POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(52)
Engleska
(20)
Nemačka
(74)
Italija
(31)
Francuska
(31)
Srbija
(5)
Albanija
(2)
Alžir
(7)
Argentina
(33)
Australija
(2)
Austrija
(22)
Azerbejdžan
(1)
Azija
(1)
Bangladeš
(2)
Belgija
(10)
Belorusija
(8)
BIH
(1)
Brazil
(51)
Bugarska
(17)
Češka
(9)
Čile
(15)
Danska
(24)
Egipat
(6)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(23)
Finska
(8)
Gana
(1)
Grčka
(9)
Gruzija
(4)
Holandija
(28)
Hrvatska
(11)
Irak
(1)
Irska
(10)
Island
(9)
Izrael
(12)
Japan
(19)
Jermenija
(1)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(8)
Južna Koreja
(19)
Kanada
(5)
Kina
(9)
Kipar
(8)
Kolumbija
(5)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Mađarska
(16)
Meksiko
(5)
Norveška
(16)
Oman
(1)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(23)
Rep. Srpska
(1)
Rumunija
(17)
Rusija
(18)
SAD
(38)
Salvador
(2)
Saud. Arabija
(6)
Sev. Amerika
(1)
Singapur
(3)
Škotska
(13)
Slovačka
(9)
Slovenija
(6)
Švajcarska
(8)
Švedska
(23)
Tajland
(8)
Trinidad i Tobago
(1)
Tunis
(2)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(6)
Ukrajina
(18)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(2)
Vels
(2)
Vijetnam
(1)
Rezultati po danu
<
27.08.2023. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
Afrička LŠ kval.
1.kolo (r)
Al Ahli Tripoli
1:0
Nuadibu
ASEK Mimosas
2:0
Koton Sport Benin
Dženerejšn Fut
2:2
Hafia
Enjimba
0:0
Al Ahli Bengazi
Kotonsport Garua
0:2
Real Bamako
Liberija Šip Korporejt Redžistri
0:1
Bo Rendžers
Njaza Big Bulets
1:0
El Dragons
Remo Stars
1:0
Medeama Sporting Klub
Penalima - 2:3.
Sent Džordž Addis Abeba
3:1
KMKM
Vita Klub
1:1
Primeiro de Agosto
Afrički Kup Konfederacije kv.
1.kolo (r)
Abu Salim
0:0
Olimpik Beđa
Al Hilal Bengazi
4:1
Kakamega Houmbojs
Drims Akra
2:1
Milo
Elgeko Plus
1:3
Gaboron Junajted
Etoal Filante
0:0
Kasa Sport
JKU
2:0
Singida Junajted
Loto Popo
0:2
FUS Rabat
Maestro Junajted
3:0
Kano Sport
Albanija 1
Dinamo Tirana
2:3
Tirana
Lači
3:3
Erzeni
Argentina 2
Almagro
2:0
Điljermo Braun
Almirante Braun
0:1
Deportivo Moron
Atletiko Mitre
1:1
Deportivo Riestra
Čako For Ever
4:2
Fero Karil Oeste
Deportivo Maipu
1:0
Kilmes
San Martin Tukuman
2:0
Flandria
Argentina 3, Primera B Met. - Klausura
Vilja San Karlos
1:2
Deportivo Armenio
Argentina 3, Torneo Federal A
9 de Julio de Rafaela
2:0
Sol De Amerika Formoza
Argentino Monte Maiz
0:1
Estudijantes San Luis
Atletiko Sansinena
2:4
Vilja Mitre
Defensores Belgrano Vilja Ramaljo
3:2
Sportivo Belgrano
Defensores Pronunsiamiento
3:0
Union Sunčales
Huventud Unida Universitario
1:0
Hurakan Las Heras
Olimpo
3:2
Kipoleti
San Martin Formoza
1:0
Krusero del Norte
Sentral Norte
3:0
Boka Unidos
Sirkulo Deportivo
1:0
Santamarina
Sol de Majo
2:1
Atletiko Žerminal
Sportivo Penjarol
1:1
Atenas Rio Kvarto
Argentina, LK - 1.deo
Godoj Kruz
1:0
Sentral Kordoba Santjago del Estero
Independiente
2:1
Velez Sarsfild
Platense
0:0
Defensa Husticia
Sarmiento
1:0
Boka Juniors
Tigre
1:2
Rasing Klub
Australija, Kup
1/8 finala
Melburn Siti
3:0
Velington Feniks
Austrija 1 - 1.deo
LASK
2:0
Austrija Beč
Rapid
1:1
VSG Tirol
TSV Hartberg
0:3
Austrija Klagenfurt
Austrija 2
Lafnic
4:1
GAK
Šturm Am.
3:3
Kapfenberger SV
Austrija 3 Centar
Volfsberger AC Am.
0:5
Glajsdorf 09
Austrija 3 Zapad
Dornbirner Sportverajn
0:2
Rajndorf Altah Am.
Rotis
2:0
Rot Vajs Rankvajl
Azerbejdžan 1
Karabah
1:1
Kapaz
Nefči
2:0
Gabala
Belgija 1
Anderleht
2:1
Sporting Šarlroa
Sent Truden
0:2
Serkl Briž
Belgija 2
Dender EH
2:2
Lirs Kempenzonen
Franks Boren
1:0
Anderleht II
RFK Lijež
2:0
Ostende
Belorusija 1
Energetik-BGU
1:3
Neman
Gomelj
3:2
Šahtjor Soligorsk
Belorusija 2
Arsenal Džeržinsk
1:0
Bumprom
Dnjepar Mogilev
0:0
Vitebsk
Maxline Vitebsk
4:2
Molodečno 2000
Niva Dolbižno
1:2
Žodino Južnoje
Bosna i Hercegovina 1
Široki Brijeg
2:0
GOŠK Gabela
Zrinjski
5:3
Zvijezda 09
Bosna i Hercegovina 2
Mladost Doboj Kakanj
0:1
Čelik
Stupčanica
3:0
Bratstvo Gračanica
Zvijezda Gradačac
3:3
TOŠK Tešanj
Brazil 1
Amerika Mineiro
2:1
Sao Paulo
Atletiko Mineiro
2:0
Santos
Atletiko Paranaense
2:2
Fluminense
Botafogo
3:0
Baija
Fortaleza
3:1
Koritiba
Gremio
3:0
Kruzeiro
Korintijans
1:1
Gojas
Palmeiras
1:0
Vasko da Gama
Red Bul Bragantino
2:0
Kujaba
Brazil 2
Atletiko Gojaniense
0:0
Vitoria Baija
Šapekoense
0:0
Avai
Bugarska 1 - 1.deo
Etar Veliko Tarnovo
1:2
Botev Plovdiv
Ludogorec Razgrad
5:0
Beroe
Bugarska 2
Černomorec Balčik
0:1
Spartak Pleven
Dobrudža
2:0
Jantra
Dunav Ruse
1:1
Bdin
Spartak Varna
4:0
Marek
Strumska Slava
1:1
Sportist Svoge
Burundi 1
Egl Noar Makamba
1:0
Dinamik Budžumbura
Le Mesažer
3:0
Flambo du Sentr
Olimpik Star
0:0
Lidija Ludik Burundi Akademik
Rukinzo
1:0
Musongati
Češka 1 - 1.deo
Bohemijans 1905 Prag
2:1
Hradec Kralove
Jablonec
1:1
Slavija Prag
Sigma Olomouc
2:0
Slovan Liberec
Sparta Prag
3:1
Karvina
Češka 2
Varnsdorf
0:2
Silon Taborsko
Viktorija Žižkov
0:1
Selije i Belo Vlašim
Čile 2
Antofagasta
2:0
Barnečea
1
2
3
4
5
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
09.05.2024.
08.05.2024.
07.05.2024.
06.05.2024.
05.05.2024.
04.05.2024.
03.05.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno