Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Bugarska, Parva Liga - Part 1

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
25.02. (Ned) 12:30 Dunav Ruse-CSKA Sofija 8.50 4.50 1.35 2.03 1.70 (1)
26.02. (Pon) 10:30 Botev-Ludogorec Razgrad 5.66 4.21 1.46 2.20 1.59 (9)
27.02. (Uto) 08:00 Etar V. Tarnovo-Černo More 2.40 3.15 2.90 1.80 1.90 (1)
28.02. (Sre) 06:00 Vitoša-Slavija Sofija 5.10 3.60 1.65 1.76 1.95 (1)
28.02. (Sre) 08:00 Vereja-Pirin 2.40 3.10 2.95 1.69 2.05 (1)
28.02. (Sre) 10:30 Levski-Beroe 1.40 4.20 7.75 1.90 1.80 (1)
01.03. (Čet) 08:00 Ludogorec Razgrad-Septemvri 1.07 9.00 28.00 2.11 1.65 (1)
01.03. (Čet) 10:30 Lok. Plovdiv-Botev 2.60 3.00 2.75 1.69 2.05 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 CSKA Sofija 22 15 6 1 52 : 12 (+40) 51
2 Ludogorec Razgrad 21 16 3 2 49 : 11 (+38) 51
3 Levski 22 13 6 3 33 : 10 (+23) 45
4 Beroe 22 11 7 4 31 : 23 (+8) 40
5 Botev 21 8 8 5 33 : 24 (+9) 32
6 Vereja 22 9 4 9 21 : 28 (-7) 31
7 Lok. Plovdiv 22 7 6 9 20 : 32 (-12) 27
8 Černo More 22 7 5 10 20 : 24 (-4) 26
9 Slavija Sofija 22 6 7 9 29 : 34 (-5) 25
10 Septemvri 22 7 3 12 20 : 40 (-20) 24
11 Pirin 22 5 7 10 17 : 23 (-6) 22
12 Dunav Ruse 22 5 6 11 17 : 31 (-14) 21
13 Etar V. Tarnovo 22 4 7 11 21 : 35 (-14) 19
14 Vitoša 22 0 5 17 11 : 47 (-36) 5
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. CSKA Sofija 11 7 3 1 26 : 4 24 11 8 3 0 26 : 8 27
2. Ludogorec Razgrad 11 8 2 1 24 : 6 26 10 8 1 1 25 : 5 25
3. Levski 11 9 2 0 19 : 2 29 11 4 4 3 14 : 8 16
4. Beroe 11 4 5 2 15 : 10 17 11 7 2 2 16 : 13 23
5. Botev 10 5 2 3 19 : 12 17 11 3 6 2 14 : 12 15
6. Vereja 11 5 2 4 11 : 15 17 11 4 2 5 10 : 13 14
7. Lok. Plovdiv 11 5 2 4 11 : 12 17 11 2 4 5 9 : 20 10
8. Černo More 11 2 3 6 6 : 14 9 11 5 2 4 14 : 10 17
9. Slavija Sofija 11 4 3 4 20 : 17 15 11 2 4 5 9 : 17 10
10. Septemvri 11 3 2 6 8 : 17 11 11 4 1 6 12 : 23 13
11. Pirin 11 3 2 6 12 : 14 11 11 2 5 4 5 : 9 11
12. Dunav Ruse 11 2 5 4 8 : 14 11 11 3 1 7 9 : 17 10
13. Etar V. Tarnovo 11 3 3 5 14 : 16 12 11 1 4 6 7 : 19 7
14. Vitoša 11 0 4 7 8 : 20 4 11 0 1 10 3 : 27 1
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno