Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Kamerun, MTN Elite One - Part 1

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
17.04. (Sub) 13:00 APEJES Akademi-Kolombe 2.05 2.88 3.67 1.40 2.62 (5)
17.04. (Sub) 13:00 Eding Sport-Dragon Jaunde 2.53 2.84 2.79 1.40 2.62 (5)
17.04. (Sub) 13:00 Jang Sports Akademi-Pantere Bangangte 2.42 2.79 2.96 1.38 2.69 (5)
17.04. (Sub) 13:00 Union Duala-Avion Akademi 1.75 3.08 4.72 1.47 2.40 (5)
17.04. (Sub) 14:00 Fovu Baham-Bamboutos 2.22 2.81 3.31 1.34 2.88 (5)
17.04. (Sub) 15:00 Jafut-Stad Renard 5.70 3.24 1.58 1.52 2.26 (4)
17.04. (Sub) 15:00 Kenon Jaunde-Tonere Jaunde 1.85 3.05 4.20 1.47 2.40 (5)
17.04. (Sub) 15:00 Les Astres-UMS de Loum 2.32 2.77 3.18 1.38 2.69 (5)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Fortuna Mfou 6 4 2 0 8 : 2 (+6) 14
2 Bamboutos 6 3 2 1 7 : 5 (+2) 11
3 Stad Renard 6 3 1 2 9 : 4 (+5) 10
4 Fovu Baham 5 2 2 1 5 : 4 (+1) 8
5 PVD Bamenda 5 1 4 0 4 : 3 (+1) 7
6 Union Duala 5 1 3 1 5 : 4 (+1) 6
7 Điko 5 1 3 1 5 : 5 (0) 6
8 Dragon Jaunde 5 1 3 1 6 : 7 (-1) 6
9 Avion Akademi 6 1 2 3 4 : 7 (-3) 5
10 Eding Sport 6 1 2 3 3 : 8 (-5) 5
11 Jafut 5 0 0 5 2 : 9 (-7) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Fortuna Mfou 4 3 1 0 6 : 1 10 2 1 1 0 2 : 1 4
2. Bamboutos 3 1 1 1 4 : 4 4 3 2 1 0 3 : 1 7
3. Stad Renard 3 1 1 1 3 : 1 4 3 2 0 1 6 : 3 6
4. Fovu Baham 2 2 0 0 3 : 1 6 3 0 2 1 2 : 3 2
5. PVD Bamenda 3 0 3 0 1 : 1 3 2 1 1 0 3 : 2 4
6. Union Duala 2 1 1 0 3 : 1 4 3 0 2 1 2 : 3 2
7. Điko 2 1 1 0 4 : 3 4 3 0 2 1 1 : 2 2
8. Dragon Jaunde 3 1 2 0 6 : 4 5 2 0 1 1 0 : 3 1
9. Avion Akademi 3 1 1 1 4 : 2 4 3 0 1 2 0 : 5 1
10. Eding Sport 3 1 1 1 1 : 1 4 3 0 1 2 2 : 7 1
11. Jafut 2 0 0 2 1 : 3 0 3 0 0 3 1 : 6 0

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Pantere Bangangte 6 4 0 2 7 : 5 (+2) 12
2 Kotonsport Garua 4 3 0 1 10 : 4 (+6) 9
3 Kenon Jaunde 5 3 0 2 7 : 6 (+1) 9
4 APEJES Akademi 5 2 2 1 4 : 3 (+1) 8
5 Les Astres 6 2 1 3 4 : 5 (-1) 7
6 Kolombe 5 1 2 2 4 : 5 (-1) 5
7 Tonere Jaunde 5 1 2 2 4 : 7 (-3) 5
8 Nju Stars Duala 4 1 1 2 2 : 3 (-1) 4
9 UMS de Loum 3 1 1 1 2 : 3 (-1) 4
10 Jang Sports Akademi 5 1 1 3 3 : 6 (-3) 4
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Pantere Bangangte 3 3 0 0 6 : 2 9 3 1 0 2 1 : 3 3
2. Kotonsport Garua 2 2 0 0 4 : 0 6 2 1 0 1 6 : 4 3
3. Kenon Jaunde 3 3 0 0 5 : 1 9 2 0 0 2 2 : 5 0
4. APEJES Akademi 2 2 0 0 4 : 2 6 3 0 2 1 0 : 1 2
5. Les Astres 3 1 1 1 2 : 2 4 3 1 0 2 2 : 3 3
6. Kolombe 3 1 1 1 2 : 2 4 2 0 1 1 2 : 3 1
7. Tonere Jaunde 3 1 0 2 3 : 6 3 2 0 2 0 1 : 1 2
8. Nju Stars Duala 1 0 1 0 1 : 1 1 3 1 0 2 1 : 2 3
9. UMS de Loum 2 1 1 0 2 : 1 4 1 0 0 1 0 : 2 0
10. Jang Sports Akademi 2 1 1 0 1 : 0 4 3 0 0 3 2 : 6 0
1.mesto - Afrička Liga Šampiona
2.mesto - Afrički Kup Konfederacije
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno