Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Holandija, Eredivisie

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
11.08. (Pet) 18:00 ADO Den Hag-Utreht 3.34 3.34 2.17 1.81 1.98 (4)
12.08. (Sub) 16:30 PSV Ajndhoven-AZ Alkmar 1.35 4.98 8.39 2.78 1.43 (4)
12.08. (Sub) 16:30 VVV Venlo-Sparta Roterdam 2.33 3.45 2.91 1.88 1.90 (4)
12.08. (Sub) 18:45 Herakles-Ajaks 6.76 4.45 1.45 2.21 1.65 (4)
12.08. (Sub) 18:45 Vitese-NAC Breda 1.50 4.30 6.24 2.41 1.56 (4)
13.08. (Ned) 10:30 PEC Cvole-Roda 1.86 3.45 4.27 1.98 1.81 (4)
13.08. (Ned) 12:30 Fejenord-Tvente 1.26 5.68 11.18 2.44 1.55 (4)
13.08. (Ned) 12:30 Viljem II-Ekscelzior Roter. 1.93 3.45 3.99 1.94 1.84 (4)
13.08. (Ned) 14:45 Groningen-Herenven 2.13 3.51 3.24 2.34 1.59 (4)
18.08. (Pet) 18:00 Roda-Vitese 3.18 3.30 2.02 (1)
19.08. (Sub) 16:30 Tvente-VVV Venlo 1.34 4.32 7.40 (1)
19.08. (Sub) 17:45 Ajaks-Groningen 1.21 5.50 9.60 (1)
19.08. (Sub) 17:45 AZ Alkmar-ADO Den Hag 1.34 4.32 7.40 (1)
19.08. (Sub) 18:45 Herenven-Herakles 1.69 3.60 4.24 (1)
20.08. (Ned) 10:30 Ekscelzior Roter.-Fejenord 7.40 4.32 1.34 (1)
20.08. (Ned) 12:30 Utreht-Viljem II 1.55 3.74 4.90 (1)
20.08. (Ned) 14:45 NAC Breda-PSV Ajndhoven 9.60 5.50 1.21 (1)
20.08. (Ned) 14:45 Sparta Roterdam-PEC Cvole 2.12 3.20 2.98 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi


Ukupno O P N P D : P GR B
1 ADO Den Hag 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Ajaks 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 AZ Alkmar 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Ekscelzior Roter. 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
5 Fejenord 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
6 Groningen 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
7 Herakles 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
8 Herenven 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
9 NAC Breda 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
10 PEC Cvole 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
11 PSV Ajndhoven 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
12 Roda 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
13 Sparta Roterdam 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
14 Tvente 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
15 Utreht 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
16 Viljem II 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
17 Vitese 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
18 VVV Venlo 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
1.mesto - Liga Šampiona
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Liga Evrope
3.mesto i pobednik Plej ofa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. ADO Den Hag 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Ajaks 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. AZ Alkmar 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Ekscelzior Roter. 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Fejenord 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Groningen 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
7. Herakles 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
8. Herenven 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
9. NAC Breda 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
10. PEC Cvole 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
11. PSV Ajndhoven 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
12. Roda 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
13. Sparta Roterdam 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
14. Tvente 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
15. Utreht 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
16. Viljem II 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
17. Vitese 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
18. VVV Venlo 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
Rezultati - strana: Svi rezultati
Brzi meni