POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(5)
Španija
(52)
Engleska
(19)
Nemačka
(32)
Italija
(31)
Francuska
(31)
Srbija
(6)
Albanija
(2)
Argentina
(35)
Australija
(2)
Austrija
(15)
Azija
(1)
Bahrein
(3)
Belgija
(10)
Belorusija
(10)
Brazil
(51)
Bugarska
(17)
Češka
(17)
Čile
(7)
Crna Gora
(2)
Danska
(19)
Egipat
(8)
Ekvador
(8)
Estonija
(7)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(1)
Finska
(9)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(13)
Holandija
(19)
Hrvatska
(11)
Irak
(2)
Iran
(3)
Irska
(10)
Island
(8)
Izrael
(7)
Japan
(19)
Južna Afrika
(5)
Južna Amerika
(23)
Južna Koreja
(12)
Kanada
(6)
Katar
(1)
Kazahstan
(4)
Kina
(8)
Kipar
(6)
Kolumbija
(6)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Litvanija
(5)
Malta
(1)
Maroko
(1)
Mađarska
(16)
Meksiko
(8)
Norveška
(24)
Oman
(2)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(23)
Rumunija
(16)
Rusija
(22)
SAD
(51)
Salvador
(1)
Saud. Arabija
(11)
Sev. Amerika
(1)
Singapur
(1)
Škotska
(8)
Slovačka
(6)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(11)
Švedska
(33)
Tajland
(10)
Turska
(20)
U.A.Emirati
(3)
Ukrajina
(10)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(2)
Vels
(2)
Vijetnam
(5)
Rezultati po danu
<
27.09.2016. (Utorak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Argentina 1
San Martin San Huan
0:0
Kolon
Argentina 3, Torneo Federal A
Deportivo Maipu
1:1
Sportivo Desamparados
Australija, Kup
četvrtfinale
Bentli Grins
0:2
Melburn Viktori
Kanbera Olimpik
1:0
Grin Gali
Austrija 3 Centar
Union Sent Florian
1:1
Šturm Am.
Austrija 3 Istok
Admira Vaker Am.
2:3
Sent Pelten Am.
Azerbejdžan 1
Nefči
1:2
Sumgait FK
Azijska LŠ - završni deo
polufinale
Al Ain
3:1
Al Džaiš Katar
Azijski Kup - završni deo
polufinale
Al Kuva Al Džavija
1:1
Al Ahed
Bangladeš 1
Abahani Limited Čitagong
1:0
Feni Soker Klub
Rahmatganj MFS
3:2
Tim Bangladeš Jut Mils Korporejšn
Brazil 2
Atletiko Gojaniense
1:1
Žoinvil
Češka, Kup
1/16 finala
Karvina
0:0
Prostejov
2:0 nakon produžetaka.
Čile, Kup
1/8 finala (r)
Kolo Kolo
3:1
Uačipato
Engleska 2
Barnsli
1:1
Aston Vila
Barton Albion
1:1
Kvins Park Rendžers
Birmingem Siti
2:2
Preston Nort End
Blekburn Rovers
0:1
Šefild Venzdi
Brentford
4:1
Reding
Bristol Siti
1:0
Lids Junajted
Hadersfild Taun
2:1
Roteram Jun.
Ipsvič Taun
0:0
Brajton i Houv Albion
Kardif Siti
0:2
Derbi Kaunti
Notingem Forest
1:1
Fulam
Vigan Atletik
2:1
Vulverhempton Vond.
Engleska 3
Bradford Siti
2:1
Flitvud Taun
Čarlton Atletik
1:1
Oldam Atletik
Česterfild
3:3
Gilingem
Milton Kejns Dons
1:3
Buri
Port Vejl
3:1
Milvol
Ročdejl
1:0
Bolton Vonderers
Sautend Junajted
2:1
Oksford Junajted
Šefild Junajted
1:0
Bristol Rovers
Šruzberi Taun
1:1
Piterboro Junajted
Svindon Taun
1:3
Nortempton Taun
Volsol
1:4
Skantorp Junajted
Engleska 4
Akrington Stenli
1:1
Mensfild Taun
Barnet
2:2
Morkamb
Blekpul
3:1
Portsmaut
Čeltnem Taun
0:0
Stivenidž
Donkaster Rovers
2:2
Karlajl Junajted
Egziter Siti
0:2
Nots Kaunti
Grimzbi Taun
1:0
Njuport Kaunti
Hartlpul Junajted
1:1
Luton Taun
Kembridž Junajted
1:0
Jeovil Taun
Krouli Taun
1:1
Kolčester Junajted
Lejton Orijent
0:2
Plimut Argajl
Vikomb Vonderers
5:1
Kru Aleksandra
Engleska 5
Meklsfild
3:0
Reksem
Engleska 6 (Jug)
Hemel Hempsted Taun
2:0
Vajthok
Engleska 6 (Sever)
Junajted of Mančester
0:0
Kurzon Ešton
Stokport Kaunti
1:2
Fajld
Engleska 7 (Istok)
Bilerikej Taun
1:0
Folkestoun Invikta
Bognor Redžis Taun
1:1
Burdžis Hil Taun
Dulvič Hamlet
1:4
Herou Boro
Enfild Taun
1:0
Metropolitan Polis
Harlou Taun
5:1
Nidem Market
Havant i Voterluvil
3:2
Vorting
Kanvi Ajlend
3:1
Hendon
Liston
2:1
Sadberi
Mersthem
5:3
Tonbridž Ejndžels
Vingejt i Finčli
2:1
Kingstonian
Engleska 7 (Jug)
Banberi Junajted
1:1
Merter Taun
Bejzingstouk Taun
0:1
Sajrenčester Taun
Česhem Junajted
3:1
Kembridž Siti
Dorčester Taun
1:3
Čipenhem Taun
Ketering Taun
1:1
Hejs i Jeding Junajted
Kings Lin Taun
1:1
Kings Lengli
Redič Junajted
1:0
Danstejbl Taun
Sinderford Taun
2:2
Vejmut
Slou Taun
2:0
Limington
St Ajvs Taun
0:1
Biglsvejd Taun
Engleska 7 (Sever)
Bakston
1:0
Korbi Taun
Blajt Spartans
0:0
Spenimur Taun
Grantam Taun
5:1
Kolvil Taun
Hejlsoven Taun
2:1
Ilkeston
Marin
1:0
Saton Koldfild Taun
Metlok Taun
1:0
Frikli Atletik
Rašal Olimpik
3:1
Barvel
Skelmersdejl Junajted
0:1
Vorkington
Staford Rendžers
0:0
Stourbridž
Vitbi Taun
2:1
Ešton Junajted
Vorington Taun
2:3
Nantvič Taun
Estonija 1
Infonet
2:2
Nome Kalju
Francuska 2
Gazelek Ajačio
1:1
Amijen
Irak 1.
Al Hudod
1:1
Naft Al Junob
Najaf
2:2
Samava
Irska 1
Deri Siti
2:2
Šamrok Rovers
Kork Siti
5:3
Galvej Junajted
Sent Patriks Atletik
0:0
Slajgo Rovers
Italija 2
Askoli Kalčo 1898
0:0
Ćezena
Jermenija 1
Alaškert
0:0
Pjunik
Širak
0:1
Banants
Južna Afrika 1
Hajlends Park
1:1
Kejp Taun Siti
Maricburg Junajted
0:1
Polokvane Siti
Orlando Pajrats
1:1
Platinum Stars
Kolumbija 2
Deportivo Pereira
1:0
Kukuta Deportivo
Liga Šampiona - I faza
Borusija Dortmund
2:2
Real Madrid
CSKA Moskva
0:1
Totenhem Hotspur
Dinamo Zagreb
0:4
Juventus
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
07.05.2024.
06.05.2024.
05.05.2024.
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno