Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Argentina, Primera Nacional B

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
20.10. (Ned) 21:00 Almagro-Kilmes 2.72 2.65 2.87 1.34 3.00 (11)
20.10. (Ned) 21:00 Instituto-Ol Bojs 1.71 3.28 4.92 1.58 2.21 (11)
20.10. (Ned) 21:30 Indep. Rivadavia-Agropekuario 2.37 2.84 3.17 1.38 2.78 (11)
20.10. (Ned) 22:00 Vilja Dalmine-Defensores Belgrano 2.62 2.71 2.91 1.35 2.91 (11)
20.10. (Ned) 23:00 Sarmiento-Tigre 2.09 3.08 3.51 1.59 2.19 (7)
21.10. (Pon) 18:30 Deportivo Riestra-Braun 2.30 2.89 3.25 1.45 2.54 (5)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 KA Atlanta 9 7 1 1 21 : 10 (+11) 22
2 Estudijantes Kaseros 8 7 0 1 13 : 6 (+7) 21
3 Estudijantes Rio Kuarto 10 5 3 2 18 : 12 (+6) 18
4 Platense 9 5 1 3 12 : 8 (+4) 16
5 Deportivo Moron 9 4 4 1 10 : 6 (+4) 16
6 Atletiko Mitre 10 3 4 3 8 : 7 (+1) 13
7 San Martin SH 10 3 4 3 9 : 9 (0) 13
8 Điljermo Braun 10 4 0 6 9 : 11 (-2) 12
9 Temperlej 9 3 3 3 7 : 10 (-3) 12
10 Belgrano 10 2 5 3 13 : 14 (-1) 11
11 KA Alvarado 10 3 2 5 14 : 16 (-2) 11
12 Indep. Rivadavia 9 3 1 5 15 : 20 (-5) 10
13 Barakas Sentral 9 2 2 5 10 : 13 (-3) 8
14 Agropekuario 9 2 2 5 4 : 8 (-4) 8
15 Fero Karil Oeste 9 2 2 5 8 : 14 (-6) 8
16 Nueva Čikago 10 0 6 4 7 : 14 (-7) 6
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. KA Atlanta 6 5 0 1 15 : 7 15 3 2 1 0 6 : 3 7
2. Estudijantes Kaseros 3 2 0 1 3 : 2 6 5 5 0 0 10 : 4 15
3. Estudijantes Rio Kuarto 6 4 2 0 12 : 4 14 4 1 1 2 6 : 8 4
4. Platense 4 2 0 2 5 : 4 6 5 3 1 1 7 : 4 10
5. Deportivo Moron 4 2 2 0 4 : 2 8 5 2 2 1 6 : 4 8
6. Atletiko Mitre 5 2 1 2 7 : 6 7 5 1 3 1 1 : 1 6
7. San Martin SH 4 1 1 2 4 : 4 4 6 2 3 1 5 : 5 9
8. Điljermo Braun 6 3 0 3 5 : 4 9 4 1 0 3 4 : 7 3
9. Temperlej 4 0 3 1 2 : 3 3 5 3 0 2 5 : 7 9
10. Belgrano 5 2 3 0 9 : 6 9 5 0 2 3 4 : 8 2
11. KA Alvarado 5 2 0 3 9 : 10 6 5 1 2 2 5 : 6 5
12. Indep. Rivadavia 4 3 0 1 10 : 7 9 5 0 1 4 5 : 13 1
13. Barakas Sentral 4 1 1 2 6 : 7 4 5 1 1 3 4 : 6 4
14. Agropekuario 4 1 1 2 1 : 3 4 5 1 1 3 3 : 5 4
15. Fero Karil Oeste 5 2 1 2 3 : 5 7 4 0 1 3 5 : 9 1
16. Nueva Čikago 6 0 5 1 4 : 5 5 4 0 1 3 3 : 9 1

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Sarmiento 9 5 4 0 19 : 8 (+11) 19
2 San Martin Tuk. 8 5 2 1 13 : 6 (+7) 17
3 Defensores Belgrano 9 3 5 1 10 : 8 (+2) 14
4 Kilmes 9 3 5 1 8 : 7 (+1) 14
5 Atletiko Rafaela 9 3 4 2 13 : 11 (+2) 13
6 Deportivo Riestra 9 3 4 2 7 : 9 (-2) 13
7 Instituto 9 3 3 3 13 : 10 (+3) 12
8 Santamarina 9 2 5 2 9 : 7 (+2) 11
9 Tigre 8 3 2 3 7 : 8 (-1) 11
10 Vilja Dalmine 9 3 1 5 9 : 7 (+2) 10
11 Himnazia E. Mendoza 9 2 4 3 5 : 8 (-3) 10
12 Braun 9 2 3 4 9 : 12 (-3) 9
13 Himnazia Huhuj 9 2 3 4 6 : 10 (-4) 9
14 Ol Bojs 9 1 4 4 4 : 11 (-7) 7
15 Čakarita Juniors 9 1 4 4 6 : 14 (-8) 7
16 Almagro 7 0 5 2 3 : 5 (-2) 5
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Sarmiento 5 4 1 0 13 : 3 13 4 1 3 0 6 : 5 6
2. San Martin Tuk. 4 3 1 0 5 : 0 10 4 2 1 1 8 : 6 7
3. Defensores Belgrano 4 1 3 0 7 : 6 6 5 2 2 1 3 : 2 8
4. Kilmes 4 2 1 1 5 : 5 7 5 1 4 0 3 : 2 7
5. Atletiko Rafaela 4 2 1 1 6 : 4 7 5 1 3 1 7 : 7 6
6. Deportivo Riestra 5 2 3 0 5 : 3 9 4 1 1 2 2 : 6 4
7. Instituto 4 2 1 1 7 : 4 7 5 1 2 2 6 : 6 5
8. Santamarina 4 1 1 2 4 : 5 4 5 1 4 0 5 : 2 7
9. Tigre 5 2 1 2 5 : 4 7 3 1 1 1 2 : 4 4
10. Vilja Dalmine 5 3 1 1 9 : 3 10 4 0 0 4 0 : 4 0
11. Himnazia E. Mendoza 5 1 3 1 3 : 2 6 4 1 1 2 2 : 6 4
12. Braun 5 0 3 2 3 : 7 3 4 2 0 2 6 : 5 6
13. Himnazia Huhuj 4 1 3 0 2 : 1 6 5 1 0 4 4 : 9 3
14. Ol Bojs 4 1 1 2 3 : 6 4 5 0 3 2 1 : 5 3
15. Čakarita Juniors 5 1 3 1 4 : 6 6 4 0 1 3 2 : 8 1
16. Almagro 3 0 2 1 0 : 1 2 4 0 3 1 3 : 4 3
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno