Holandija, Eredivisie

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
20.01. (Pet) 19:00 Tvente-Herakles 1.71 3.73 4.65 2.12 1.67 (8)
21.01. (Sub) 17:30 AZ Alkmar-Sparta Roterdam 1.53 4.24 5.60 2.41 1.53 (8)
21.01. (Sub) 18:45 ADO Den Hag-PEC Cvole 2.36 3.34 2.89 1.90 1.84 (8)
21.01. (Sub) 18:45 Fejenord-Viljem II 1.27 5.51 10.56 2.33 1.56 (8)
21.01. (Sub) 19:45 Groningen-Vitese 2.48 3.29 2.79 1.91 1.84 (8)
22.01. (Ned) 11:30 Utreht-Ajaks 4.58 3.64 1.74 2.00 1.76 (8)
22.01. (Ned) 13:30 Ekscelzior Roter.-Go Ahed Igls 2.08 3.43 3.38 1.91 1.84 (8)
22.01. (Ned) 13:30 NEC Nijmegen-Roda 2.07 3.37 3.43 1.78 1.98 (8)
22.01. (Ned) 15:45 PSV Ajndhoven-Herenven 1.35 5.01 7.93 2.63 1.44 (8)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Fejenord 18 14 3 1 49 : 12 (+37) 45
2 Ajaks 18 12 4 2 38 : 14 (+24) 40
3 PSV Ajndhoven 18 10 7 1 27 : 8 (+19) 37
4 Herenven 18 9 5 4 34 : 20 (+14) 32
5 AZ Alkmar 18 8 7 3 32 : 24 (+8) 31
6 Utreht 18 7 7 4 28 : 23 (+5) 28
7 Vitese 18 7 5 6 27 : 23 (+4) 26
8 Tvente 18 6 6 6 27 : 26 (+1) 24
9 Groningen 18 6 5 7 27 : 26 (+1) 23
10 NEC Nijmegen 18 5 7 6 19 : 28 (-9) 22
11 Herakles 18 5 6 7 22 : 29 (-7) 21
12 Viljem II 18 4 7 7 12 : 20 (-8) 19
13 Sparta Roterdam 18 4 5 9 23 : 31 (-8) 17
14 ADO Den Hag 18 5 2 11 16 : 31 (-15) 17
15 Ekscelzior Roter. 18 4 4 10 23 : 34 (-11) 16
16 PEC Cvole 18 3 5 10 14 : 37 (-23) 14
17 Roda 18 1 10 7 8 : 23 (-15) 13
18 Go Ahed Igls 18 3 3 12 15 : 32 (-17) 12
1.mesto - Liga Šampiona
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Liga Evrope
3.mesto i pobednik Plej ofa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Fejenord 9 7 2 0 29 : 7 23 9 7 1 1 20 : 5 22
2. Ajaks 9 6 2 1 21 : 8 20 9 6 2 1 17 : 6 20
3. PSV Ajndhoven 9 5 3 1 10 : 4 18 9 5 4 0 17 : 4 19
4. Herenven 9 5 3 1 15 : 8 18 9 4 2 3 19 : 12 14
5. AZ Alkmar 8 3 4 1 17 : 13 13 10 5 3 2 15 : 11 18
6. Utreht 9 4 2 3 16 : 14 14 9 3 5 1 12 : 9 14
7. Vitese 9 4 2 3 15 : 12 14 9 3 3 3 12 : 11 12
8. Tvente 9 4 3 2 15 : 10 15 9 2 3 4 12 : 16 9
9. Groningen 9 3 3 3 11 : 15 12 9 3 2 4 16 : 11 11
10. NEC Nijmegen 9 3 4 2 12 : 12 13 9 2 3 4 7 : 16 9
11. Herakles 9 4 2 3 14 : 12 14 9 1 4 4 8 : 17 7
12. Viljem II 10 2 4 4 6 : 11 10 8 2 3 3 6 : 9 9
13. Sparta Roterdam 9 3 3 3 13 : 12 12 9 1 2 6 10 : 19 5
14. ADO Den Hag 8 3 1 4 6 : 9 10 10 2 1 7 10 : 22 7
15. Ekscelzior Roter. 9 3 2 4 15 : 16 11 9 1 2 6 8 : 18 5
16. PEC Cvole 10 2 3 5 7 : 19 9 8 1 2 5 7 : 18 5
17. Roda 9 0 5 4 3 : 10 5 9 1 5 3 5 : 13 8
18. Go Ahed Igls 9 3 1 5 10 : 14 10 9 0 2 7 5 : 18 2
Brzi meni