Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Argentina, Copa de la Liga Sur Finanzas - Primera fase

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
15.04. (Pon) 23:00 Arg. Juniors-Barakas Sentral 2.10 2.95 3.84 1.56 2.31 (12)
15.04. (Pon) 23:00 Indep. Rivadavia-Velez Sarsfild 3.66 3.14 2.07 1.56 2.31 (12)
15.04. (Pon) 23:00 Independiente-Taljeres 2.31 3.02 3.21 1.52 2.40 (12)
15.04. (Pon) 23:00 Instituto-River Plata 3.74 3.19 2.06 1.58 2.31 (12)
16.04. (Uto) 22:30 Belgrano-Rasing Klub 3.86 3.29 1.96 1.63 2.17 (12)
16.04. (Uto) 22:30 Boka Juniors-Godoj Kruz 1.68 3.45 5.38 1.55 2.33 (12)
16.04. (Uto) 22:30 Defensa Husticia-Njuels Old Bojs 2.44 3.04 2.99 1.53 2.38 (12)
16.04. (Uto) 22:30 Lanus-Estudijantes LP 2.53 3.01 2.88 1.51 2.43 (12)
17.04. (Sre) 22:30 Rozario Sentral-Deportivo Riestra 1.84 3.30 4.40 1.56 2.32 (12)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Zona A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Arg. Juniors 13 7 4 2 22 : 11 (+11) 25
2 Barakas Sentral 13 7 4 2 17 : 12 (+5) 25
3 River Plata 13 6 6 1 23 : 9 (+14) 24
4 Taljeres 13 6 5 2 22 : 14 (+8) 23
5 Independiente 13 6 4 3 12 : 8 (+4) 22
6 Velez Sarsfild 13 6 4 3 13 : 13 (0) 22
7 Instituto 13 5 2 6 17 : 14 (+3) 17
8 Banfild 14 4 5 5 14 : 15 (-1) 17
9 Hurakan B.Aires 14 4 4 6 12 : 12 (0) 16
10 Himnazia La Plata 14 5 1 8 18 : 23 (-5) 16
11 Rozario Sentral 13 4 2 7 9 : 17 (-8) 14
12 Deportivo Riestra 13 3 3 7 7 : 15 (-8) 12
13 Atletiko Tukuman 14 1 7 6 8 : 23 (-15) 10
14 Indep. Rivadavia 13 2 2 9 13 : 24 (-11) 8
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Arg. Juniors 6 6 0 0 16 : 4 18 7 1 4 2 6 : 7 7
2. Barakas Sentral 7 4 2 1 11 : 8 14 6 3 2 1 6 : 4 11
3. River Plata 7 4 3 0 15 : 5 15 6 2 3 1 8 : 4 9
4. Taljeres 7 4 2 1 14 : 7 14 6 2 3 1 8 : 7 9
5. Independiente 6 2 2 2 5 : 5 8 7 4 2 1 7 : 3 14
6. Velez Sarsfild 7 4 2 1 8 : 4 14 6 2 2 2 5 : 9 8
7. Instituto 7 2 2 3 8 : 8 8 6 3 0 3 9 : 6 9
8. Banfild 7 1 2 4 3 : 7 5 7 3 3 1 11 : 8 12
9. Hurakan B.Aires 7 3 3 1 9 : 3 12 7 1 1 5 3 : 9 4
10. Himnazia La Plata 7 3 1 3 11 : 10 10 7 2 0 5 7 : 13 6
11. Rozario Sentral 5 3 1 1 5 : 3 10 8 1 1 6 4 : 14 4
12. Deportivo Riestra 7 2 1 4 3 : 7 7 6 1 2 3 4 : 8 5
13. Atletiko Tukuman 7 1 5 1 6 : 8 8 7 0 2 5 2 : 15 2
14. Indep. Rivadavia 6 1 0 5 5 : 10 3 7 1 2 4 8 : 14 5

Zona B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Godoj Kruz 13 9 2 2 16 : 5 (+11) 29
2 Estudijantes LP 13 7 3 3 17 : 8 (+9) 24
3 Lanus 13 7 2 4 19 : 12 (+7) 23
4 Defensa Husticia 13 6 5 2 16 : 13 (+3) 23
5 Boka Juniors 13 6 4 3 19 : 12 (+7) 22
6 Rasing Klub 13 6 3 4 20 : 11 (+9) 21
7 Njuels Old Bojs 13 6 3 4 13 : 14 (-1) 21
8 Union Santa Fe 14 5 5 4 16 : 14 (+2) 20
9 Platense 14 4 6 4 10 : 14 (-4) 18
10 San Lorenco 14 3 7 4 10 : 14 (-4) 16
11 Belgrano 13 3 5 5 19 : 17 (+2) 14
12 Sentral Kordoba SdE 14 2 5 7 10 : 20 (-10) 11
13 Sarmiento 14 2 3 9 9 : 19 (-10) 9
14 Tigre 14 1 2 11 7 : 25 (-18) 5
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Godoj Kruz 7 4 2 1 7 : 3 14 6 5 0 1 9 : 2 15
2. Estudijantes LP 7 5 1 1 12 : 2 16 6 2 2 2 5 : 6 8
3. Lanus 6 2 2 2 8 : 7 8 7 5 0 2 11 : 5 15
4. Defensa Husticia 6 3 2 1 8 : 7 11 7 3 3 1 8 : 6 12
5. Boka Juniors 6 4 2 0 12 : 6 14 7 2 2 3 7 : 6 8
6. Rasing Klub 7 3 1 3 10 : 6 10 6 3 2 1 10 : 5 11
7. Njuels Old Bojs 7 2 2 3 5 : 10 8 6 4 1 1 8 : 4 13
8. Union Santa Fe 7 2 2 3 9 : 9 8 7 3 3 1 7 : 5 12
9. Platense 7 2 4 1 6 : 4 10 7 2 2 3 4 : 10 8
10. San Lorenco 7 3 2 2 5 : 5 11 7 0 5 2 5 : 9 5
11. Belgrano 6 1 3 2 8 : 7 6 7 2 2 3 11 : 10 8
12. Sentral Kordoba SdE 7 1 3 3 6 : 8 6 7 1 2 4 4 : 12 5
13. Sarmiento 7 1 1 5 6 : 9 4 7 1 2 4 3 : 10 5
14. Tigre 7 1 1 5 4 : 11 4 7 0 1 6 3 : 14 1
Pobednik 2.dela - Kopa Libertadores
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno