POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(52)
Engleska
(20)
Nemačka
(74)
Italija
(31)
Francuska
(31)
Srbija
(5)
Albanija
(2)
Alžir
(7)
Argentina
(33)
Australija
(2)
Austrija
(22)
Azerbejdžan
(1)
Azija
(1)
Bangladeš
(2)
Belgija
(10)
Belorusija
(8)
BIH
(1)
Brazil
(51)
Bugarska
(17)
Češka
(9)
Čile
(15)
Danska
(24)
Egipat
(6)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(23)
Finska
(8)
Gana
(1)
Grčka
(9)
Gruzija
(4)
Holandija
(28)
Hrvatska
(11)
Irak
(1)
Irska
(10)
Island
(9)
Izrael
(12)
Japan
(19)
Jermenija
(1)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(8)
Južna Koreja
(19)
Kanada
(5)
Kina
(9)
Kipar
(8)
Kolumbija
(5)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Mađarska
(16)
Meksiko
(5)
Norveška
(16)
Oman
(1)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(23)
Rep. Srpska
(1)
Rumunija
(17)
Rusija
(18)
SAD
(38)
Salvador
(2)
Saud. Arabija
(6)
Sev. Amerika
(1)
Singapur
(3)
Škotska
(13)
Slovačka
(9)
Slovenija
(6)
Švajcarska
(8)
Švedska
(23)
Tajland
(8)
Trinidad i Tobago
(1)
Tunis
(2)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(6)
Ukrajina
(18)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(2)
Vels
(2)
Vijetnam
(1)
Rezultati po danu
<
05.10.2013. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
7
Danska 3 (Istok)
Gentofte-Vangede
1:1
Solerod
Skjold Birkerod
3:1
Nikebing
Danska 3 (Zapad)
Arhus Fremad
2:0
Skovbaken
Brabrand
0:1
HIK Helerup
Djursland
1:0
Oder
Jamerbugt
3:2
Ringkobing
Nesbi
1:2
Sudvest 05
Rishoj
1:2
Skive
Ekvador 1 - II deo
Deportivo Kvevedo
1:0
Manta
Engleska 1
Fulam
1:0
Stouk Siti
Hal Siti
0:0
Aston Vila
Kardif Siti
1:2
Njukastl Junajted
Liverpul
3:1
Kristal Palas
Mančester Siti
3:1
Everton
Sanderlend
1:2
Mančester Junajted
Engleska 2
Barnli
2:1
Reding
Birmingem Siti
1:2
Bolton Vonderers
Bornmaut
5:2
Milvol
Brajton i Houv Albion
1:3
Notingem Forest
Čarlton Atletik
0:0
Blekpul
Derbi Kaunti
3:1
Lids Junajted
Donkaster Rovers
1:0
Lester Siti
Hadersfild Taun
1:2
Votford
Kvins Park Rendžers
2:0
Barnsli
Midlzbro
4:1
Jeovil Taun
Šefild Venzdi
1:1
Ipsvič Taun
Engleska 3
Brentford
0:1
Roteram Jun.
Gilingem
3:2
Milton Kejns Dons
Kolčester Junajted
0:3
Vulverhempton Vond.
Nots Kaunti
4:0
Kru Aleksandra
Oldam Atletik
1:1
Lejton Orijent
Piterboro Junajted
2:0
Preston Nort End
Port Vejl
1:1
Bristol Siti
Šruzberi Taun
2:2
Karlajl Junajted
Stivenidž
0:1
Koventri Siti
Svindon Taun
1:0
Tranmer Rovers
Volsol
0:2
Bradford Siti
Engleska 4
AFC Vimbldon
0:2
Nortempton Taun
Bristol Rovers
1:3
Flitvud Taun
Buri
0:0
Njuport Kaunti
Egziter Siti
3:1
Plimut Argajl
Mensfild Taun
1:4
Hartlpul Junajted
Morkamb
4:3
Česterfild
Oksford Junajted
0:2
Sautend Junajted
Portsmaut
3:0
Ročdejl
Skantorp Junajted
2:0
Čeltnem Taun
Torki Junajted
0:3
Jork Siti
Vikomb Vonderers
1:2
Barton Albion
Engleska 5
Alderšot Taun
0:3
Grimzbi Taun
Alfreton Taun
3:2
Forest Grin Rovers
Čester FK
0:0
Kiderminster Harijers
Gejtshed
2:0
Dartford
Hajd FK
0:3
Breintri Taun
Kembridž Junajted
1:0
Hereford Junajted
Luton Taun
4:3
Halifaks Taun
Naniton Taun
2:2
Linkoln Siti
Sautport
1:1
Voking
Solzberi
2:1
Reksem
Temvort
1:0
Meklsfild
Veling Junajted
1:1
Barnet
Engleska 6 (Jug)
Bejzingstouk Taun
0:1
Hejs i Jeding Junajted
Bišops Stortford
4:0
Gosport Borou
Boreham Vud
1:1
Bromli
Čelmsford Siti
1:0
Bat Siti
Dover Atletik
1:0
Dorčester Taun
Farnboro
2:0
Vajthok
Istli
1:1
Konkord Rendžers
Mejdenhed Junajted
1:3
Havant i Voterluvil
Saton Junajted
4:0
Istburn Boro
Tonbridž Ejndžels
1:1
Stejns Taun
Veston Super Mer
0:6
Ebsflit Junajted
Engleska 6 (Sever)
Altrinčem
4:1
Guisli
Boston Junajted
1:0
Berou
Brekli Taun
2:1
Voksol Motors
Gejnsboro Triniti
2:0
Herogejt Taun
Hednsford Taun
4:1
Gloster Siti
Histon
0:1
Telford Junajted
Kolvin Bej
0:3
Nort Feribi Junajted
Oksford Siti
2:1
Stalibridž Seltik
Solihal Murs
2:2
Bradford Park Avenju
Stokport Kaunti
4:0
Vorčester Siti
Vorkington
1:2
Limington
Estonija 1
Nome Kalju
2:2
Flora
Šilamae
1:2
Levadia Talin
Talina Kalev
0:4
Narva Trans
Estonija 2
Tameka Tartu II
3:1
Vandra
Estonija, Kup
1/8 finala
Kuresare
1:0
Paide Linameskond
Farska Ostrva 1
AB Argir
0:1
KI Klaksvik
Finska 1
Inter Turku
2:0
JJK Jivaskila
Lahti
5:1
IFK Mariehamn
Finska 2
Haka
3:1
Vikingit
Ilves
2:2
KooTeePee
JIPPO Joensu
0:1
SJK Seinajoen
OPS Oulu
8:0
AC Kajani
PK-35 Vanta
0:1
AC Oulu
Finska 3 Istok
JaPS Jarvenpaa
2:1
HIFK Helsinki
Lahti Akatemia
2:1
Atlantis
MP Mikeli
2:4
Keski-Usima
POHU
1:4
KTP Kotka
Sudet
2:3
Futura
1
2
3
4
5
6
7
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
09.05.2024.
08.05.2024.
07.05.2024.
06.05.2024.
05.05.2024.
04.05.2024.
03.05.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno