Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Argentina, Primera Nacional B

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
17.04. (Sub) 18:00 Braun-Defensores Belgrano 2.16 3.03 3.38 1.48 2.45 (4)
17.04. (Sub) 18:30 Barakas Sentral-Deportivo Moron 2.38 2.73 3.30 1.49 2.43 (4)
17.04. (Sub) 18:30 Instituto-Fero Karil Oeste 2.37 2.71 3.34 1.37 2.82 (4)
17.04. (Sub) 19:30 Vilja Dalmine-Ol Bojs 2.47 2.69 3.18 1.37 2.83 (4)
17.04. (Sub) 20:00 Himnazia Huhuj-Tristan Suarez 2.31 2.81 3.29 1.46 2.51 (4)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Tigre 5 4 0 1 11 : 2 (+9) 12
2 Himnazia E. Mendoza 5 4 0 1 8 : 6 (+2) 12
3 KA Atlanta 5 3 2 0 6 : 3 (+3) 11
4 Belgrano 5 3 1 1 6 : 4 (+2) 10
5 Atletiko Mitre 5 3 1 1 7 : 6 (+1) 10
6 Kilmes 5 3 0 2 6 : 3 (+3) 9
7 Čakarita Juniors 4 2 1 1 4 : 3 (+1) 7
8 Almirante Braun 5 2 0 3 6 : 7 (-1) 6
9 Deportivo Riestra 5 2 0 3 4 : 6 (-2) 6
10 Agropekuario 4 1 2 1 4 : 4 (0) 5
11 Deportivo Maipu 4 1 2 1 4 : 4 (0) 5
12 Estudijantes Rio Kuarto 5 1 2 2 4 : 5 (-1) 5
13 Estudijantes Kaseros 5 1 1 3 5 : 8 (-3) 4
14 KA Alvarado 6 1 1 4 2 : 6 (-4) 4
15 San Martin Tuk. 5 0 3 2 3 : 5 (-2) 3
16 Temperlej 5 1 0 4 1 : 7 (-6) 3
17 Nueva Čikago 4 0 2 2 2 : 4 (-2) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Tigre 2 2 0 0 4 : 0 6 3 2 0 1 7 : 2 6
2. Himnazia E. Mendoza 3 2 0 1 5 : 5 6 2 2 0 0 3 : 1 6
3. KA Atlanta 2 1 1 0 2 : 1 4 3 2 1 0 4 : 2 7
4. Belgrano 3 2 1 0 5 : 3 7 2 1 0 1 1 : 1 3
5. Atletiko Mitre 2 2 0 0 4 : 2 6 3 1 1 1 3 : 4 4
6. Kilmes 2 1 0 1 2 : 1 3 3 2 0 1 4 : 2 6
7. Čakarita Juniors 2 1 0 1 2 : 2 3 2 1 1 0 2 : 1 4
8. Almirante Braun 3 2 0 1 3 : 2 6 2 0 0 2 3 : 5 0
9. Deportivo Riestra 3 2 0 1 3 : 1 6 2 0 0 2 1 : 5 0
10. Agropekuario 2 0 2 0 2 : 2 2 2 1 0 1 2 : 2 3
11. Deportivo Maipu 2 1 0 1 2 : 2 3 2 0 2 0 2 : 2 2
12. Estudijantes Rio Kuarto 3 1 1 1 3 : 3 4 2 0 1 1 1 : 2 1
13. Estudijantes Kaseros 2 1 1 0 3 : 2 4 3 0 0 3 2 : 6 0
14. KA Alvarado 3 1 0 2 2 : 3 3 3 0 1 2 0 : 3 1
15. San Martin Tuk. 3 0 2 1 1 : 2 2 2 0 1 1 2 : 3 1
16. Temperlej 2 0 0 2 0 : 4 0 3 1 0 2 1 : 3 3
17. Nueva Čikago 2 0 1 1 2 : 3 1 2 0 1 1 0 : 1 1

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Atletiko Guemes 5 4 1 0 8 : 1 (+7) 13
2 Indep. Rivadavia 5 4 1 0 11 : 5 (+6) 13
3 Ol Bojs 5 3 1 1 9 : 4 (+5) 10
4 Braun 5 3 1 1 7 : 4 (+3) 10
5 San Telmo 5 2 2 1 8 : 7 (+1) 8
6 Deportivo Moron 5 2 1 2 6 : 7 (-1) 7
7 Defensores Belgrano 5 1 3 1 4 : 3 (+1) 6
8 Tristan Suarez 5 2 0 3 5 : 6 (-1) 6
9 Santamarina 5 1 3 1 4 : 5 (-1) 6
10 Barakas Sentral 5 1 3 1 5 : 7 (-2) 6
11 Almagro 5 2 0 3 6 : 9 (-3) 6
12 San Martin SH 5 1 2 2 6 : 7 (-1) 5
13 Himnazia Huhuj 5 1 1 3 4 : 5 (-1) 4
14 Instituto 5 0 4 1 3 : 4 (-1) 4
15 Atletiko Rafaela 5 0 4 1 2 : 4 (-2) 4
16 Vilja Dalmine 5 0 4 1 2 : 4 (-2) 4
17 Fero Karil Oeste 5 1 1 3 2 : 6 (-4) 4
18 Điljermo Braun 5 0 2 3 2 : 6 (-4) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Atletiko Guemes 3 3 0 0 6 : 0 9 2 1 1 0 2 : 1 4
2. Indep. Rivadavia 2 2 0 0 7 : 4 6 3 2 1 0 4 : 1 7
3. Ol Bojs 3 2 0 1 6 : 3 6 2 1 1 0 3 : 1 4
4. Braun 3 2 1 0 4 : 1 7 2 1 0 1 3 : 3 3
5. San Telmo 3 1 2 0 3 : 2 5 2 1 0 1 5 : 5 3
6. Deportivo Moron 2 1 1 0 3 : 2 4 3 1 0 2 3 : 5 3
7. Defensores Belgrano 3 1 1 1 3 : 2 4 2 0 2 0 1 : 1 2
8. Tristan Suarez 2 1 0 1 2 : 2 3 3 1 0 2 3 : 4 3
9. Santamarina 3 1 2 0 3 : 2 5 2 0 1 1 1 : 3 1
10. Barakas Sentral 2 1 1 0 3 : 2 4 3 0 2 1 2 : 5 2
11. Almagro 3 1 0 2 3 : 6 3 2 1 0 1 3 : 3 3
12. San Martin SH 3 1 0 2 5 : 6 3 2 0 2 0 1 : 1 2
13. Himnazia Huhuj 2 1 0 1 3 : 2 3 3 0 1 2 1 : 3 1
14. Instituto 2 0 2 0 0 : 0 2 3 0 2 1 3 : 4 2
15. Atletiko Rafaela 2 0 2 0 0 : 0 2 3 0 2 1 2 : 4 2
16. Vilja Dalmine 3 0 3 0 2 : 2 3 2 0 1 1 0 : 2 1
17. Fero Karil Oeste 2 1 1 0 2 : 0 4 3 0 0 3 0 : 6 0
18. Điljermo Braun 2 0 1 1 1 : 2 1 3 0 1 2 1 : 4 1
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno