Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Argentina, Torneo Federal A

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
23.10. (Sub) 19:00 Sportivo Las Parehas-Krusero del Norte 1.52 3.65 6.58 1.59 2.19 (2)
23.10. (Sub) 20:00 Fero Karil Oeste GP-Dep. Kamioneros 2.11 2.93 3.73 1.40 2.65 (2)
24.10. (Ned) 14:00 Daglas Heig-Sentral Norte 3.90 2.80 2.09 1.45 2.47 (1)
24.10. (Ned) 18:00 Sirkulo Deportivo-Hurakan Las Heras 3.45 2.75 2.28 1.45 2.49 (1)
24.10. (Ned) 19:00 Boka Unidos-Union Sunčales 2.65 2.85 2.80 1.47 2.43 (1)
24.10. (Ned) 19:00 Huventud Unida-Def. Belgrano V. Ramaljo 2.10 3.05 3.55 1.52 2.31 (1)
24.10. (Ned) 19:00 Sarmiento Resist.-Sportivo Belgrano 1.84 3.20 4.30 1.53 2.27 (1)
24.10. (Ned) 19:00 Sportivo Estudijantes-Olimpo 4.80 3.00 1.84 1.48 2.39 (1)
24.10. (Ned) 19:30 Himnazia Tiro-Def. Pronunsiam. 1.57 3.60 5.60 1.61 2.12 (1)
24.10. (Ned) 19:30 Vilja Mitre-Huventud Unida Un. 2.30 2.75 3.45 1.34 2.85 (1)
24.10. (Ned) 20:00 Independiente Čivilkoj-Deportivo Madrin 1.77 3.30 4.60 1.58 2.18 (1)
24.10. (Ned) 20:00 Siudad de Bolivar-Sportivo Penjarol 2.30 2.85 3.25 1.42 2.55 (1)
24.10. (Ned) 20:00 Sport. Desamparados-Atletiko Sansinena 2.22 2.90 3.35 1.43 2.50 (1)
24.10. (Ned) 21:00 Kipoleti-Sol de Majo 2.31 2.80 3.35 1.38 2.70 (1)
24.10. (Ned) 22:00 Himnazia Esgrima-Čako For Ever 5.20 3.00 1.78 1.48 2.39 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Zona A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Deportivo Madrin 28 16 7 5 39 : 22 (+17) 55
2 Kipoleti 28 13 8 7 40 : 25 (+15) 47
3 Sportivo Penjarol 28 12 10 6 42 : 35 (+7) 46
4 Sol de Majo 28 12 10 6 27 : 21 (+6) 46
5 Independiente Čivilkoj 28 11 12 5 28 : 19 (+9) 45
6 Huventud Unida Un. 28 12 8 8 25 : 16 (+9) 44
7 Olimpo 28 12 7 9 39 : 31 (+8) 43
8 Fero Karil Oeste GP 28 12 4 12 36 : 35 (+1) 40
9 Sport. Desamparados 28 10 10 8 28 : 35 (-7) 40
10 Vilja Mitre 28 10 9 9 32 : 27 (+5) 39
11 Atletiko Sansinena 28 9 10 9 35 : 34 (+1) 37
12 Siudad de Bolivar 28 8 11 9 25 : 24 (+1) 35
13 Hurakan Las Heras 28 7 8 13 33 : 39 (-6) 29
14 Dep. Kamioneros 28 7 8 13 25 : 31 (-6) 29
15 Sportivo Estudijantes 28 2 9 17 18 : 46 (-28) 15
16 Sirkulo Deportivo 28 2 7 19 16 : 48 (-32) 13
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Deportivo Madrin 14 11 2 1 25 : 11 35 14 5 5 4 14 : 11 20
2. Kipoleti 14 8 5 1 25 : 11 29 14 5 3 6 15 : 14 18
3. Sportivo Penjarol 14 7 5 2 20 : 17 26 14 5 5 4 22 : 18 20
4. Sol de Majo 14 7 6 1 14 : 8 27 14 5 4 5 13 : 13 19
5. Independiente Čivilkoj 14 7 5 2 17 : 10 26 14 4 7 3 11 : 9 19
6. Huventud Unida Un. 14 6 7 1 9 : 4 25 14 6 1 7 16 : 12 19
7. Olimpo 14 9 1 4 22 : 13 28 14 3 6 5 17 : 18 15
8. Fero Karil Oeste GP 14 8 2 4 18 : 13 26 14 4 2 8 18 : 22 14
9. Sport. Desamparados 14 6 7 1 16 : 13 25 14 4 3 7 12 : 22 15
10. Vilja Mitre 14 9 4 1 27 : 11 31 14 1 5 8 5 : 16 8
11. Atletiko Sansinena 14 7 4 3 20 : 11 25 14 2 6 6 15 : 23 12
12. Siudad de Bolivar 14 7 5 2 17 : 9 26 14 1 6 7 8 : 15 9
13. Hurakan Las Heras 14 6 5 3 21 : 13 23 14 1 3 10 12 : 26 6
14. Dep. Kamioneros 14 5 5 4 16 : 16 20 14 2 3 9 9 : 15 9
15. Sportivo Estudijantes 14 2 3 9 8 : 24 9 14 0 6 8 10 : 22 6
16. Sirkulo Deportivo 14 2 3 9 9 : 20 9 14 0 4 10 7 : 28 4

Zona B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Rasing Kordoba 27 15 9 3 42 : 16 (+26) 54
2 Himnazia Tiro 26 14 9 3 34 : 19 (+15) 51
3 Sentral Norte 26 11 12 3 39 : 22 (+17) 45
4 Čako For Ever 26 10 11 5 29 : 19 (+10) 41
5 Sportivo Las Parehas 26 10 8 8 31 : 26 (+5) 38
6 Def. Pronunsiam. 26 10 8 8 31 : 29 (+2) 38
7 Def. Belgrano V. Ramaljo 26 10 5 11 34 : 38 (-4) 35
8 Huventud Unida 26 9 7 10 26 : 33 (-7) 34
9 Sarmiento Resist. 26 7 9 10 35 : 40 (-5) 30
10 Union Sunčales 26 7 9 10 27 : 34 (-7) 30
11 Boka Unidos 26 6 11 9 32 : 34 (-2) 29
12 Daglas Heig 26 7 5 14 19 : 24 (-5) 26
13 Sportivo Belgrano 27 5 11 11 25 : 34 (-9) 26
14 Himnazia Esgrima 26 7 5 14 20 : 38 (-18) 26
15 Krusero del Norte 26 4 9 13 17 : 35 (-18) 21
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Rasing Kordoba 13 11 2 0 29 : 7 35 14 4 7 3 13 : 9 19
2. Himnazia Tiro 13 9 4 0 21 : 8 31 13 5 5 3 13 : 11 20
3. Sentral Norte 13 8 5 0 25 : 8 29 13 3 7 3 14 : 14 16
4. Čako For Ever 13 7 4 2 20 : 9 25 13 3 7 3 9 : 10 16
5. Sportivo Las Parehas 13 7 4 2 17 : 10 25 13 3 4 6 14 : 16 13
6. Def. Pronunsiam. 13 6 6 1 17 : 11 24 13 4 2 7 14 : 18 14
7. Def. Belgrano V. Ramaljo 13 8 2 3 21 : 15 26 13 2 3 8 13 : 23 9
8. Huventud Unida 13 6 6 1 15 : 10 24 13 3 1 9 11 : 23 10
9. Sarmiento Resist. 13 4 5 4 16 : 18 17 13 3 4 6 19 : 22 13
10. Union Sunčales 13 5 4 4 16 : 14 19 13 2 5 6 11 : 20 11
11. Boka Unidos 13 4 5 4 18 : 17 17 13 2 6 5 14 : 17 12
12. Daglas Heig 13 4 2 7 8 : 10 14 13 3 3 7 11 : 14 12
13. Sportivo Belgrano 14 2 6 6 14 : 20 12 13 3 5 5 11 : 14 14
14. Himnazia Esgrima 13 5 3 5 14 : 16 18 13 2 2 9 6 : 22 8
15. Krusero del Norte 13 4 6 3 9 : 8 18 13 0 3 10 8 : 27 3
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno