Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Argentina, Primera Nacional B

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
23.06. (Ned) 18:00 Deportivo Maipu-Čakarita Juniors 2.64 2.83 2.83 1.46 2.53 (11)
23.06. (Ned) 18:00 KA Alvarado-San Martin SH 2.69 2.77 2.83 1.39 2.78 (11)
23.06. (Ned) 18:00 Rasing Kordoba-Điljermo Braun 1.87 3.08 4.40 1.41 2.68 (11)
23.06. (Ned) 18:00 San Telmo-Atletiko Mitre 2.05 2.99 3.80 1.44 2.58 (11)
23.06. (Ned) 18:10 Defensores Unidos-Kolon 3.69 3.06 2.05 1.47 2.50 (11)
23.06. (Ned) 19:00 Atletiko Guemes-Arsenal Sarandi 2.22 2.80 3.60 1.33 3.09 (11)
23.06. (Ned) 19:00 Čako For Ever-Himnazia Tiro 2.08 2.75 4.14 1.28 3.38 (11)
23.06. (Ned) 19:00 Himnazia Huhuj-San Martin Tuk. 2.56 2.74 3.05 1.35 2.97 (10)
23.06. (Ned) 19:00 Patronato-Agropekuario 2.80 2.79 2.73 1.39 2.76 (10)
23.06. (Ned) 20:10 Fero Karil Oeste-Estudijantes Kaseros 2.15 2.90 3.61 1.42 2.67 (11)
23.06. (Ned) 23:00 Atletiko Rafaela-Aldosivi 2.49 2.87 2.98 1.44 2.59 (11)
24.06. (Pon) 21:10 KA Atlanta-Almirante Braun 1.94 2.98 4.29 1.38 2.81 (11)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 San Martin SH 19 10 7 2 19 : 10 (+9) 37
2 San Martin Tuk. 19 10 6 3 18 : 5 (+13) 36
3 Atletiko San Miguel 20 8 8 4 16 : 13 (+3) 32
4 Estudijantes Kaseros 19 8 7 4 15 : 9 (+6) 31
5 Kilmes (-3) 20 8 7 5 21 : 16 (+5) 28
6 Ol Bojs 20 6 9 5 13 : 14 (-1) 27
7 Deportivo Maipu 19 8 3 8 19 : 24 (-5) 27
8 Fero Karil Oeste 19 7 5 7 28 : 24 (+4) 26
9 Čakarita Juniors 19 7 5 7 21 : 20 (+1) 26
10 KA Alvarado 19 7 5 7 16 : 20 (-4) 26
11 Agropekuario 19 6 6 7 23 : 19 (+4) 24
12 Himnazia Huhuj 19 7 3 9 17 : 17 (0) 24
13 Rasing Kordoba 19 5 8 6 14 : 15 (-1) 23
14 Tristan Suarez 20 6 5 9 21 : 24 (-3) 23
15 Arsenal Sarandi 19 5 6 8 12 : 18 (-6) 21
16 Taljeres Remedios 20 4 8 8 13 : 21 (-8) 20
17 Điljermo Braun 19 4 7 8 14 : 20 (-6) 19
18 Atletiko Guemes 19 3 10 6 10 : 16 (-6) 19
19 Patronato 19 3 9 7 11 : 19 (-8) 18
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. San Martin SH 10 7 2 1 13 : 7 23 9 3 5 1 6 : 3 14
2. San Martin Tuk. 10 6 3 1 11 : 2 21 9 4 3 2 7 : 3 15
3. Atletiko San Miguel 10 6 4 0 12 : 5 22 10 2 4 4 4 : 8 10
4. Estudijantes Kaseros 10 5 4 1 12 : 5 19 9 3 3 3 3 : 4 12
5. Kilmes (-3) 10 5 4 1 11 : 8 19 10 3 3 4 10 : 8 12
6. Ol Bojs 10 5 5 0 8 : 3 20 10 1 4 5 5 : 11 7
7. Deportivo Maipu 9 4 2 3 8 : 9 14 10 4 1 5 11 : 15 13
8. Fero Karil Oeste 9 3 3 3 11 : 9 12 10 4 2 4 17 : 15 14
9. Čakarita Juniors 10 4 3 3 13 : 12 15 9 3 2 4 8 : 8 11
10. KA Alvarado 9 7 1 1 12 : 4 22 10 0 4 6 4 : 16 4
11. Agropekuario 10 2 4 4 7 : 9 10 9 4 2 3 16 : 10 14
12. Himnazia Huhuj 9 6 1 2 11 : 4 19 10 1 2 7 6 : 13 5
13. Rasing Kordoba 9 3 3 3 7 : 7 12 10 2 5 3 7 : 8 11
14. Tristan Suarez 10 3 3 4 9 : 11 12 10 3 2 5 12 : 13 11
15. Arsenal Sarandi 10 5 3 2 10 : 7 18 9 0 3 6 2 : 11 3
16. Taljeres Remedios 10 2 4 4 7 : 12 10 10 2 4 4 6 : 9 10
17. Điljermo Braun 10 3 4 3 9 : 11 13 9 1 3 5 5 : 9 6
18. Atletiko Guemes 9 3 4 2 8 : 8 13 10 0 6 4 2 : 8 6
19. Patronato 9 2 5 2 6 : 5 11 10 1 4 5 5 : 14 7

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kolon 19 11 5 3 27 : 12 (+15) 38
2 San Telmo 18 10 6 2 24 : 10 (+14) 36
3 Nueva Čikago 20 10 4 6 19 : 11 (+8) 34
4 Defensores Belgrano 20 10 3 7 25 : 17 (+8) 33
5 Aldosivi 18 8 8 2 20 : 11 (+9) 32
6 Deportivo Madrin 20 8 6 6 16 : 12 (+4) 30
7 Estudijantes Rio Kuarto 20 8 6 6 18 : 15 (+3) 30
8 Himnazia E. Mendoza 20 8 6 6 26 : 24 (+2) 30
9 Temperlej 20 7 8 5 22 : 17 (+5) 29
10 Himnazia Tiro 19 5 11 3 13 : 10 (+3) 26
11 KA Atlanta 19 7 5 7 16 : 20 (-4) 26
12 Atletiko Mitre 19 5 8 6 10 : 11 (-1) 23
13 Deportivo Moron 20 6 5 9 17 : 23 (-6) 23
14 Čako For Ever 19 5 6 8 18 : 16 (+2) 21
15 Defensores Unidos 19 4 8 7 15 : 20 (-5) 20
16 Almagro 20 3 8 9 12 : 27 (-15) 17
17 Almirante Braun 19 3 7 9 10 : 18 (-8) 16
18 Atletiko Rafaela 19 3 4 12 12 : 22 (-10) 13
19 Braun 20 1 8 11 9 : 30 (-21) 11
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kolon 10 8 2 0 17 : 4 26 9 3 3 3 10 : 8 12
2. San Telmo 8 6 1 1 15 : 4 19 10 4 5 1 9 : 6 17
3. Nueva Čikago 10 9 0 1 16 : 3 27 10 1 4 5 3 : 8 7
4. Defensores Belgrano 10 4 2 4 7 : 7 14 10 6 1 3 18 : 10 19
5. Aldosivi 10 2 7 1 7 : 6 13 8 6 1 1 13 : 5 19
6. Deportivo Madrin 10 4 4 2 8 : 4 16 10 4 2 4 8 : 8 14
7. Estudijantes Rio Kuarto 10 3 4 3 9 : 8 13 10 5 2 3 9 : 7 17
8. Himnazia E. Mendoza 10 5 2 3 14 : 10 17 10 3 4 3 12 : 14 13
9. Temperlej 10 4 4 2 14 : 8 16 10 3 4 3 8 : 9 13
10. Himnazia Tiro 10 5 4 1 9 : 4 19 9 0 7 2 4 : 6 7
11. KA Atlanta 9 3 4 2 8 : 6 13 10 4 1 5 8 : 14 13
12. Atletiko Mitre 10 5 3 2 9 : 4 18 9 0 5 4 1 : 7 5
13. Deportivo Moron 10 4 2 4 10 : 10 14 10 2 3 5 7 : 13 9
14. Čako For Ever 9 5 3 1 16 : 4 18 10 0 3 7 2 : 12 3
15. Defensores Unidos 9 4 4 1 12 : 7 16 10 0 4 6 3 : 13 4
16. Almagro 10 3 5 2 8 : 7 14 10 0 3 7 4 : 20 3
17. Almirante Braun 10 1 3 6 5 : 12 6 9 2 4 3 5 : 6 10
18. Atletiko Rafaela 9 2 2 5 8 : 9 8 10 1 2 7 4 : 13 5
19. Braun 10 0 5 5 4 : 14 5 10 1 3 6 5 : 16 6
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno