Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Češka, HET liga

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
28.07. (Pet) 16:00 Zbrojovka Brno-Banjik Ostrava 2.28 3.22 3.01 1.66 2.11 (3)
29.07. (Sub) 15:00 Karvina-Visočina Jihlava 2.06 3.25 3.47 1.67 2.11 (3)
29.07. (Sub) 15:00 Slovačko-Baumit Jablonec 2.53 3.21 2.68 1.67 2.10 (3)
29.07. (Sub) 15:00 Viktorija Plzenj-Dukla 1.47 4.02 6.75 1.93 1.81 (3)
29.07. (Sub) 18:00 Slavija Prag-Teplice 1.32 3.89 9.33 1.83 1.92 (2)
30.07. (Ned) 15:00 Mlada Boleslav-Sigma Olomouc 1.59 3.71 5.48 1.82 1.93 (3)
30.07. (Ned) 15:00 Slovan Liberec-Fastav Žlin 2.07 3.22 3.44 1.65 2.14 (3)
30.07. (Ned) 17:00 Sparta Prag-Bohemijans 1905 1.24 5.63 11.55 1.95 1.80 (2)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Banjik Ostrava 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Baumit Jablonec 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Bohemijans 1905 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Dukla 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
5 Fastav Žlin 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
6 Karvina 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
7 Mlada Boleslav 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
8 Sigma Olomouc 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
9 Slavija Prag 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
10 Slovačko 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
11 Slovan Liberec 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
12 Sparta Prag 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
13 Teplice 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
14 Viktorija Plzenj 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
15 Visočina Jihlava 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
16 Zbrojovka Brno 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
1. i 2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
3.,4.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Banjik Ostrava 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Baumit Jablonec 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Bohemijans 1905 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Dukla 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Fastav Žlin 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Karvina 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
7. Mlada Boleslav 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
8. Sigma Olomouc 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
9. Slavija Prag 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
10. Slovačko 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
11. Slovan Liberec 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
12. Sparta Prag 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
13. Teplice 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
14. Viktorija Plzenj 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
15. Visočina Jihlava 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
16. Zbrojovka Brno 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
Rezultati - strana: Svi rezultati
Brzi meni