Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Belgija, Jupiler Pro League

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
27.09. (Ned) 11:30 Standard-Zulte Varegem 1.50 4.24 6.11 2.16 1.67 (11)
27.09. (Ned) 14:00 Anderleht-Eupen 1.64 3.86 5.05 2.02 1.76 (11)
27.09. (Ned) 16:15 Klub Briž-Serkl Briž 1.24 6.15 10.68 2.72 1.43 (11)
27.09. (Ned) 18:45 Muskron-Peruvelc-Sporting Šarlroa 4.70 3.56 1.75 1.89 1.87 (11)
28.09. (Pon) 18:45 Rasing Genk-Ostende 1.53 4.21 5.72 2.22 1.62 (10)
02.10. (Pet) 18:45 Rojal Antverp-Mehelen 1.99 3.49 3.54 1.99 1.78 (4)
03.10. (Sub) 14:15 Vasland - Beveren-Rasing Genk 5.24 4.41 1.53 2.48 1.51 (4)
03.10. (Sub) 16:30 Eupen-Serkl Briž 2.19 3.34 3.16 1.91 1.85 (4)
03.10. (Sub) 16:30 Heverle Leuven-Zulte Varegem 2.45 3.51 2.61 2.22 1.64 (4)
03.10. (Sub) 18:45 Sent Truden-Kortrijk 2.50 3.41 2.61 1.91 1.84 (4)
04.10. (Ned) 11:30 Klub Briž-Anderleht 1.61 3.91 5.04 2.07 1.72 (4)
04.10. (Ned) 14:00 Gent-Beršot Vilrijk 1.81 3.72 4.00 2.05 1.73 (4)
04.10. (Ned) 16:15 Sporting Šarlroa-Standard 2.30 3.41 2.91 1.96 1.81 (4)
04.10. (Ned) 18:45 Ostende-Muskron-Peruvelc 1.85 3.66 3.86 2.07 1.72 (4)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Sporting Šarlroa 6 6 0 0 12 : 2 (+10) 18
2 Beršot Vilrijk 7 5 0 2 15 : 12 (+3) 15
3 Standard 6 4 1 1 8 : 3 (+5) 13
4 Klub Briž 6 4 0 2 16 : 4 (+12) 12
5 Anderleht 6 3 3 0 14 : 8 (+6) 12
6 Rojal Antverp 7 3 2 2 11 : 10 (+1) 11
7 Heverle Leuven 7 3 2 2 11 : 11 (0) 11
8 Kortrijk 7 3 1 3 9 : 9 (0) 10
9 Serkl Briž 6 3 0 3 8 : 7 (+1) 9
10 Ostende 6 2 2 2 7 : 6 (+1) 8
11 Rasing Genk 6 2 2 2 9 : 10 (-1) 8
12 Mehelen 7 2 1 4 8 : 10 (-2) 7
13 Eupen 6 1 4 1 6 : 9 (-3) 7
14 Gent 7 2 0 5 7 : 10 (-3) 6
15 Zulte Varegem 6 2 0 4 7 : 14 (-7) 6
16 Sent Truden 7 1 2 4 6 : 13 (-7) 5
17 Vasland - Beveren 7 1 0 6 11 : 21 (-10) 3
18 Muskron-Peruvelc 6 0 2 4 2 : 8 (-6) 2
1.mesto u plej ofu - Liga Šampiona
2.mesto u plej ofu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Liga Evrope
3.mesto i pobednik kval. za LK - Kvalifikacije za Ligu Konferencija
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Sporting Šarlroa 3 3 0 0 6 : 1 9 3 3 0 0 6 : 1 9
2. Beršot Vilrijk 4 3 0 1 11 : 8 9 3 2 0 1 4 : 4 6
3. Standard 3 2 1 0 3 : 1 7 3 2 0 1 5 : 2 6
4. Klub Briž 3 1 0 2 4 : 3 3 3 3 0 0 12 : 1 9
5. Anderleht 3 2 1 0 6 : 2 7 3 1 2 0 8 : 6 5
6. Rojal Antverp 3 1 2 0 4 : 3 5 4 2 0 2 7 : 7 6
7. Heverle Leuven 3 1 1 1 3 : 4 4 4 2 1 1 8 : 7 7
8. Kortrijk 4 1 1 2 5 : 6 4 3 2 0 1 4 : 3 6
9. Serkl Briž 3 2 0 1 5 : 2 6 3 1 0 2 3 : 5 3
10. Ostende 3 1 1 1 6 : 5 4 3 1 1 1 1 : 1 4
11. Rasing Genk 3 1 1 1 5 : 4 4 3 1 1 1 4 : 6 4
12. Mehelen 4 1 1 2 6 : 6 4 3 1 0 2 2 : 4 3
13. Eupen 3 1 1 1 3 : 6 4 3 0 3 0 3 : 3 3
14. Gent 3 1 0 2 4 : 5 3 4 1 0 3 3 : 5 3
15. Zulte Varegem 4 1 0 3 5 : 11 3 2 1 0 1 2 : 3 3
16. Sent Truden 3 1 1 1 4 : 4 4 4 0 1 3 2 : 9 1
17. Vasland - Beveren 3 0 0 3 4 : 9 0 4 1 0 3 7 : 12 3
18. Muskron-Peruvelc 3 0 0 3 0 : 3 0 3 0 2 1 2 : 5 2
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno