Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Kamerun, MTN Elite One - Part 1

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
04.08. (Sre) 12:30 Kolombe-Les Astres 2.39 2.89 2.96 1.49 2.39 (9)
04.08. (Sre) 14:00 Fovu Baham-Eding Sport 1.80 3.05 4.63 1.43 2.56 (9)
04.08. (Sre) 14:00 Pantere Bangangte-Kenon Jaunde 2.52 2.74 2.92 1.43 2.54 (7)
04.08. (Sre) 14:00 Stad Renard-Avion Akademi 1.78 3.05 4.57 1.43 2.53 (7)
04.08. (Sre) 14:30 APEJES Akademi-Jang Sports Akademi 2.33 2.61 3.39 1.43 2.55 (9)
04.08. (Sre) 14:30 Dragon Jaunde-Fortuna Mfou 3.44 3.11 2.04 1.72 1.97 (9)
05.08. (Čet) 12:00 UMS de Loum-Kotonsport Garua 3.50 2.80 2.13 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Fovu Baham 14 9 3 2 25 : 13 (+12) 30
2 Bamboutos 14 7 5 2 18 : 11 (+7) 26
3 Fortuna Mfou 14 7 5 2 19 : 10 (+9) 26
4 Stad Renard 14 6 4 4 13 : 8 (+5) 22
5 PVD Bamenda 13 5 6 2 12 : 8 (+4) 21
6 Điko 14 4 7 3 15 : 12 (+3) 19
7 Avion Akademi 14 4 3 7 13 : 16 (-3) 15
8 Dragon Jaunde 13 3 4 6 14 : 23 (-9) 13
9 Eding Sport 14 2 6 6 11 : 20 (-9) 12
10 Union Duala 13 2 4 7 8 : 17 (-9) 10
11 Jafut 13 1 3 9 8 : 18 (-10) 6
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Fovu Baham 7 6 1 0 14 : 6 19 7 3 2 2 11 : 7 11
2. Bamboutos 7 3 3 1 10 : 6 12 7 4 2 1 8 : 5 14
3. Fortuna Mfou 7 4 2 1 10 : 6 14 7 3 3 1 9 : 4 12
4. Stad Renard 7 4 1 2 6 : 3 13 7 2 3 2 7 : 5 9
5. PVD Bamenda 7 3 4 0 6 : 1 13 6 2 2 2 6 : 7 8
6. Điko 7 2 4 1 7 : 6 10 7 2 3 2 8 : 6 9
7. Avion Akademi 7 2 1 4 6 : 8 7 7 2 2 3 7 : 8 8
8. Dragon Jaunde 6 3 2 1 9 : 7 11 7 0 2 5 5 : 16 2
9. Eding Sport 7 1 3 3 4 : 10 6 7 1 3 3 7 : 10 6
10. Union Duala 7 2 2 3 6 : 10 8 6 0 2 4 2 : 7 2
11. Jafut 6 0 2 4 5 : 10 2 7 1 1 5 3 : 8 4

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kotonsport Garua 13 7 3 3 21 : 9 (+12) 24
2 APEJES Akademi 13 5 5 3 15 : 14 (+1) 20
3 Kenon Jaunde 13 5 5 3 14 : 12 (+2) 20
4 Pantere Bangangte 13 6 2 5 13 : 16 (-3) 20
5 UMS de Loum 13 4 7 2 11 : 9 (+2) 19
6 Les Astres 13 4 3 6 10 : 16 (-6) 15
7 Tonere Jaunde 13 3 6 4 11 : 14 (-3) 15
8 Jang Sports Akademi 12 4 3 5 13 : 9 (+4) 15
9 Kolombe 13 3 6 4 16 : 16 (0) 15
10 Nju Stars Duala 12 1 4 7 6 : 15 (-9) 7
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kotonsport Garua 7 5 2 0 13 : 2 17 6 2 1 3 8 : 7 7
2. APEJES Akademi 6 5 0 1 9 : 5 15 7 0 5 2 6 : 9 5
3. Kenon Jaunde 7 4 3 0 10 : 4 15 6 1 2 3 4 : 8 5
4. Pantere Bangangte 6 4 1 1 10 : 6 13 7 2 1 4 3 : 10 7
5. UMS de Loum 6 3 2 1 6 : 3 11 7 1 5 1 5 : 6 8
6. Les Astres 7 2 3 2 6 : 9 9 6 2 0 4 4 : 7 6
7. Tonere Jaunde 6 2 2 2 8 : 9 8 7 1 4 2 3 : 5 7
8. Jang Sports Akademi 6 3 3 0 6 : 0 12 6 1 0 5 7 : 9 3
9. Kolombe 6 1 4 1 5 : 5 7 7 2 2 3 11 : 11 8
10. Nju Stars Duala 7 0 2 5 3 : 11 2 5 1 2 2 3 : 4 5
1.mesto - Afrička Liga Šampiona
2.mesto - Afrički Kup Konfederacije
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno