Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Argentina, Primera Nacional B

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
24.02. (Pon) 20:00 Platense-Nueva Čikago 1.88 3.01 4.42 1.41 2.67 (7)
24.02. (Pon) 22:00 Temperlej-Điljermo Braun 1.90 3.00 4.32 1.39 2.73 (7)
24.02. (Pon) 23:30 Santamarina-Čakarita Juniors 2.20 2.90 3.46 1.43 2.63 (7)
25.02. (Uto) 00:50 San Martin Tuk.-Sarmiento 2.13 3.03 3.44 1.54 2.29 (5)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 KA Atlanta 17 10 4 3 31 : 19 (+12) 34
2 Estudijantes Rio Kuarto 18 9 6 3 27 : 17 (+10) 33
3 Estudijantes Kaseros 18 10 2 6 27 : 22 (+5) 32
4 Platense 17 9 1 7 20 : 20 (0) 28
5 Temperlej 17 7 6 4 16 : 13 (+3) 27
6 Deportivo Moron 18 7 5 6 16 : 17 (-1) 26
7 San Martin SH 17 6 6 5 16 : 16 (0) 24
8 Fero Karil Oeste 18 7 3 8 16 : 18 (-2) 24
9 KA Alvarado 18 6 5 7 25 : 23 (+2) 23
10 Agropekuario 18 6 5 7 17 : 16 (+1) 23
11 Belgrano 18 4 10 4 23 : 23 (0) 22
12 Indep. Rivadavia 17 5 4 8 22 : 27 (-5) 19
13 Điljermo Braun 17 5 4 8 14 : 19 (-5) 19
14 Barakas Sentral 18 4 6 8 17 : 22 (-5) 18
15 Atletiko Mitre 17 3 6 8 11 : 16 (-5) 15
16 Nueva Čikago 17 1 9 7 13 : 23 (-10) 12
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. KA Atlanta 9 6 2 1 19 : 10 20 8 4 2 2 12 : 9 14
2. Estudijantes Rio Kuarto 9 5 3 1 15 : 7 18 9 4 3 2 12 : 10 15
3. Estudijantes Kaseros 9 4 2 3 13 : 11 14 9 6 0 3 14 : 11 18
4. Platense 8 4 0 4 8 : 9 12 9 5 1 3 12 : 11 16
5. Temperlej 8 2 4 2 7 : 4 10 9 5 2 2 9 : 9 17
6. Deportivo Moron 9 4 3 2 7 : 6 15 9 3 2 4 9 : 11 11
7. San Martin SH 8 3 2 3 7 : 6 11 9 3 4 2 9 : 10 13
8. Fero Karil Oeste 9 5 1 3 6 : 6 16 9 2 2 5 10 : 12 8
9. KA Alvarado 9 5 1 3 17 : 12 16 9 1 4 4 8 : 11 7
10. Agropekuario 9 3 2 4 8 : 8 11 9 3 3 3 9 : 8 12
11. Belgrano 9 2 7 0 14 : 11 13 9 2 3 4 9 : 12 9
12. Indep. Rivadavia 8 5 2 1 17 : 10 17 9 0 2 7 5 : 17 2
13. Điljermo Braun 9 4 1 4 8 : 7 13 8 1 3 4 6 : 12 6
14. Barakas Sentral 9 3 3 3 12 : 12 12 9 1 3 5 5 : 10 6
15. Atletiko Mitre 9 2 2 5 7 : 9 8 8 1 4 3 4 : 7 7
16. Nueva Čikago 9 1 6 2 8 : 10 9 8 0 3 5 5 : 13 3

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 San Martin Tuk. 17 11 5 1 30 : 11 (+19) 38
2 Defensores Belgrano 18 9 8 1 23 : 11 (+12) 35
3 Sarmiento 17 9 7 1 31 : 17 (+14) 34
4 Deportivo Riestra 18 7 8 3 12 : 12 (0) 29
5 Tigre 18 7 4 7 21 : 17 (+4) 25
6 Atletiko Rafaela 18 6 6 6 22 : 22 (0) 24
7 Vilja Dalmine 18 6 4 8 16 : 14 (+2) 22
8 Instituto 18 5 6 7 22 : 22 (0) 21
9 Himnazia E. Mendoza 17 5 5 7 10 : 16 (-6) 20
10 Braun 18 4 7 7 16 : 21 (-5) 19
11 Kilmes 17 4 7 6 15 : 20 (-5) 19
12 Himnazia Huhuj 18 4 7 7 12 : 17 (-5) 19
13 Čakarita Juniors 17 4 6 7 11 : 22 (-11) 18
14 Almagro 18 3 8 7 10 : 17 (-7) 17
15 Santamarina 17 3 7 7 13 : 17 (-4) 16
16 Ol Bojs 18 3 7 8 12 : 20 (-8) 16
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. San Martin Tuk. 8 5 3 0 12 : 2 18 9 6 2 1 18 : 9 20
2. Defensores Belgrano 9 6 3 0 17 : 8 21 9 3 5 1 6 : 3 14
3. Sarmiento 9 7 2 0 20 : 6 23 8 2 5 1 11 : 11 11
4. Deportivo Riestra 9 5 4 0 8 : 3 19 9 2 4 3 4 : 9 10
5. Tigre 9 4 2 3 9 : 6 14 9 3 2 4 12 : 11 11
6. Atletiko Rafaela 9 5 2 2 15 : 9 17 9 1 4 4 7 : 13 7
7. Vilja Dalmine 9 3 3 3 10 : 6 12 9 3 1 5 6 : 8 10
8. Instituto 9 4 3 2 13 : 8 15 9 1 3 5 9 : 14 6
9. Himnazia E. Mendoza 9 4 3 2 7 : 6 15 8 1 2 5 3 : 10 5
10. Braun 9 1 5 3 6 : 10 8 9 3 2 4 10 : 11 11
11. Kilmes 8 3 3 2 10 : 10 12 9 1 4 4 5 : 10 7
12. Himnazia Huhuj 9 2 5 2 7 : 6 11 9 2 2 5 5 : 11 8
13. Čakarita Juniors 9 3 4 2 6 : 9 13 8 1 2 5 5 : 13 5
14. Almagro 9 3 3 3 4 : 6 12 9 0 5 4 6 : 11 5
15. Santamarina 8 2 3 3 8 : 10 9 9 1 4 4 5 : 7 7
16. Ol Bojs 9 3 3 3 9 : 10 12 9 0 4 5 3 : 10 4
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno