
(11)
Švedska
(28)
Tajland
(9)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(6)
Uganda
(2)
Ukrajina
(21)
Urugvaj
(8)
Vels
(1)
Venecuela
(1)
Zambija
(3)
Rezultati po danu
<
27.08.2000. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
Angola 1
Atletiko Petroleos Luanda
3:0
Benfika Luanda
Atletiko Sport Aviakao
2:0
Akademika Lobito
Desportivo Sonangol
1:0
Grupo Desportivo Interklub
Kabinda
1:0
Sagrada Esperansa
Onze Bravos
0:1
Primeiro de Agosto
Sporting Bie
2:0
Sporting Kabinda
Argentina 1 (Apertura)
Almagro
2:2
Los Andes
Belgrano
0:1
San Lorenco
Hurakan Buenos Aires
1:1
Taljeres
Lanus
2:1
Independiente
Rasing Klub
0:0
Čakarita Juniors
River Plata
4:1
Rozario Sentral
Union Santa Fe
0:1
Estudijantes La Plata
Argentina 2 Metropolitana
Tigre
0:0
Ol Bojs
Austrija 1
Rapid
2:1
Tirol
Belgija 1
Endraht Alst
1:4
Gent
Harelbek
2:2
La Luvije
Klub Briž
3:1
Sporting Lokeren
Sporting Šarlroa
1:0
Rojal Antverp
Vasterlo
1:0
Lirs
Belorusija 1
Dinamo Brest
1:2
Dinamo Minsk
Neman
0:0
Lida
Šahtjor Soligorsk
4:0
Lokomotiva Vitebsk
Torpedo Kadzino
1:3
Naftan
Vedrič-97
2:3
BATE
Bolivija 1 (Klausura)
Mariskal Braun
4:1
Real Santa Kruz
Bosna i Hercegovina 1
Brotnjo
2:0
Budućnost Banovići
Željezničar
4:3
Kiseljak
Bugarska 1
CSKA Sofija
3:0
Botev Plovdiv
Lokomotiva Sofija
1:1
Neftohimik
Češka 1
Bohemijans 1905 Prag
1:1
Sinot
Marila Pribram
3:0
Brno
Sigma Olomouc
4:1
Viktorija Žižkov
Sparta Prag
5:1
Češke Buđejovice
Teplice
2:1
Jablonec 97
Viktorija Plzenj
1:1
Hmel Blšanji
Češka 2
AS Pardubice
1:0
MUS Most
Banjik Ratiškovice
1:1
Opava
HFK Olomouc
0:2
Svit Žlin
Homutov
1:0
Hradec Kralove
Karvina
1:2
LeRK Prostejov
Spolana
3:1
Mlada Boleslav
Trinec
1:1
Vitkovice
Visočina Jihlava
5:1
Ksaverov
Čile 1
Audaks Italijano
4:1
Kobreloa
Deportes Konsepsion
1:2
Universidad Čile
Kokimbo Unido
1:0
Everton Vina del Mar
Kolo Kolo
1:1
Uačipato
Provinsijal Osorno
3:1
Santjago Morning
Santjago Vonderers
2:1
Palestino
Union Espanjola
1:0
Puerto Mont
Universidad Katolika
1:3
O Higins
Danska 1
Alborg
1:0
Viborg
FK Kopenhagen
2:1
Brondbi
Herfolge
3:1
AGF Arhus
Odenze
1:2
Midtilend
Sonderjisk
1:1
Silkeborg
Danska 2
Farum
3:2
B 93
Fremad Amager
2:0
Olstike
Horsens
4:0
FK Arhus
Hvidovre
2:1
Esbjerg
Randers Freja
3:0
Birkerod
Vejle
9:0
Skive
Danska 3
B 1909
1:3
Hjering
Fredericija
0:1
Kolding
Fredrikshavn
2:2
Svendborg
Holstebro
3:2
Korup
Nestved
3:0
Dalum
Norezundbi
1:0
Holbek
Ekvador 1 - Klausura
Aukaš
0:0
Deportivo ESPOLI
El Nasional
2:2
LDU Kito
Emelek
1:0
Barselona Gvajakil
Makara
2:0
Deportivo Kito
Olmedo Riobamba
1:0
Tekniko Universitario
Engleska 1
Aston Vila
1:1
Čelzi
Estonija 1
Kuresare
2:4
Narva Trans
Levadia Mardu
6:0
Lotus
Valga
0:2
TVMK
Farska Ostrva 1
B36 Toršavn
2:4
B71 Sandur
B68 Toftir
6:1
KI Klaksvik
FS Vagar
0:2
Sumba
GI Gotu
1:0
NSI Runavik
VB Vagur
0:0
HB Toršavn
Finska 1
Haka
5:2
MiPa 47
Jokerit
4:1
TPS Turku
Lahti
0:1
Tampere Junajted
RoPS Rovaniemi
0:0
HJK Helsinki
Finska 2 Plej aut
Honka
1:1
RiPS Riihimaki
Nokian Piri
2:2
Kemi Kings
Rakunat
4:2
AIFK Turku
TP Seinajoki
1:1
Palo - Irot
Finska 2 Plej of
HIK Hanko
2:0
TPV Tampere
Jaro
3:2
Tervarit
Mikeli
0:2
MuSa
Francuska 1
Okser
4:3
Sent Etjen
Pari Sen Žermen
3:1
Bastija
Gruzija 1 - 1.deo
Dila Gori
2:1
Merani-91
Dinamo Batumi
3:1
TSU Armazi
Dinamo Tbilisi
0:3
Torpedo Kutaisi
Kolheti 1913
2:0
Iberia
1
2
3
4
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
18.04.2024.
17.04.2024.
16.04.2024.
15.04.2024.
14.04.2024.
13.04.2024.
12.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno