Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Češka, Synot liga

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
31.03. (Pet) 18:15 Mlada Boleslav-Baumit Jablonec 1.71 3.52 4.67 1.86 1.85 (3)
01.04. (Sub) 13:00 Slovan Liberec-Karvina 1.65 3.50 5.11 1.72 2.01 (3)
01.04. (Sub) 15:00 Fastav Žlin-Hradec Kralove 1.73 3.37 4.75 1.64 2.14 (3)
01.04. (Sub) 15:00 Pribram-Bohemijans 1905 3.27 3.05 2.22 1.74 1.99 (3)
01.04. (Sub) 15:00 Visočina Jihlava-Slovačko 2.12 3.12 3.39 1.66 2.12 (3)
01.04. (Sub) 15:00 Zbrojovka Brno-Dukla 2.52 3.05 2.76 1.69 2.05 (3)
01.04. (Sub) 18:15 Viktorija Plzenj-Teplice 1.50 3.95 5.97 1.77 1.95 (3)
02.04. (Ned) 15:30 Slavija Prag-Sparta Prag 1.96 3.17 3.87 1.59 2.23 (3)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Viktorija Plzenj 21 15 4 2 32 : 12 (+20) 49
2 Slavija Prag 21 14 6 1 44 : 15 (+29) 48
3 Sparta Prag 21 11 6 4 33 : 17 (+16) 39
4 Fastav Žlin 21 9 8 4 28 : 20 (+8) 35
5 Mlada Boleslav 21 9 7 5 32 : 22 (+10) 34
6 Teplice 21 8 6 7 25 : 19 (+6) 30
7 Karvina 21 8 5 8 30 : 32 (-2) 29
8 Baumit Jablonec 21 7 7 7 33 : 28 (+5) 28
9 Dukla 21 7 5 9 26 : 24 (+2) 26
10 Slovačko 21 5 10 6 23 : 27 (-4) 25
11 Zbrojovka Brno 21 3 13 5 21 : 29 (-8) 22
12 Bohemijans 1905 21 5 6 10 16 : 26 (-10) 21
13 Slovan Liberec 21 4 8 9 14 : 21 (-7) 20
14 Hradec Kralove 21 5 3 13 19 : 34 (-15) 18
15 Visočina Jihlava 21 3 7 11 16 : 36 (-20) 16
16 Pribram 21 3 3 15 15 : 45 (-30) 12
1. i 2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
3.,4.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Viktorija Plzenj 10 8 1 1 18 : 6 25 11 7 3 1 14 : 6 24
2. Slavija Prag 10 8 2 0 16 : 5 26 11 6 4 1 28 : 10 22
3. Sparta Prag 11 8 2 1 22 : 7 26 10 3 4 3 11 : 10 13
4. Fastav Žlin 11 4 5 2 14 : 12 17 10 5 3 2 14 : 8 18
5. Mlada Boleslav 11 5 4 2 18 : 10 19 10 4 3 3 14 : 12 15
6. Teplice 10 4 3 3 11 : 7 15 11 4 3 4 14 : 12 15
7. Karvina 11 5 3 3 16 : 11 18 10 3 2 5 14 : 21 11
8. Baumit Jablonec 11 5 4 2 23 : 12 19 10 2 3 5 10 : 16 9
9. Dukla 11 4 2 5 15 : 12 14 10 3 3 4 11 : 12 12
10. Slovačko 10 2 6 2 11 : 12 12 11 3 4 4 12 : 15 13
11. Zbrojovka Brno 10 2 7 1 11 : 12 13 11 1 6 4 10 : 17 9
12. Bohemijans 1905 11 4 1 6 10 : 13 13 10 1 5 4 6 : 13 8
13. Slovan Liberec 10 3 6 1 11 : 7 15 11 1 2 8 3 : 14 5
14. Hradec Kralove 10 2 2 6 8 : 15 8 11 3 1 7 11 : 19 10
15. Visočina Jihlava 11 3 3 5 13 : 18 12 10 0 4 6 3 : 18 4
16. Pribram 10 3 1 6 10 : 21 10 11 0 2 9 5 : 24 2
Brzi meni