Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Češka, HET liga

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
25.09. (Pon) 17:00 Slovan Liberec-Slovačko 1.74 3.54 4.57 1.80 1.94 (11)
29.09. (Pet) 18:15 Teplice-Slovan Liberec 2.22 3.30 2.79 (1)
30.09. (Sub) 15:00 Slovačko-Karvina 1.82 3.40 3.70 (1)
30.09. (Sub) 18:00 Dukla-Sparta Prag 1.86 3.30 2.12 (1)
01.10. (Ned) 13:00 Viktorija Plzenj-Bohemijans 1905 1.26 5.00 8.20 (1)
01.10. (Ned) 15:00 Banjik Ostrava-Fastav Žlin 1.50 3.20 2.86 (1)
01.10. (Ned) 15:00 Baumit Jablonec-Mlada Boleslav 1.45 3.30 3.09 (1)
01.10. (Ned) 15:00 Visočina Jihlava-Sigma Olomouc 1.63 3.30 2.50 (1)
01.10. (Ned) 16:00 Slavija Prag-Zbrojovka Brno 1.11 8.00 12.50 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Viktorija Plzenj 8 8 0 0 18 : 2 (+16) 24
2 Sigma Olomouc 8 5 2 1 16 : 7 (+9) 17
3 Slavija Prag 8 4 4 0 11 : 2 (+9) 16
4 Sparta Prag 8 4 2 2 9 : 6 (+3) 14
5 Baumit Jablonec 8 3 4 1 14 : 7 (+7) 13
6 Slovan Liberec 7 4 1 2 9 : 7 (+2) 13
7 Bohemijans 1905 8 2 4 2 4 : 5 (-1) 10
8 Fastav Žlin 8 3 1 4 7 : 8 (-1) 10
9 Dukla 8 3 1 4 10 : 15 (-5) 10
10 Teplice 8 2 3 3 10 : 12 (-2) 9
11 Karvina 8 2 1 5 9 : 13 (-4) 7
12 Mlada Boleslav 8 2 1 5 6 : 13 (-7) 7
13 Visočina Jihlava 8 2 1 5 7 : 17 (-10) 7
14 Slovačko 7 1 3 3 6 : 6 (0) 6
15 Banjik Ostrava 8 1 3 4 11 : 18 (-7) 6
16 Zbrojovka Brno 8 1 1 6 6 : 15 (-9) 4
1. i 2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
3.,4.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Viktorija Plzenj 4 4 0 0 10 : 1 12 4 4 0 0 8 : 1 12
2. Sigma Olomouc 4 3 1 0 9 : 2 10 4 2 1 1 7 : 5 7
3. Slavija Prag 4 4 0 0 9 : 0 12 4 0 4 0 2 : 2 4
4. Sparta Prag 4 3 1 0 7 : 1 10 4 1 1 2 2 : 5 4
5. Baumit Jablonec 4 2 1 1 9 : 3 7 4 1 3 0 5 : 4 6
6. Slovan Liberec 3 1 1 1 2 : 4 4 4 3 0 1 7 : 3 9
7. Bohemijans 1905 4 2 1 1 3 : 2 7 4 0 3 1 1 : 3 3
8. Fastav Žlin 4 3 1 0 6 : 2 10 4 0 0 4 1 : 6 0
9. Dukla 3 3 0 0 5 : 0 9 5 0 1 4 5 : 15 1
10. Teplice 4 2 2 0 7 : 3 8 4 0 1 3 3 : 9 1
11. Karvina 5 2 1 2 8 : 8 7 3 0 0 3 1 : 5 0
12. Mlada Boleslav 5 1 0 4 4 : 8 3 3 1 1 1 2 : 5 4
13. Visočina Jihlava 4 2 1 1 6 : 5 7 4 0 0 4 1 : 12 0
14. Slovačko 4 1 2 1 6 : 4 5 3 0 1 2 0 : 2 1
15. Banjik Ostrava 3 0 3 0 5 : 5 3 5 1 0 4 6 : 13 3
16. Zbrojovka Brno 4 1 1 2 4 : 5 4 4 0 0 4 2 : 10 0
Brzi meni