Argentina, Torneo Federal A

Tabele: Glavna Golovi


Zona A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kipoleti 16 7 5 4 20 : 12 (+8) 26
2 Deportivo Madrin 16 7 5 4 21 : 17 (+4) 26
3 Vilja Mitre 16 7 4 5 23 : 21 (+2) 25
4 Deportivo Roka 16 4 7 5 12 : 20 (-8) 19
5 Independiente Neukven 16 3 3 10 18 : 24 (-6) 12
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kipoleti 8 4 2 2 13 : 7 14 8 3 3 2 7 : 5 12
2. Deportivo Madrin 8 4 3 1 12 : 8 15 8 3 2 3 9 : 9 11
3. Vilja Mitre 8 6 1 1 15 : 8 19 8 1 3 4 8 : 13 6
4. Deportivo Roka 8 3 5 0 7 : 4 14 8 1 2 5 5 : 16 5
5. Independiente Neukven 8 3 1 4 10 : 10 10 8 0 2 6 8 : 14 2

Zona B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 KA Alvarado 20 8 7 5 20 : 12 (+8) 31
2 Def. Belgrano V. Ramaljo 20 7 9 4 24 : 18 (+6) 30
3 Agropekuario 20 7 9 4 23 : 18 (+5) 30
4 Fero Karil Oeste GP 20 7 8 5 26 : 18 (+8) 29
5 Rivadavia Linkoln 20 5 7 8 18 : 31 (-13) 22
6 General Belgrano 20 3 6 11 16 : 30 (-14) 15
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. KA Alvarado 10 6 3 1 15 : 5 21 10 2 4 4 5 : 7 10
2. Def. Belgrano V. Ramaljo 10 5 4 1 14 : 6 19 10 2 5 3 10 : 12 11
3. Agropekuario 10 5 4 1 13 : 4 19 10 2 5 3 10 : 14 11
4. Fero Karil Oeste GP 10 5 1 4 15 : 10 16 10 2 7 1 11 : 8 13
5. Rivadavia Linkoln 10 3 6 1 11 : 8 15 10 2 1 7 7 : 23 7
6. General Belgrano 10 2 5 3 13 : 13 11 10 1 1 8 3 : 17 4

Zona C

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Himnazia E. Mendoza 16 7 6 3 24 : 11 (+13) 27
2 Union Vilja Krauze 16 3 12 1 16 : 15 (+1) 21
3 Deportivo Maipu 16 4 8 4 13 : 15 (-2) 20
4 Gutierez 16 3 7 6 15 : 18 (-3) 16
5 Sport. Desamparados 16 3 7 6 12 : 21 (-9) 16
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Himnazia E. Mendoza 8 5 2 1 17 : 5 17 8 2 4 2 7 : 6 10
2. Union Vilja Krauze 8 2 6 0 7 : 4 12 8 1 6 1 9 : 11 9
3. Deportivo Maipu 8 3 4 1 11 : 7 13 8 1 4 3 2 : 8 7
4. Gutierez 8 2 4 2 9 : 6 10 8 1 3 4 6 : 12 6
5. Sport. Desamparados 8 3 4 1 9 : 5 13 8 0 3 5 3 : 16 3

Zona D

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Atletiko Mitre 16 6 6 4 15 : 12 (+3) 24
2 Union Akonkuiha 16 5 7 4 14 : 12 (+2) 22
3 Huventud Unida Un. 16 5 5 6 15 : 13 (+2) 20
4 San Lorenco Alem 16 3 10 3 16 : 19 (-3) 19
5 Sportivo Belgrano 16 5 4 7 17 : 21 (-4) 19
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Atletiko Mitre 8 5 3 0 12 : 2 18 8 1 3 4 3 : 10 6
2. Union Akonkuiha 8 3 4 1 8 : 4 13 8 2 3 3 6 : 8 9
3. Huventud Unida Un. 8 3 2 3 8 : 7 11 8 2 3 3 7 : 6 9
4. San Lorenco Alem 8 2 5 1 10 : 9 11 8 1 5 2 6 : 10 8
5. Sportivo Belgrano 8 4 2 2 10 : 7 14 8 1 2 5 7 : 14 5

Zona E

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Himnazia Tiro 16 9 3 4 36 : 25 (+11) 30
2 Altos Hornos Zapla 16 7 6 3 28 : 18 (+10) 27
3 Huventud Antoniana 16 7 3 6 23 : 23 (0) 24
4 Konsepsion 16 5 1 10 16 : 32 (-16) 16
5 San Horhe Tukuman 16 4 3 9 20 : 25 (-5) 15
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Himnazia Tiro 8 5 1 2 19 : 10 16 8 4 2 2 17 : 15 14
2. Altos Hornos Zapla 8 4 2 2 13 : 9 14 8 3 4 1 15 : 9 13
3. Huventud Antoniana 8 5 2 1 16 : 11 17 8 2 1 5 7 : 12 7
4. Konsepsion 8 4 1 3 12 : 15 13 8 1 0 7 4 : 17 3
5. San Horhe Tukuman 8 3 2 3 10 : 8 11 8 1 1 6 10 : 17 4

Zona F

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Sarmiento Resist. 16 6 8 2 19 : 7 (+12) 26
2 Čako For Ever 16 7 5 4 15 : 14 (+1) 26
3 Sportivo Patrija 16 6 6 4 15 : 11 (+4) 24
4 Sol De Amerika Formoza 16 3 6 7 13 : 22 (-9) 15
5 Guarani Antonio Franko 16 3 5 8 15 : 23 (-8) 14
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Sarmiento Resist. 8 5 3 0 14 : 1 18 8 1 5 2 5 : 6 8
2. Čako For Ever 8 4 2 2 7 : 6 14 8 3 3 2 8 : 8 12
3. Sportivo Patrija 8 3 3 2 8 : 4 12 8 3 3 2 7 : 7 12
4. Sol De Amerika Formoza 8 1 4 3 6 : 9 7 8 2 2 4 7 : 13 8
5. Guarani Antonio Franko 8 2 3 3 11 : 11 9 8 1 2 5 4 : 12 5

Zona G

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Union Sunčales 16 8 3 5 26 : 18 (+8) 27
2 Himnazia Esgrima 16 5 7 4 13 : 13 (0) 22
3 Sportivo Las Parehas 16 5 7 4 22 : 23 (-1) 22
4 Def. Pronunsiam. 16 5 3 8 16 : 18 (-2) 18
5 Libertad Sunčales 16 4 6 6 18 : 23 (-5) 18
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Union Sunčales 8 7 1 0 19 : 7 22 8 1 2 5 7 : 11 5
2. Himnazia Esgrima 8 3 5 0 6 : 3 14 8 2 2 4 7 : 10 8
3. Sportivo Las Parehas 8 4 4 0 14 : 8 16 8 1 3 4 8 : 15 6
4. Def. Pronunsiam. 8 4 1 3 10 : 6 13 8 1 2 5 6 : 12 5
5. Libertad Sunčales 8 4 2 2 12 : 10 14 8 0 4 4 6 : 13 4
Pored dve prvoplasirane ekipe u svakoj grupi i tri najbolje trećeplasirane ekipe će se kvalifikovati za narednu fazu.
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno