Belorusija, Belarusbank Vysshaya Liga

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
22.06. (Pet) 12:00 Dnjepar Mogilev-Torpedo Minsk 1.63 3.30 5.63 1.39 2.75 (6)
23.06. (Sub) 11:45 Minsk-Gomelj 2.12 2.79 3.73 1.41 2.64 (6)
24.06. (Ned) 09:45 Sluck-Dinamo Minsk 4.62 3.19 1.75 1.47 2.44 (5)
24.06. (Ned) 11:45 BATE-Šahtjor Soligorsk 1.58 3.42 5.59 1.56 2.23 (5)
24.06. (Ned) 13:45 Luč Minsk-Torpedo BelAZ 4.20 3.10 1.85 1.47 2.46 (5)
25.06. (Pon) 12:00 Vitebsk-Isloč 1.58 3.40 5.65 1.50 2.38 (5)
25.06. (Pon) 13:45 Dinamo Brest-Gorodeja 1.25 4.78 10.18 1.67 2.06 (5)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 BATE 12 10 1 1 21 : 6 (+15) 31
2 Dinamo Minsk 12 7 4 1 16 : 6 (+10) 25
3 Vitebsk 12 7 3 2 16 : 8 (+8) 24
4 Šahtjor Soligorsk 12 7 3 2 15 : 5 (+10) 24
5 Neman 12 6 3 3 13 : 10 (+3) 21
6 Sluck 12 6 3 3 16 : 9 (+7) 21
7 Torpedo BelAZ 12 5 3 4 10 : 8 (+2) 18
8 Dinamo Brest 12 3 7 2 15 : 15 (0) 16
9 Isloč 12 3 6 3 8 : 10 (-2) 15
10 Smoleviči 12 3 4 5 10 : 11 (-1) 13
11 Dnjepar Mogilev 12 2 4 6 6 : 15 (-9) 10
12 Minsk 12 2 4 6 13 : 15 (-2) 10
13 Luč Minsk 12 2 3 7 8 : 19 (-11) 9
14 Torpedo Minsk 12 1 4 7 4 : 16 (-12) 7
15 Gomelj 12 1 4 7 4 : 14 (-10) 7
16 Gorodeja 12 1 4 7 6 : 14 (-8) 7
Krumkači Minsk je 19.03.2018. isključen iz takmičenja, zbog dugova prema igračima. Umesto njih u ligi će igrati Torpedo Minsk (trećeplasirana ekipa u 2.ligi u prošloj sezoni).

1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i Dinamo Brest (pobednik Kupa) - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. BATE 6 5 1 0 12 : 2 16 6 5 0 1 9 : 4 15
2. Dinamo Minsk 7 3 3 1 6 : 4 12 5 4 1 0 10 : 2 13
3. Vitebsk 5 4 0 1 7 : 2 12 7 3 3 1 9 : 6 12
4. Šahtjor Soligorsk 7 5 1 1 11 : 2 16 5 2 2 1 4 : 3 8
5. Neman 7 2 2 3 5 : 7 8 5 4 1 0 8 : 3 13
6. Sluck 4 2 2 0 8 : 2 8 8 4 1 3 8 : 7 13
7. Torpedo BelAZ 6 5 0 1 8 : 3 15 6 0 3 3 2 : 5 3
8. Dinamo Brest 5 2 3 0 9 : 6 9 7 1 4 2 6 : 9 7
9. Isloč 7 1 4 2 4 : 5 7 5 2 2 1 4 : 5 8
10. Smoleviči 5 2 2 1 6 : 5 8 7 1 2 4 4 : 6 5
11. Dnjepar Mogilev 5 1 2 2 2 : 3 5 7 1 2 4 4 : 12 5
12. Minsk 5 1 1 3 9 : 9 4 7 1 3 3 4 : 6 6
13. Luč Minsk 7 1 2 4 5 : 11 5 5 1 1 3 3 : 8 4
14. Torpedo Minsk 6 1 2 3 2 : 4 5 6 0 2 4 2 : 12 2
15. Gomelj 7 1 3 3 2 : 6 6 5 0 1 4 2 : 8 1
16. Gorodeja 7 1 2 4 5 : 9 5 5 0 2 3 1 : 5 2
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno