POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(49)
Engleska
(43)
Nemačka
(72)
Italija
(31)
Francuska
(32)
Srbija
(17)
Albanija
(5)
Alžir
(1)
Andora
(3)
Angola
(2)
Argentina
(44)
Australija
(1)
Austrija
(16)
Azerbejdžan
(4)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(1)
Belgija
(17)
Belorusija
(6)
BIH
(5)
Bolivija
(1)
Brazil
(46)
Bugarska
(8)
Češka
(14)
Čile
(14)
Crna Gora
(5)
Danska
(16)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(4)
Filipini
(1)
Finska
(23)
Gana
(3)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gvatemala
(2)
Holandija
(26)
Honduras
(3)
Hong Kong
(3)
Hrvatska
(9)
Indija
(1)
Irak
(6)
Iran
(1)
Irska
(10)
Island
(9)
Izrael
(7)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Jordan
(1)
Južna Afrika
(9)
Južna Amerika
(33)
Južna Koreja
(9)
Kanada
(3)
Kazahstan
(3)
Kenija
(9)
Kina
(13)
Kipar
(8)
Kolumbija
(8)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(4)
Malavi
(4)
Malta
(1)
Mađarska
(15)
Meksiko
(1)
Moldavija
(2)
Norveška
(27)
Obala Slonovače
(3)
Oman
(2)
Paragvaj
(3)
Peru
(6)
Poljska
(19)
Portugalija
(25)
Rep. Srpska
(3)
Rumunija
(8)
Rusija
(31)
SAD
(39)
Salvador
(6)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(8)
Sev. Makedonija
(6)
Severna Irska
(2)
Singapur
(2)
Škotska
(17)
Slovačka
(9)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(9)
Švedska
(62)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(8)
Tajvan
(2)
Tunis
(4)
Turska
(34)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(14)
Urugvaj
(6)
Uzbekistan
(3)
Vels
(2)
Venecuela
(4)
Vijetnam
(5)
Rezultati po danu
<
18.03.2018. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
Nikaragva 1 (Klausura)
Managva
4:0
San Francisko Masačapa
Real Madriz
0:2
Deportivo Okotal
UNAN Managva
2:1
Činandega FK
Norveška 1
Bran
2:0
Bodo/Glimt
Haugesund
0:1
Molde
Valerenga
2:1
Od
Novi Zeland 1
Tim Velington
3:2
Hamilton Vonderers
Vejtejker Junajted
5:3
Tasman Junajted
Panama 1 Klausura
Atletiko Veraguense
1:0
El Čorilo
Sporting San Migelito
0:2
Alijanca Panama
Tauro
0:1
Santa Hema
Paragvaj 1 (Apertura)
Gvarani Asunsion
1:4
Nasional Asunsion
Independiente Asunsion
1:1
3 de Febrero
Peru 1 Verano
Melgar
2:1
Sport Huankajo
Poljska 1 - 1.deo
Krakovija
2:1
Sandecja Novi Sac
Legija Varšava
0:2
Visla Krakov
Šlonsk Vroclav
1:1
Visla Plock
Portugalija 1
Moreirense
2:1
Belenenseš
Šaveš
1:4
Sporting Braga
Sporting Lisabon
2:0
Rio Ave
Vitoria Gimaraeš
2:1
Desportivo Aveš
Portugalija 2
Akademiko Vizeu
1:0
Kova da Piedad
Arouka
1:0
Akademika
Benfika B
1:2
Žil Visente
Leikšoeš
1:1
Sporting Lisabon B
Nasional Madeira
3:0
Varzim
Oliveirense
2:1
Uniao Madeira
Penafiel
3:0
Santa Klara
Porto B
3:0
Sporting Kovilja
Portugalija 3 A
AD Oliveirense
3:0
Minas de Argozelo
Aroeš
1:1
Mondinense
Braganca
1:1
Atletiko Arkos
Merelinense
1:0
Kamara de Lobos
Pedras Salgadas
0:1
Mirandela
Sao Martinjo
0:0
Torkatense
Viljaverdense
1:0
Montalegre
Vizela
0:1
Fafe
Portugalija 3 B
Alijansa de Gandra
1:0
Amarante
Ešpinjo
1:1
Trofense
Felgeiraš
4:0
Kamača
Kanelas 2010
2:1
Freamunde
Kinfaeš
0:0
Kesarense
Koimbroeš
2:1
Sousense
Pedras Rubras
0:2
Gondomar
Sanžoanense
0:0
Salgeiroš 08
Portugalija 3 C
Agiaš do Moradal
0:1
Agueda
Fereira de Aveš
2:1
Sourenze
Fornos de Algodres
1:5
Benfica Kastelo Branko
Gafanja
1:2
Mortagva
Lusitano Villdemoinhos
0:0
Sertanense
Nogueirense
1:1
Anadia
Oleiroš
0:0
Marinense
Uniao Leiria
2:1
Maritimo B
Portugalija 3 D
1. Dezembro
0:1
Kaldas
Atletiko Alkanenense
0:0
Mafra
Koručense
0:1
Sakavenense
Loureš
1:3
Sintrense
Pero Pinjeiro
2:2
Elektriko
Prajense
1:0
Lusitanija
Sporting Gvadalupe
1:4
Fatima
Viljafrankense
3:0
Torense
Portugalija 3 E
Estrelja Vendas Novas
1:0
Operario
Ideal
0:2
Luletano
Kasa Pia
1:2
Moura
Kastrense
1:2
Armasenense
Luzitano VRSA
1:0
Almansilense
Olhanense
1:2
Farense
Orijental
1:0
Olímpiko Montiho
Pinjalnovense
1:1
Monkarapašense
Rumunija 1 - 2.deo
CFR 1907 Kluž
1:1
FCSB
Rumunija 2
Čindia Targovište
2:1
Lučeafarul Oradea
Hermanštad
1:0
Panduri
SAD 1
Dalas
3:0
Sijetl Saunders
Real Solt Lejk
1:0
Red Bul Njujork
Sporting Kanzas Siti
3:2
San Hoze Ertkvejks
SAD 2
Betlihem Stil
4:1
Ričmond Kikers
Čarlston Bateri
0:1
FK Sinsinati
Fresno
2:3
Las Vegas Lajts
Kolorado Springs Svičbeks
2:0
LA Galaksi 2
Oklahoma Siti Enerdži
1:0
Talsa Rafneks
Oranž Kaunti
1:1
Finiks Rajzing
Rino 1868
3:4
Svoup Park Rendzers
Sakramento Ripablik
2:1
San Antonio FK
Šarlot Indipendens
4:1
Otava Fjuri
Salvador 1 Klausura
Alijanca San Salvador
2:1
Isidro Metapan
FAS
1:0
Pasakvina
Santa Tekla
1:0
Agvila
San Marino 1
Fiorentino
2:1
Virtus Akvaviva
Folđore
4:0
Murata
Tre Fiori
0:1
Libertas
Škotska 1 - 1.deo
Madervel
0:0
Seltik
Slovačka 1 - 2.deo
Slovan Bratislava
2:0
DAC 1904 Dunajska Streda
Slovačka 2
Šport Podbrezova B
0:1
ŠTK Šamorin
Slovenija 1
Ankaran Hrvatini Mas Tech
0:3
Olimpija
Domžale
6:1
Aluminij
Triglav
1:1
Gorica
Slovenija 2
Jadran Dekani
1:4
Drava
Španija 1
Barselona
2:0
Atletik Bilbao
Real Madrid
6:3
Đirona
Selta
0:0
Malaga
1
2
3
4
5
6
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno