POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(52)
Engleska
(20)
Nemačka
(74)
Italija
(31)
Francuska
(31)
Srbija
(5)
Albanija
(2)
Alžir
(7)
Argentina
(37)
Australija
(2)
Austrija
(22)
Azerbejdžan
(1)
Azija
(1)
Bangladeš
(2)
Belgija
(10)
Belorusija
(8)
BIH
(1)
Brazil
(51)
Bugarska
(17)
Češka
(9)
Čile
(15)
Danska
(24)
Egipat
(6)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(23)
Finska
(8)
Gana
(1)
Grčka
(9)
Gruzija
(4)
Holandija
(28)
Hrvatska
(11)
Irska
(10)
Island
(9)
Izrael
(12)
Japan
(19)
Jermenija
(1)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(8)
Južna Koreja
(19)
Kanada
(5)
Kina
(9)
Kipar
(8)
Kolumbija
(5)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Mađarska
(16)
Meksiko
(5)
Norveška
(16)
Oman
(1)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(23)
Rep. Srpska
(1)
Rumunija
(17)
Rusija
(18)
SAD
(38)
Salvador
(2)
Saud. Arabija
(6)
Sev. Amerika
(1)
Singapur
(3)
Škotska
(13)
Slovačka
(9)
Slovenija
(6)
Švajcarska
(8)
Švedska
(23)
Tajland
(8)
Trinidad i Tobago
(1)
Tunis
(2)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(6)
Ukrajina
(18)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(2)
Vels
(2)
Vijetnam
(1)
Rezultati po danu
<
05.10.2013. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
7
Kina 1
Ćingdao Jonun
0:0
Vuhan Zal
Gvangdžu R i F
1:0
Čangčun Jatai
Hangžu Grintaun
1:1
Đangsu Seinti
Liaoning Huvin
1:1
Beidžing Guoan
Šangaj SIPG
0:1
Šangaj Šenksin
Tjenđin Teda
2:0
Dalijen Aerbin
Kina 2
BIT Beidžing
3:0
Šenzen Rubi
Guizou Žičeng
1:0
Šidžiažuang Jongčang Junhao
Hunan Bilous
2:0
Harbin Jiteng
Janbian Bekdu Tajgers
4:0
Hubei Huakaier
Kipar 1
AEL Limasol
1:1
AEK Larnaka
Etnikos Ahna
1:2
Ermis Aradipos
Kipar 2
AEP Pafos
0:3
Omonija Aradipou
Aja Napa
2:1
Otelo Atinou
Anagenisis Derinia
5:1
Nikos i Sokratis Erimis
Olimpijakos Nikozija
2:0
APEP Pitsilias
Kolumbija 2, 2.deo
Fortaleza Zipakira
2:1
Valedupar
Universidad Autonoma
2:1
Atletiko Bukaramanga
Kolumbija, 2.deo
Alijanca Petrolera
1:1
Junior
Atletiko Nasional
4:1
Envigado
Bojaka Patriotas
2:2
Miljonarios
Deportivo Kali
0:0
Deportes Tolima
Kuvajt 1
Al Naser
4:1
Al Jarmuk
Al Salmija
1:2
Al Džahra
Kadšia
2:1
Al Šabab Kuvajt
Kuvajt Klub
3:0
Kaitan
Letonija 1
Ilukstes NSS
1:2
META/Latvijas Univerzitet
Skonto
1:1
Ventspils
Spartaks Jurmala
0:2
Daugava
Liban 1
Al Ansar Bejrut
0:0
Šabab Al Sahel
Al Mabarah
0:5
Al Egtmaej Trablos
Libija 1 - 1.deo
Al Ahli Tripoli
5:0
Kalij Sirt
Al Nasr Bengazi
0:0
Al Madina
Litvanija 1
Banga Gargždai
1:3
Kruoja
Siduva
0:0
Ekranas
Žalgiris
1:0
Dainava
Makedonija 1
Rabotnički
3:0
Bregalnica Štip
Malezija, Kup
četvrtfinale (r)
Kelantan
6:1
Darul Takzim
Saravak
3:1
Sime Darbi
Malta 1 - 1.deo
Balzan Juts
0:0
Florijana
Birkirkara
1:1
Kormi
Mosta
0:2
Hibernijans Paola
Vitorioza Stars
2:2
Tarksien Rejnbouz
Maroko 1
FAR Rabat
0:0
Olimpik Huribga
KAC Kenitra
2:0
Renaisans de Berkane
Vidad Fes
1:3
Olimpik Safi
Mađarska 1
Diožđer
5:0
Mezekevešd
MTK
2:2
Kečkemet TE
Pečuj MFK
1:2
Puškaš Akademija
Sombathelj Haladaš
4:1
Rakoci Kapošvar
Đer ETO
4:1
Lombard Papa
Mađarska 2
Bodajk Šiofok
0:3
Ajka
Cegled
0:1
Zalaegeršeg
Kišvarda-Master Gud
0:2
Kozarmišlenji SE
Sigetsentmikloš
3:0
Tatabanja
Šopron
0:1
Njiređhaza Spartakus
Ðirmot
1:2
Bekeščaba Elore
Meksiko 1 (Apertura)
Atlante
2:1
Monterej
Atlas
1:2
Kruz Azul
Klub Amerika
2:0
Gvadalahara Čivas
Leon
3:1
Puebla
Pačuka
1:1
Tiburones Rohos de Verakruz
Tigres UANL
1:2
Deportivo Toluka
Meksiko 2 (Apertura)
Estudijantes Altamira
5:2
Universidad de Guadalahara
Merida FK
3:0
Klub Selaja
Zakatepek
0:2
Korekaminos UAT
Moldavija 1
Dinamo-Auto
1:2
Dačija Kišinjev
Milsami
0:1
Kostuleni
Veris Kišinjev
3:1
CSCA-Rapid Kišinjev
Nemačka 1
Bajer Leverkuzen
1:1
Bajern Minhen
Bor. Menhengladbah
2:0
Borusija Dortmund
Majnc 05
2:2
1899 Hofenhajm
Šalke 04
4:1
Augsburg
Štutgart
1:1
Verder
Volfsburg
0:2
Ajntraht Braunšvajg
Nemačka 2
Dinamo Drezden
2:0
Alen
Karlsrue
1:2
Keln
Nemačka 3
07 Elversberg
1:0
Duizburg
Borusija Dortmund II
4:0
Halešer
Darmštat 98
1:0
Štutgarter Kikers
Hajdenhajm 1846
0:2
RB Lajpcig
Jan Regenzburg
1:1
Vaker Burghauzen
Osnabrik
1:0
Vehen Vizbaden
Unterhahing
2:1
Rot Vajs Erfurt
Nemačka 4 (Bajern)
1860 Minhen II
2:1
Buhbach
Vircburger Kikers
0:2
Viktorija Ašafenburg
Nemačka 4 (Jugozapad)
Frajburg II
1:0
Ofenbaher Kikers
Fulendorf
3:0
Valdhof 07
Homburg
0:0
SVN Cvajbriken
Kajzerslautern II
2:0
Ulm 1846
Neckarelc
4:1
Majnc 05 II
Vormatija Vorms
0:2
1899 Hofenhajm II
Nemačka 4 (Sever)
Ajntraht Braunšvajg II
1:1
Hamburger SV II
ETSV Vejče
3:0
Vilhelmshafen
Verder II
3:0
Klopenburg
Nemačka 4 (Severoistok)
Herta II
1:2
Plauen
Nemačka 4 (Zapad)
Alemanija Ahen
2:0
Bajer Leverkuzen II
Fortuna Keln
1:2
Sportfrojnde Lote
Lipštad 08
1:1
Keln II
Rot Vajs Oberhauzen
2:2
Videnbrik 2000
1
2
3
4
5
6
7
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
09.05.2024.
08.05.2024.
07.05.2024.
06.05.2024.
05.05.2024.
04.05.2024.
03.05.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno