Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Austrija, Regionalliga Ost

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
17.08. (Pet) 12:00 Leobendorf-Štadlau 2.05 3.55 3.02 1.99 1.67 (1)
17.08. (Pet) 13:00 ASK-BSC Bruk Leita-Parndorf 1.85 3.70 3.48 2.50 1.44 (3)
17.08. (Pet) 13:00 Matersburg Am.-Mauerverk 3.04 3.65 2.00 2.26 1.52 (2)
17.08. (Pet) 13:00 Nojzidl Am Zi-Admira Vaker Am. 1.73 3.90 3.69 2.55 1.42 (2)
17.08. (Pet) 13:00 Rapid Am.-Mansdorf 2.02 3.55 3.03 2.30 1.50 (2)
17.08. (Pet) 13:30 FCM Traiškirhen-Viener Športklub 2.05 3.58 2.96 2.27 1.52 (2)
17.08. (Pet) 13:30 Švehat-Ibrajsdorf 7.50 5.03 1.30 2.50 1.42 (2)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Ibrajsdorf 2 2 0 0 8 : 0 (+8) 6
2 Mauerverk 2 2 0 0 3 : 1 (+2) 6
3 Tim Viner Linien 2 1 1 0 3 : 0 (+3) 4
4 Nojzidl Am Zi 2 1 1 0 6 : 4 (+2) 4
5 Rapid Am. 1 1 0 0 4 : 0 (+4) 3
6 ASK-BSC Bruk Leita 2 1 0 1 3 : 2 (+1) 3
7 Viener Športklub 2 1 0 1 4 : 5 (-1) 3
8 Mansdorf 2 1 0 1 1 : 3 (-2) 3
9 Štadlau 2 0 2 0 3 : 3 (0) 2
10 Parndorf 1 0 1 0 0 : 0 (0) 1
11 FCM Traiškirhen 2 0 1 1 2 : 3 (-1) 1
12 Leobendorf 2 0 1 1 1 : 2 (-1) 1
13 Švehat 2 0 1 1 0 : 1 (-1) 1
14 Sent Pelten Am. 2 0 1 1 0 : 4 (-4) 1
15 Matersburg Am. 2 0 1 1 1 : 6 (-5) 1
16 Admira Vaker Am. 2 0 0 2 0 : 5 (-5) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Ibrajsdorf 1 1 0 0 5 : 0 3 1 1 0 0 3 : 0 3
2. Mauerverk 1 1 0 0 1 : 0 3 1 1 0 0 2 : 1 3
3. Tim Viner Linien 1 1 0 0 3 : 0 3 1 0 1 0 0 : 0 1
4. Nojzidl Am Zi 1 0 1 0 2 : 2 1 1 1 0 0 4 : 2 3
5. Rapid Am. 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 4 : 0 3
6. ASK-BSC Bruk Leita 1 0 0 1 1 : 2 0 1 1 0 0 2 : 0 3
7. Viener Športklub 1 0 0 1 2 : 4 0 1 1 0 0 2 : 1 3
8. Mansdorf 2 1 0 1 1 : 3 3 0 0 0 0 0 : 0 0
9. Štadlau 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 1 0 2 : 2 1
10. Parndorf 1 0 1 0 0 : 0 1 0 0 0 0 0 : 0 0
11. FCM Traiškirhen 1 0 0 1 1 : 2 0 1 0 1 0 1 : 1 1
12. Leobendorf 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 0 1 0 : 1 0
13. Švehat 1 0 1 0 0 : 0 1 1 0 0 1 0 : 1 0
14. Sent Pelten Am. 1 0 0 1 0 : 4 0 1 0 1 0 0 : 0 1
15. Matersburg Am. 0 0 0 0 0 : 0 0 2 0 1 1 1 : 6 1
16. Admira Vaker Am. 1 0 0 1 0 : 2 0 1 0 0 1 0 : 3 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno