POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(31)
Engleska
(132)
Nemačka
(82)
Italija
(62)
Francuska
(41)
Srbija
(10)
Afrika
(2)
Albanija
(2)
Alžir
(6)
Argentina
(36)
Australija
(12)
Austrija
(25)
Azerbejdžan
(1)
Azija
(2)
Bahrein
(1)
Bangladeš
(2)
Belgija
(18)
Belorusija
(8)
BIH
(6)
Bolivija
(1)
Brazil
(31)
Bugarska
(18)
Češka
(17)
Čile
(16)
Crna Gora
(5)
Danska
(23)
Egipat
(8)
Ekvador
(5)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(12)
Farska Ostrva
(1)
Finska
(25)
Grčka
(15)
Gruzija
(1)
Holandija
(20)
Honduras
(4)
Hong Kong
(1)
Hrvatska
(11)
Indija
(2)
Indonezija
(2)
Irak
(2)
Iran
(2)
Irska
(13)
Island
(6)
Izrael
(15)
Japan
(21)
Jermenija
(1)
Južna Afrika
(9)
Južna Amerika
(31)
Južna Koreja
(16)
Kanada
(4)
Kazahstan
(4)
Kenija
(9)
Kina
(12)
Kipar
(7)
Kolumbija
(24)
Kostarika
(7)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Litvanija
(5)
Malta
(3)
Maroko
(1)
Mađarska
(15)
Meksiko
(18)
Nigerija
(1)
Nikaragva
(1)
Norveška
(16)
Oman
(1)
Panama
(1)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(21)
Prijateljski (kl.)
(1)
Rep. Srpska
(1)
Rumunija
(25)
Rusija
(31)
SAD
(26)
Saud. Arabija
(6)
Severna Irska
(10)
Škotska
(23)
Slovačka
(9)
Slovenija
(12)
Švajcarska
(11)
Švedska
(28)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(8)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(6)
Uganda
(1)
Ukrajina
(20)
Urugvaj
(9)
Vels
(3)
Venecuela
(4)
Rezultati po danu
<
01.09.2002. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
Afrička LŠ gr.
Al Ahli Kairo
1:0
TP Mazembe
Žan dArk Dakar
1:2
Radža Kazablanka
Afrički KPK
četvrtfinale
Al Mavrada
0:1
Polis Brazavil
Asante Kotoko
3:0
Gazl El Mahala
US Transfut
1:3
USM Alžir
Vita Klub
1:0
Vidad Kazablanka
Afrički Kup
četvrtfinale
Adema
0:1
El Masri Klub
Ženes Sportiv de Kabilie
2:1
Djoliba
Argentina 1 (Apertura)
Čakarita Juniors
0:1
Arsenal Sarandi
Kolon
0:0
Taljeres
Lanus
1:0
Boka Juniors
Njuels Old Bojs
0:2
Rozario Sentral
Olimpo
2:3
Union Santa Fe
River Plata
1:2
Hurakan Buenos Aires
Velez Sarsfild
1:2
Independiente
Argentina 2 Apertura
C.A.I. Komodoro Rivadavia
1:0
Hurakan Tres Arojos
Austrija 1
Bregenc
2:1
Kernten
Belgija 1
Ekscelzior Muskron
3:3
Rasing Genk
Belgija 2
Masmehelen
0:0
Ekscelzior Virton
Rons
2:2
Eupen
Serkl Briž
2:1
Gel
Strombek
1:2
Hojzden Zolder
Vigor Vuitens Hame
2:1
Dajnce
Zulte Varegem
1:1
Dizel Sport
Belorusija 1
BATE
0:2
Torpedo-MAZ Minsk
Belšina Bobruisk
1:5
Neman
Dnjepar Transmaš
1:1
Šahtjor Soligorsk
Bolivija 1 (Klausura)
Orijente Petrolero
4:1
San Hoze
Strongest
0:0
Bolivar
Union Sentral
1:1
Real Potosi
Bosna i Hercegovina 1
Čelik
0:0
Široki Brijeg
Glasinac
0:1
Željezničar
Jedinstvo Bihać
1:1
Brotnjo
Kozara
2:2
Leotar
Mladost Gacko
2:0
Borac Banja Luka
Rudar Ugljevik
4:0
Velež
Sarajevo
2:0
Sloboda Tuzla
Zrinjski
2:0
Budućnost Banovići
Brazil 1
Atletiko Mineiro
0:0
Portugeza Sao Paulo
Flamengo
1:1
Kruzeiro
Gojas
1:2
Guarani
Parana
5:1
Palmeiras
Ponte Preta
0:1
Sao Kaetano
Sao Paulo
2:0
Gremio
Vitoria Baija
5:1
Pajsandu Belem
Žuventud
1:0
Vasko da Gama
Brazil 2
Jundiai
5:1
Sampajo Korea
Bugarska 1
CSKA Sofija
1:0
Lokomotiva Plovdiv
Liteks
0:0
Marek
Bugarska 2
Belasica Petrič
3:0
Dunav Ruse
Jantra
3:1
Pirin Blagoevgrad
Koneliano
0:2
Rodopa
Makedonska Slava
1:0
Vidima-Rakovski
Olimpik Teteven
0:2
Beroe
Sokol 96
3:0
Belite Orli
Spartak Pleven
1:1
Akademik Svištov
Češka 1
Banjik Ostrava
1:0
Marila Pribram
Hmel Blšanji
0:0
Jablonec 97
Hradec Kralove
1:1
Bohemijans 1905 Prag
Sinot
2:0
Češke Buđejovice
Slavija Prag
5:1
Teskoma Zlin
Viktorija Žižkov
2:2
Sigma Olomouc
Češka 2
Spolana
0:0
Mlada Boleslav
Danska 1
Alborg
3:0
FK Kopenhagen
Brondbi
1:1
Esbjerg
Farum
2:1
Odenze
Midtilend
2:0
Silkeborg
Viborg
2:1
AB Kopenhagen
Danska 2
B 1909
2:1
Horsens
Frem
1:1
B 1913
Olstike
4:2
Hvidovre
Randers Freja
3:0
Herfolge
Vejle
0:1
Fredericija
Danska 3
Fremad Amager
3:2
Nikobing Falster Alijansen
Glostrup
1:0
Birkerod
Holstebro
0:2
Dalum
Kalundborg
2:2
Nestved
Kolding
3:2
Svendborg
Nordjilend
3:2
Hjering
Slagels
0:0
Jetsmark
Ekvador 1 - Klausura
Aukaš
3:1
Deportivo Kuenka
Emelek
3:1
Barselona Gvajakil
Engleska 1
Bolton Vonderers
1:0
Aston Vila
Čelzi
1:1
Arsenal
Engleska 2
Preston Nort End
0:0
Ipsvič Taun
Šefild Venzdi
2:0
Šefild Junajted
Farska Ostrva 1
B68 Toftir
1:4
B36 Toršavn
EB/Strejmur
0:4
KI Klaksvik
HB Toršavn
3:0
VB Vagur
Skala
0:4
NSI Runavik
TB Tvorojri
0:3
GI Gotu
Finska 1 - I deo
Džez Pori
1:2
Lahti
Haka
0:0
Inter Turku
Tampere Junajted
0:1
MiPa 47
Francuska 1
Olimpik Marsej
0:0
Okser
Francuska 2
Lorien
3:4
Le Man Union 72
Grčka 1
AEK
3:1
PAS Janjina
Jonikos
0:0
Egaleo
Kalitea
0:2
Akratitos
OFI Krit
0:1
Olimpijakos
1
2
3
4
5
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
18.04.2024.
17.04.2024.
16.04.2024.
15.04.2024.
14.04.2024.
13.04.2024.
12.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno